💅15% zľava s kódom ceramic15 na všetky Gél lak Ceramic 293 odtieňov + Topy! Stavebné UV/LED gély a lampy teraz v akciovej ponuke!

Výpotok

Výpotok je termín používaný v oblasti nechtového modelovania na označenie malého množstva tekutiny, ktorá sa uvoľní z niektorých nechtových produktov počas vytvrdzovania pod UV/LED lampou. Táto tekutina, často označovaná ako "pot", môže obsahovať nevytvrdené zložky produktu a môže byť mierne lepkavá na dotyk.

Použitie v Nechtovom Modelovaní

Výpotok je bežný jav u niektorých gélových produktov a je dôležité ho po vytvrdzovaní správne odstrániť. To možno dosiahnuť použitím čistiaceho prostriedku a bezchlpového obrúska.

Tipy, Rady a Triky

Pri práci s produktami, ktoré produkujú výpotok, je dôležité dodržiavať nasledujúce tipy a rady:

Odstránenie Výpotoku: Po vytvrdzovaní produktu pod lampou je nutné odstrániť výpotok pomocou čistiaceho prostriedku a bezchlpového obrúska.

Bezpečnosť: Je dôležité sa vyvarovať kontaktu s očami alebo sliznicami, pretože výpotok môže obsahovať nevytvrdené zložky produktu.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz. (function (w,d,s,o,f,js,fjs) { w['ecm-widget']=o;w[o] = w[o] || function () { (w[o].q = w[o].q || []).push(arguments) }; js = d.createElement(s), fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; js.id = '3-b6fcc542fb021c84fdaff536dd0a74a1'; js.dataset.a = 'eniinailssk'; js.src = f; js.async = 1; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(window, document, 'script', 'ecmwidget', 'https://d70shl7vidtft.cloudfront.net/widget.js')); POP-UP SK ObsahNastavení POLE E-mail TYP POLE E-mail NADPIS PLACEHOLDER Zadajte Váš e-mail ODSAZENÍ SHORA A ZDOLA POVINNÉ POLE První krok Po odeslání (přihlášení nového kontaktu) Po odeslání (aktualizace existujícího kontaktu) Odoberajte novinky a získajte zľavu 6 € na prvý nákup Zadajte Váš e-mail Skryté pole Zľavu môžete využiť pri nákupe nad 20 €. Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov. Použít formulář Vložte tento kód do vaší stránky