💅Letná 20% zľava na všetko nezľavnené! Zadajte kód: SUMMER20 Akcia platí do 20.6.!

One step

"One Step" alebo tiež "jednofázový systém" je termín používaný v nechtovej modelácii na označenie produktu alebo metódy, ktorá integruje niekoľko krokov do jedného. Ide o gélový produkt, ktorý kombinuje základ, konštrukčný gél a vrchný gél do jedného produktu. Týmto spôsobom šetrí čas a materiál, bez toho aby to malo negatívny vplyv na výsledný vzhľad alebo trvácnosť manikúry.

Použitie v Nechtovej Modelácii

Jednofázové gély sú obzvlášť obľúbené pre svoju jednoduchosť a rýchlosť aplikácie. Systém One Step môže byť ideálny pre začínajúce nechtové špecialistky alebo pre tie, ktoré hľadajú efektívnejšiu alternatívu k tradičným, viacfázovým systémom.

Tipy, Rady a Triky

Príprava Nechtov: Hoci jednofázový gél zjednodušuje proces, príprava nechtov zostáva rovnako dôležitá. Nechty je treba správne upraviť, očistiť a odmastiť.

Nanášanie: Jednofázový gél sa nanáša na necht ako akýkoľvek iný gél. Je dôležité naniesť tenkú vrstvu a dôkladné vytvrdiť pod UV/LED lampou.

Finálna Úprava: Po vytvrdení môže byť necht upravený podľa požadovaného tvaru a dĺžky. Na záver je možné necht zdobiť podľa želania.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz. (function (w,d,s,o,f,js,fjs) { w['ecm-widget']=o;w[o] = w[o] || function () { (w[o].q = w[o].q || []).push(arguments) }; js = d.createElement(s), fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; js.id = '3-b6fcc542fb021c84fdaff536dd0a74a1'; js.dataset.a = 'eniinailssk'; js.src = f; js.async = 1; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(window, document, 'script', 'ecmwidget', 'https://d70shl7vidtft.cloudfront.net/widget.js')); POP-UP SK ObsahNastavení POLE E-mail TYP POLE E-mail NADPIS PLACEHOLDER Zadajte Váš e-mail ODSAZENÍ SHORA A ZDOLA POVINNÉ POLE První krok Po odeslání (přihlášení nového kontaktu) Po odeslání (aktualizace existujícího kontaktu) Odoberajte novinky a získajte zľavu 6 € na prvý nákup Zadajte Váš e-mail Skryté pole Zľavu môžete využiť pri nákupe nad 20 €. Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov. Použít formulář Vložte tento kód do vaší stránky