💅Letná 20% zľava na všetko nezľavnené! Zadajte kód: SUMMER20 Akcia platí do 20.6.!

Cleaner

Často označovaný ako čistič, je špecifický výrobok používaný v nechtovej modelácii. Jeho hlavným účelom je odstrániť nečistoty, mastnotu a zvyšky produktov z povrchu nechtov, čo prispieva k lepšej adhézii (priľnavosti) gélu, akrylu alebo laku na nechty.

Použitie v Nechtovej Modelácii

Cleaner sa v nechtovej modelácii využíva predovšetkým pred aplikáciou gélu alebo akrylu, ale tiež po vytvrdnutí gélu v UV/LED lampe k odstráneniu lepkavého povrchu. Jeho pravidelné použitie zvyšuje priľnavosť materiálov a zabraňuje vzniku bublín, ktoré by mohli narušiť dokonalý výsledok nechtovej modelácie.

Tipy, Rady a Triky

Pri použití cleaneru je dobré dodržiavať nasledujúce tipy a rady:

Starostlivé Čistenie: Pred aplikáciou gélu, alebo akrylu je dôležité nechty dôkladne očistiť cleanerom, aby sa odstránili všetky nečistoty a zvyšky olejov, ktoré by mohli ovplyvniť priľnavosť.

Odstraňovanie Lepkavej Vrstvy: Po vytvrdnutí gélu v UV/LED lampe je potrebné cleanerom odstrániť lepkavý povrch, ktorý sa často vytvorí.

Použitie Tampónu: Cleaner sa zvyčajne aplikuje pomocou vatičky, ktorú je vhodné meniť pri každej novej aplikácii, aby sa zabránilo prenosu nečistôt.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz. (function (w,d,s,o,f,js,fjs) { w['ecm-widget']=o;w[o] = w[o] || function () { (w[o].q = w[o].q || []).push(arguments) }; js = d.createElement(s), fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; js.id = '3-b6fcc542fb021c84fdaff536dd0a74a1'; js.dataset.a = 'eniinailssk'; js.src = f; js.async = 1; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(window, document, 'script', 'ecmwidget', 'https://d70shl7vidtft.cloudfront.net/widget.js')); POP-UP SK ObsahNastavení POLE E-mail TYP POLE E-mail NADPIS PLACEHOLDER Zadajte Váš e-mail ODSAZENÍ SHORA A ZDOLA POVINNÉ POLE První krok Po odeslání (přihlášení nového kontaktu) Po odeslání (aktualizace existujícího kontaktu) Odoberajte novinky a získajte zľavu 6 € na prvý nákup Zadajte Váš e-mail Skryté pole Zľavu môžete využiť pri nákupe nad 20 €. Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov. Použít formulář Vložte tento kód do vaší stránky