💅Nové odtienky Rocklac 5 ml teraz v predaji a zľava 15% na gumovej báze!

Pedikúra

Kozmetický postup zameraný na starostlivosť o nohy a nechty na nohách. Tento proces môže zahŕňať máčanie nôh, ošetrenie odumretej kože, tvarovanie a leštenie nechtov a aplikáciu laku na nechty. Nohy sú často prehliadanou časťou tela, pokiaľ ide o starostlivosť. Avšak pravidelná pedikúra môže pomôcť udržiavať nohy a nechty na nohách zdravé a vyzerajúce dobre. Okrem tvarovania a leštenia nechtov môže pedikúra zahŕňať odstraňovanie tvrdej kože a mozolov, masáž nôh a ošetrenie pre mäkkú a hladkú kožu.

Relaxácia a Pohodlie:

Pedikúra je tiež skvelým spôsobom, ako sa uvoľniť a oddýchnuť si. Kto by odolal príjemnému máčaniu nôh a masáži? Pedikúra v salóne môže byť skvelou príležitosťou pre trochu "ja času" a relaxácie.

Trendy a Štýly:

Rovnako ako pri manikúre môže byť pedikúra tiež príležitosťou na experimentovanie s rôznymi štýlmi a trendmi. Môžete vyskúšať rôzne farby a dizajny, aby Vaše nechty na nohách zodpovedali vašej osobnosti a štýlu.

Prevencia a Riešenie Problémov:

Pravidelná pedikúra môže pomôcť predchádzať alebo riešiť rôzne problémy s nohami a nechtami, ako je tvrdá koža, mozole, infekcie na nechtoch alebo zarastené nechty. Ak máte akékoľvek zdravotné problémy s nohami alebo nechtami, hovorte o nich s pedikúrkou alebo pediatrom.

Zdravý Životný Štýl:

Zdravé nohy a nechty na nohách sú tiež výsledkom zdravého životného štýlu. Strava bohatá na biotín a ďalšie vitamíny môže podporovať zdravie nechtov. Rovnako je dôležité mať "oddychové dni", keď na nechtoch nie je žiadny lak, aby mohli dýchať a obnoviť sa.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz. (function (w,d,s,o,f,js,fjs) { w['ecm-widget']=o;w[o] = w[o] || function () { (w[o].q = w[o].q || []).push(arguments) }; js = d.createElement(s), fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; js.id = '3-b6fcc542fb021c84fdaff536dd0a74a1'; js.dataset.a = 'eniinailssk'; js.src = f; js.async = 1; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(window, document, 'script', 'ecmwidget', 'https://d70shl7vidtft.cloudfront.net/widget.js')); POP-UP SK ObsahNastavení POLE E-mail TYP POLE E-mail NADPIS PLACEHOLDER Zadajte Váš e-mail ODSAZENÍ SHORA A ZDOLA POVINNÉ POLE První krok Po odeslání (přihlášení nového kontaktu) Po odeslání (aktualizace existujícího kontaktu) Odoberajte novinky a získajte zľavu 6 € na prvý nákup Zadajte Váš e-mail Skryté pole Zľavu môžete využiť pri nákupe nad 20 €. Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov. Použít formulář Vložte tento kód do vaší stránky