LUX GEL BASE 11 ml

Kód: EI 90-L00B
Akcia Novinka
1 hodnotenie
€14,90 –20 %
Lux Gel Base (1)
€14,90 –20 % €11,90 €9,92 bez DPH
Skladom (> 5 ks)

Profesionální gel lak v krémové viskozitě, s vysokým leskem a vysokou durabilitou v 18(FREE) netoxicitě.

Detailné informácie

Podrobný popis

Profesionální gel lak v krémové viskozitě, s vysokým leskem a vysokou durabilitou v 18(FREE) netoxicitě.

POZOR! Najprv sme mysleli, že sa naše produkty neobsahujú poze 10 Toxických látok, avšak pri ďalšom skúmaní sme zistili, že sa jedná dokonca o 18+ látok, ktoré sa prirodzene vyskytujú v Gél lakoch. Môže sa stať, že ešte uvidíte nálepku 10 - Toxicity, ale všetky postupne nahrádzame za 18 - Toxicity. :) Ďakujeme za pochopenie

Durabilita: 21+ dní
Viskozita:
stredné gélové konzistencie
Lesk: vysoký
Pigmentace: vysoká
Samonivelace: silná
Pevnost po vyschnutí: silná
Soba vytvrzení v UV/LED lampě: 60sec
Postup nanášení: štětečkem ve třech tazích a závěrečným fixováním volného okraje nehtu
Vrstvy: 1-2 tenké
Výpotková vrstva: ano
Odstranění: gelovým removerem
Doba odstranění: 5-10min při narušení svrchní vrstvy broušením nebo pilováním
INCI: Di-Hema Trimethylhexyl Dicarbamate, Hema, Ethyl Trimethylbenzoyl Phenylphosphinate, Silica, BHT, Titanum Dioxid + variabilita kosmetických kolorantů Barevnost: barevná kolekce basic a sezónní limitované kolekce podle módních trendů
Nestandartní faktory: slabý nehet, lámavost, suchost, zabarvení, hormonální disbalance…
Funkční systém: Lux Gel Base + Lux Gel lac + Lux Gel Top 


Prinášame nový koncept profesionálnej nechtov kozmetiky, kde sa kombinuje najvyššej kvality a 10FREE (+ 9) netoxicity, kde materiál neobsahuje najviac toxické zložky, ako sú parabény, formaldehyd, Toluen, DBT, DBP, Xylen, Kafr, sulfáty, Triphenyl fosfáty, živočíšne deriváty, parfumy, oxychlorid horečnatý, etyl-tosylamid, methylisothiazolinone (MIT), Hydrochiononmonometyl éteru (MEHQ) a ďalšie.

Některé z těchto toxinů jsou jednak známými karcinogeny, ale také mohou být zodpovědné za nevysvětlitelné bolesti hlavy, očí, alergie, plísně, infekce,poruch endokrinních systémů, reprodukčního systému, poruchy hormonální rovnováhy, suchost a zabarvenost nehtů, zpomalený růst nehtů, podráždění kůže nebo dýchacího ústrojí a mnoho dalšího.

Nové produkty boli testované na základe mnohých záťažových faktorov. Jedným z nich bola požiadavka na dlhú trvanlivosť, odolnosť, tvrdosť a lesk. Produkty ani ich farbivá neobsahujú žiadne zvieracie zložky a ani na nichnebyly testované, sú teda VEGAN.

Rada nesie kompaktné po sebe idúce systémy, ako je LUX GEL LAC, LUX GEL BASE, LUX GEL TOP, LUX jeden krok alebo vynikajúci profesionálny gél-based lak, rovnako ako LUX LAC TOP a ďalšie novinky, ako je LUX gél Remover 5-10min, LUX Pedi gél, LUX Builder Gel a LUX farebný gél , ktoré budeme čoskoro predstaviť.

Non-toxické línie v profesionálnej kvalite, umožňuje veľmi efektívnu prácu so všetkými produktmi, prináša základné línie, ale aj sezónne obmedzené zbierky podľa módnych trendov. Pretože je to vianočný čas, prinášame túto sériu na úžasnú Vianočnú Zavádaciu cenu!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: