LUX GEL BASE 11 ml

Kód: EI 90-L00B
Novinka
7 hodnotení
€15,30 €12,75 bez DPH
Skladom (> 5 ks)

Profesionálny gél lak v krémovej viskozite s vysokým leskom a vysokou durabilitou v 20 (FREE) netoxicite.

Detailné informácie

Podrobný popis

Profesionálny gél lak v krémovej viskozite s vysokým leskom a vysokou durabilitou v 20 (FREE) netoxicite a novo výživné zložky.

POZOR! Najprv sme mysleli, že naše produkty neobsahujú len 10 Toxických látok, avšak pri ďalšom skúmaní sme zistili, že sa jedná dokonca o 18+ látok.Aktuálne v našom experimentálnom laboratóriu je zaručených 20 toxických látok. Môže sa stať, že ešte uvidíte nálepku 10- alebo 18- Toxicity, ale všetky postupne nahrádzame za 20 - Toxicity. :) Ďakujeme za pochopenie

Durabilita: 21+ dní
Viskozita:
stredné gélové konzistencie
Lesk: vysoký
Pigmentácia: vysoká
Samonivelácia: silná
Pevnosť po vyschnutí: silná
Doba tvrdenie v UV/LED lampe: 60sec
Postup nanášanie:  Štetcom v troch ťahoch a záverečným fixovaním voľného okraja nechtu
Vrstvy: 1-2 tenké
Výpotková vrstva: áno
Odstránenie: gélovým removerom
Doba odstránenie: 5 – 10 min. pri narušenie vrchnej vrstvy brúsením alebo pilovaním
INCI: Di-Hema Trimethylhexyl Dicarbamate, Hema, Ethyl Trimethylbenzoyl Phenylphosphinate, Silica, BHT, Titanum Dioxid + variabilita kosmetických kolorantů Farebnost: farebná kolekcia basic a sezónne limitované kolekcie podľa módnych trendov
Neštandardné faktory: Slabý nehet, lámavosť, suchosť, sfarbenie, hormonálna nerovnováha…
Funkční systém: Lux Gel Base + Lux Gel lac + Lux Gel Top 


Prinášame nový koncept profesionálnej nechtov kozmetiky, kde sa kombinuje najvyššej kvality a 20FREE  netoxicity, kde materiál neobsahuje najviac toxické zložky, ako sú parabény, formaldehyd, Toluen, DBT, DBP, Xylen, Kafr, sulfáty, Triphenyl fosfáty, živočíšne deriváty, parfumy, oxychlorid horečnatý, etyl-tosylamid, methylisothiazolinone (MIT), Hydrochiononmonometyl éteru (MEHQ) a ďalšie.

Niektoré z týchto toxínov sú na jednej strane známe karcinogény, ale tiež môžu byť zodpovedné za nevysvetliteľné bolesti hlavy, očí, alergie, plesne, infekcie, poruchy endokrinného systému, reprodukčného systému, poruchy hormonálnej rovnováhy, suchosť a zafarbenie nechtov, spomalený rast nechtov, podráždenie kože alebo dýchacieho traktu a mnoho ďalších.

Nové produkty boli testované na základe mnohých záťažových faktorov. Jedným z nich bola požiadavka na dlhú trvanlivosť, odolnosť, tvrdosť a lesk. Produkty ani ich farbivá neobsahujú žiadne zvieracie zložky a ani na nich neboly testované, sú teda VEGAN.  

Koncept ENII 20-TOXICITY LUX sa vyvíja a vďaka nášmu vývojovému laboratóriu bude neustále vyvíjať. Vo vývoji série 10-TOXICITY sa nám podarilo dostať až k 20- tým najtoxickejším zložkám, ktoré naše profesionálne línie NEobsahujú.

A to ďalšie dôležité - dokázali sme do formulí našich produktov dodať jedinečnú najnovšiu technológiu skvapalnenej výživovej zložky a to:

 

  • KERATIN
  • SWEET ALMOND PROTEIN/SLADKÁ MANDLE
  • VITAMÍN A RETINOL
  • VITAMÍN B5 CALCIUM
  • VITAMÍN E

Rada nesie kompaktné po sebe idúce systémy, ako je LUX GEL LAC, LUX GEL BASE, LUX GEL TOP, LUX ONE STEP alebo vynikajúci profesionálny lak na gelovej bázi LUX LAC, rovnako ako LUX LAC TOP a ďalšie novinky, ako je LUX gél Remover 5-10min, LUX Pedi gél, LUX Builder Gel a LUX COLOR gél , ktoré budeme čoskoro predstavovať.

POSTUP:

  1. Vydezinfikujeme ruky, pečlivo odstránime nadnechtovú blanku (brusku, odstraňovač), a potom nechty opatrno zbrúsíme pilníkom 180 / 180, oprášíme.
  2. Aplikujeme v tenkej vrstve Lux BASE a polymerizujeme v UV / LED lampe 30 sekúnd.
  3. Nestíráme výpotok a aplikujeme farebný Lux GEL LAC v dvoch tenkých vrstvách. Obe vrstvy polymerizujeme 30 sekúnd v UV / LED lampe.
  4. Nakoniec nanesieme Lux TOP a opakovane vytvrdzujeme najlepšie počas 60-sekundového obdobia v UV / LED lampe.
  5. Na záver zotrieme výpotek a vstrekneme olejček.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Šablona Rubin | Design Tomáš Hlad.