💅Letná 20% zľava na všetko nezľavnené! Zadajte kód: SUMMER20 Akcia platí do 20.6.!

Hard

V oblasti nechtovej kozmetiky sa termín "hard" často používa na popis určitého typu gélu, známeho ako hard gel (tvrdý gél). Tvrdé gély majú silnú konzistenciu a po vytvrdnutí pod UV alebo LED svetlom vytvárajú pevnú, nerozbiteľnú vrstvu na nechte.

Tipy, Rady a Triky

Použitie: Tvrdé gély sú ideálne na predĺženie nechtov a vytváranie výrazných nail art dizajnov. Vďaka svojej pevnej konzistencii sú tiež skvelé na vytváranie 3D efektov.

Aplikácia: Tvrdý gél sa aplikuje štetcom a vyžaduje starostlivé rovnomerné nanesenie. Je dôležité sa ubezpečiť, že všetky vrstvy sú správne vytvrdené, aby sa dosiahla optimálna pevnosť a trvácsnoť.

Čas vytvrdzovania: Tvrdé gély vyžadujú dlhšiu dobu vytvrdzovania ako ich mäkšie protiklady, preto je dôležité postupovať podľa pokynov výrobcu.

Odstránenie: Tvrdé gély je možné odstrániť iba pomocou pilovania, čo môže byť časovo náročnejšie ako u iných gélových produktov. Preto je dôležité starostlivo zvážiť, či je tento typ gélu najvhodnejší pre danú klientku.

Tvrdé gély ponúkajú vysokú trvácnosť a odolnosť, vďaka čomu sú ideálne pre tých, ktorí hľadajú dlhotrvajúce nail art riešenie. Avšak ich aplikácia a odstránenie vyžaduje zručnosti a trpezlivosť.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz. (function (w,d,s,o,f,js,fjs) { w['ecm-widget']=o;w[o] = w[o] || function () { (w[o].q = w[o].q || []).push(arguments) }; js = d.createElement(s), fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; js.id = '3-b6fcc542fb021c84fdaff536dd0a74a1'; js.dataset.a = 'eniinailssk'; js.src = f; js.async = 1; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(window, document, 'script', 'ecmwidget', 'https://d70shl7vidtft.cloudfront.net/widget.js')); POP-UP SK ObsahNastavení POLE E-mail TYP POLE E-mail NADPIS PLACEHOLDER Zadajte Váš e-mail ODSAZENÍ SHORA A ZDOLA POVINNÉ POLE První krok Po odeslání (přihlášení nového kontaktu) Po odeslání (aktualizace existujícího kontaktu) Odoberajte novinky a získajte zľavu 6 € na prvý nákup Zadajte Váš e-mail Skryté pole Zľavu môžete využiť pri nákupe nad 20 €. Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov. Použít formulář Vložte tento kód do vaší stránky