Doprava Zadarmo pri nákupe nad 20 Euro - Slovenská pošta!

Lux gel top 11 ml

Kód: EI 90-L00T
€9,90 €8,25 bez DPH
Skladom (>5 ks)

Profesionálny gél lak v krémovej viskozite s vysokým leskom a vysokou 21+ durabilitou v 20 (FREE) netoxicite. Náš nový súbor lakov sa zameriava na maximálnu kvalitu, ktorá nie je na úkor zdravie. Práve preto vznikol Lux Gel Lac rada, ktorá prináša nekompromisnú európsku kvalitu a gélové nechty bez najhorších toxických látok (-20 Toxicity).

Obsah balenie: 11 ml

Detailné informácie

Tisíce produktov
skladom

Doprava zadarmo
od 20 Euro - Slovenská pošta

Akciová
ponuka

Expresne rýchle
odoslanie

Poradíme Vám
s výberom

Podrobný popis

Profesionálny gél lak v krémovej viskozite s vysokým leskom a vysokou 21+ durabilitou v 20 (FREE) netoxicite. Náš nový súbor lakov sa zameriava na maximálnu kvalitu, ktorá nie je na úkor zdravie. Práve preto vznikol Lux Gel Lac rada, ktorá prináša nekompromisnú európsku kvalitu a gélové nechty bez najhorších toxických látok (-20 Toxicity).  

Durabilita: 21+ dní
Viskozita:
 stredné gélové konzistencie
Lesk: vysoký
Pigmentácia: vysoká
Samonivelácia: silná
Pevnosť po vyschnutí: silná
Doba tvrdenie v UV/LED lampe: 60sec
Postup nanášanie:  Štetcom v troch ťahoch a záverečným fixovaním voľného okraja nechtu
Vrstvy: 1-2 tenké
Výpotková vrstva: áno
Odstránenie: gélovým removerom
Doba odstránenie: 5 – 10 min. pri narušenie vrchnej vrstvy brúsením alebo pilovaním
INCI: Urethane acrylate, Pentaerythrityl tetramercaptopropionate, Hydroxypropyl methacrylate, Trimethylolpropane
trimethacrylate, Isobornyl methacrylate Farebnost: farebná kolekcia basic a sezónne limitované kolekcie podľa módnych trendov
Neštandardné faktory: Slabý nehet, lámavosť, suchosť, sfarbenie, hormonálna nerovnováha…
Funkční systémLux Gel Base
 + Lux Gel lac + Lux Gel Top 


Prinášame nový koncept profesionálnej nechtov kozmetiky, kde sa kombinuje najvyššej kvality a 20FREE  netoxicity, kde materiál neobsahuje najviac toxické zložky, ako sú parabény, formaldehyd, Toluen, DBT, DBP, Xylen, Kafr, sulfáty, Triphenyl fosfáty, živočíšne deriváty, parfumy, oxychlorid horečnatý, etyl-tosylamid, methylisothiazolinone (MIT), Hydrochiononmonometyl éteru (MEHQ) a ďalšie.

Niektoré z týchto toxínov sú na jednej strane známe karcinogény, ale tiež môžu byť zodpovedné za nevysvetliteľné bolesti hlavy, očí, alergie, plesne, infekcie, poruchy endokrinného systému, reprodukčného systému, poruchy hormonálnej rovnováhy, suchosť a zafarbenie nechtov, spomalený rast nechtov, podráždenie kože alebo dýchacieho traktu a mnoho ďalších.

Nové produkty boli testované na základe mnohých záťažových faktorov. Jedným z nich bola požiadavka na dlhú trvanlivosť, odolnosť, tvrdosť a lesk. Produkty ani ich farbivá neobsahujú žiadne zvieracie zložky a ani na nich neboly testované, sú teda VEGAN.  

Rada nesie kompaktné po sebe idúce systémy, ako je LUX GEL LAC, LUX GEL BASE, LUX GEL TOP, LUX ONE STEP alebo vynikajúci profesionálny lak na gelovej bázi LUX LAC, rovnako ako LUX LAC TOP a ďalšie novinky, ako je LUX gél Remover 5-10min, LUX Pedi gél, LUX Builder Gel a LUX COLOR gél , ktoré budeme čoskoro predstavovať.

POSTUP:

 1. Vydezinfikujeme ruky, pečlivo odstránime nadnechtovú blanku (brusku, odstraňovač), a potom nechty opatrno zbrúsíme pilníkom 180 / 180, oprášíme.
 2. Aplikujeme v tenkej vrstve Lux BASE a polymerizujeme v UV / LED lampe 30 sekúnd.
 3. Nestíráme výpotok a aplikujeme farebný Lux GEL LAC v dvoch tenkých vrstvách. Obe vrstvy polymerizujeme 30 sekúnd v UV / LED lampe.
 4. Nakoniec nanesieme Lux TOP a opakovane vytvrdzujeme najlepšie počas 60-sekundového obdobia v UV / LED lampe.
 5. Na záver zotrieme výpotek a vstrekneme olejček.

