💅Letná 20% zľava na všetko nezľavnené! Zadajte kód: SUMMER20 Akcia platí do 20.6.!

Madle - Almond

Mandle je obľúbený tvar nechtov, ktorý je charakteristický svojou elegantnou a sofistikovanou estetikou. Tvar nechtov mandle je inšpirovaný prirodzeným tvarom mandle, s dlhšou dĺžkou, špicatým koncom a zaoblenými stranami, ktoré dodávajú vzhľad štíhlosti a jemnosti.

Tipy, Rady a Triky

Príprava: Na tvarovanie nechtov do tvaru mandle je potrebná určitá dĺžka. Ak sú vaše nechty príliš krátke, budete musieť počkať, kým dorastú, alebo použiť predlžovanie.

Pilovanie: Tvarovanie do tvaru mandle vyžaduje jemné pilovanie zaoblených hrán nechtu. Pilovanie by malo začínať od strán nechtov smerom k stredu.

Údržba: Nechty v tvare mandle môžu byť náchylnejšie na lámanie alebo poškodenie, preto pravidelná údržba a posilnenie nechtov je kľúčové.

Tvar nechtov mandle je skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú eleganciu a sofistikovanosť. Jeho klasický a ženský tvar je vhodný pre rôzne príležitosti a dá sa ľahko kombinovať s rôznymi štýlmi nail artu.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz. (function (w,d,s,o,f,js,fjs) { w['ecm-widget']=o;w[o] = w[o] || function () { (w[o].q = w[o].q || []).push(arguments) }; js = d.createElement(s), fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; js.id = '3-b6fcc542fb021c84fdaff536dd0a74a1'; js.dataset.a = 'eniinailssk'; js.src = f; js.async = 1; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(window, document, 'script', 'ecmwidget', 'https://d70shl7vidtft.cloudfront.net/widget.js')); POP-UP SK ObsahNastavení POLE E-mail TYP POLE E-mail NADPIS PLACEHOLDER Zadajte Váš e-mail ODSAZENÍ SHORA A ZDOLA POVINNÉ POLE První krok Po odeslání (přihlášení nového kontaktu) Po odeslání (aktualizace existujícího kontaktu) Odoberajte novinky a získajte zľavu 6 € na prvý nákup Zadajte Váš e-mail Skryté pole Zľavu môžete využiť pri nákupe nad 20 €. Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov. Použít formulář Vložte tento kód do vaší stránky