ODSTRÁNENIE:

 • Odbruste alebo odpilujte vrchnú vrstvu materiálu.
 • Potom každý necht zabaľte do remover fólií namočených v Remover (Hybrid Remover 97% obsahuje veľmi ošetrujúce ricínový olej s anti-aging účinky).
  Uistite sa, že tampón vo fólii pokryl celý povrch nechtu a kontakt je pevný.
 • Fólie k nechtom starostlivo pritlačte a zvláštnu pozornosť venujte nechtovým valov.
 • Aplikuje na všetky nechty a nechajte pôsobiť minimálne 10min. Doba odstránenie môže trvať pri správnom postupe práce len 10min, ale záleží na mnohých faktoroch: použitie přilnavače alebo dehydrátoroch, hrúbka jednotlivých vrstiev, miera narušenie vrchné vrsty a ďalšie.
 • Na nechtoch začneme pociťovať jemné teplo.
 • Odstráňte fóliu a použite pomarančové drievko na odstránenie materiálu, ktorý sa zdvihol od nechtu.
  odstranění   odstranění2
 • Ak je odstránenie ťažké, zabaľte znovu nechty do fólie na ďalších 5min. Je možné, že necht nemal dostatočné teplo alebo je tenký a zničený a priľnavosť materiálu bola teda silnejšie.
 • Po odstránení materiálu môžete ešte necht jemne prepilovať bufferom a zotrieť buničinovým tampónom namočeným v Remover.

Ak nepostupujeme ďalej, teda aplikácií ďalšieho gél lakového systému (pred ktorým by bolo potrebné necht odmastiť čističom), pokračujeme aplikácií olejčeka alebo výživného séra na kutikly a nechtové plochy s masážou.

TIPY
1 Dokonalú prípravou pred gél lakovým systémom je starostlivosť systémom ruská manikúra, ktorá nám "zdvihne" na 30min kožičku a my sa s farbou dostaneme vizuálne "pod" ňu.
2 Základom úspechu je tiež umenie naozaj správneho lakovanie. Necht lakujeme štetčekom v tentké vrstve v troch ťahoch sa záverečným fixovaním voľného okraja nechtu, oblasť pri kožtičky môžeme presne dotiahnuť mikro štetec Detailer.
3 Ak si kúpime čistič aj domov, tak preleštením nechtov zaručíme diamantový lesk trvajúce týždne.
4 Pred aplikáciou gél lakového systému je vysoko profesionálny prípadné lámavé, štěpivé, zažltnuté alebo propilované a zničené nechty ošetriť a vyživiť. K tomuto účelu sme vytvorili salónnej rituál starostlivosť o ruky a nechty v 100% prírodné aromaterapeutické kvalite s hlboko vyživujúcimi sérami s anti-aging účinky ENII NATURAL. Toto vyživovanie môže trvať aj niekoľko týždňov, ale výsledok zdravých nechtov neskôr pred aplikáciou netoxických špičkových radov naozaj stojí za to.

 

BEZPEČNOSTNÉ INFORMÁCIE

1 Tento produkt nie je vhodný pre deti. Udržujte mimo dosahu detí.
2 Vyhnite sa kontaktu s pokožkou. Produkt by nemal byť aplikovaný mimo necht, na okolité kožtičku. Ak sa tak stane, umyte pred vytvrdnutí vodou a mydlom. Ak by došlo k podráždeniu pokožky, navštívte lekára.
3 Vyhnite sa kontaktu s očami. Ak sa tak stane, vymyte niekoľkominútovým prúdom vody a keď je oko podráždený, navštívte lekára.
4 Nepoužívajte tento produkt, ak máte alergiu alebo ste už v minulosti zaznamenali alergickú alebo inú neštandardné reakciu na laky na nechty.
5 Profesionáli, použite pri aplikácii vždy dezinfekciu a gumové rukavice.
6 Odporúčané skladovanie: udržujte pevne uzavreté, v izbovej teplote, bez priameho slnečného svetla, pozor tiež na priamy kontakt s UV alebo LED žiarivkami nielen v lampe, ktoré materiál môžu tiež mierne vytvrdzovať a potom sa znižuje jeho funkčnosť.

Dodatočné parametre

Kategória: Gél laky
Objem: 11 ml
Farba: Transparentná
Typ gélu: Vrchný
Výdrž laku: 21 dní
Lesk: Vysoký
Konzistencia: Gélová
Aplikácia: 1 vrstva
Doba vytvrdenia v UV/LED lampe: 60 s.
Výpotok: Áno
Špecifikácia: Aplikácia na prírodné nechty, gél, polygél, akryl
Odstránenie: Hybrid remover
Druh tovaru: Top gél lak

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.