💅Nové odtienky Rocklac 5 ml teraz v predaji a zľava 15% na gumovej báze!

FAREBNÁ KOLEKCIA LUX GEL LAC

O našej skvelej novinke už sme písali v predchádzajúcich článkoch. Že máme super kolekciu 20-FREE toxicity, už viete. Ale pretože opakovanie je matka múdrosti, nebude na škodu, keď si to zopakujeme.

Naša 20-FREE toxicity línia neobsahuje 20 najtoxickejších látok obsiahnutých bežne v podobných produktoch, naopak čo obsahuje sú vitamíny, keratín a proteín zo sladkej mandle. Teda tento skvelý výrobok neubližuje nášmu zdraviu, ale ho podporuje. Ďalej ako už iste viete, tak sme sa zamerali na extrémnu výdrž, diamantový lesk, výnimočnú pigmentáciu v krémovej konzistencii. Výrobok je vegánsky, takže žiadne testy ani zložky sa nedotkli zvieratiek.

Kto ešte nečítal o našej najnovšej kolekcii výrobkov, s ktorou vyrážame do Európy, tak neváhajte a vstúpte do sveta PROFESIONÁLNEJ nechtovej kozmetiky. Naše články 20- TOXICITY LUX profesionálne línie a UNIKÁTNA VÝŽIVA V PROFESIONÁLNE línie 20-TOXICITY

Čo je 20- FREE toxicity už viete a teraz mi dovoľte predstaviť vám našu

FAREBNÚ KOLEKCIU

Upravené nechty sú základ každej modernej ženy. O tvaroch, dĺžkach a možnostiach už sme si tiež písali. Dnes sa pozrieme na FARBY. Farieb je obrovská škála, nespočetne veľa odtieňov, od svetlých po tmavé, pastelovo jemné až po výrazne žiarivé a každej z nás sa páči niečo iné. Našťastie je z čoho vyberať.

 

KOLEKCIA 1

Kolekce1

TONES OF NUDE -   nude nie je žiadna nuda. Je to veľmi populárny odtieň a v ženskom svete módy a kozmetiky má svoje pevné miesto. Pri tejto farbe sa vôbec nemusíte báť, že to s ňou preženiete. Pôsobí jemne a žensky. Neutrálne farby sa dajú skvele kombinovať s akýmkoľvek outfitom.

 2. queens nude    3.daily make up    11.just natural    10.kims nude    12.fresh peach    4.mauve mode

 

KOLEKCIA 2

Kolekce2

VIOFLAMINGO -  exotický, zaujímavý a nevšedný. Flamigo je mixom živých a výrazných farieb. Inšpiráciou je sama príroda, móda. Táto farba podčiarkuje originalitu a rozhodne nie je potrebné sa jej báť. Bezpochyby nezostane bez povšimnutia a bude obdivovaná jej krása a živelnosť.

14.sugar pink    15.pink mood    26.pansy    27.red lily    28.acid red    29.carrot cake

 

KOLEKCIA 3

Kolekce3

ALWAYS SHINY -  kolekcia plná slnka, je teda žiarivá a plná energie. Je hravá a veselá a dodáva chuť do práce. Okrem bielej je zo všetkých farieb najjasnejšia. Tieto tóny môžete kombinovať s ktoroukoľvek farbou a aj keď bude vyzerať akokoľvek bláznivo bude vyzerať dobre.

 1.cream   37.vanilla    38.lemon    20.tiffany    21.royal amber    22.autumn leaves

 

KOLEKCIA 4

Kolekce4

LUSH NATURE -  viete, ktorú farbu vidí naše oko najvýraznejšie? Okrem červenej je to práve zelená a modrá. Podvedome sa naše vedomie upína práve k prírode. Ak teda chcete zaujať, týmito farbami sa vám to iste podarí. Pozor, ale nie je vhodné ich kombinovať. Takže váš outfit voľte s rozumom. Navyše modrá je farbou roku 2020.

30.lime    9.emerarld dream    8.siren   31.bleached blue    32.silver blue    33.classic blue

 

KOLEKCIA 5

Kolekce5

HOT & HOTTER -  Červená farba symbolizuje elán, lásku, erotiku, životnú silu, energiu a radosť. Červená tiež značí túžbu po silných zážitkoch a po úspechu. Prednosť jej preto dávajú ľudia cieľavedomí, energickí, tvoriví a schopní. Je to farba elegancie a pre naše oko je príťažlivá a neprehliadnuteľná.

23.strawberry    5.first date    24.cherry    6.heartbreaker    19922    25.blueberry

 

KOLEKCIA 6

Kolekce6

SOFT LOFT -  Svetlo ružová je s láskou a erotikou spájaná rovnako ako červená, avšak viac romantickejšia. V kombinácii so šedou je vytvorené nádherné spojenie pretkané nežnosťou. Jemné odtiene prebudí romantickú dušu v každej z nás.

 34.ballerina    35.bubble gum    13.vintage rose    7.icequeen    36.ice cube    16.iron lady

 

Verím, že si z našej pestrej ponuky vyberiete a budete nielen oslnivá pre svoje okolie, ale vy sama sa budete cítiť jedinečná, rovnako ako je naša kolekcia 20-free toxicity.

Nezabudnite, že LUX GEL LAC je dokonalý ešte len v spojení s LUX GEL BASE a LUX GEL TOP.

 

111

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz. (function (w,d,s,o,f,js,fjs) { w['ecm-widget']=o;w[o] = w[o] || function () { (w[o].q = w[o].q || []).push(arguments) }; js = d.createElement(s), fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; js.id = '3-b6fcc542fb021c84fdaff536dd0a74a1'; js.dataset.a = 'eniinailssk'; js.src = f; js.async = 1; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(window, document, 'script', 'ecmwidget', 'https://d70shl7vidtft.cloudfront.net/widget.js')); POP-UP SK ObsahNastavení POLE E-mail TYP POLE E-mail NADPIS PLACEHOLDER Zadajte Váš e-mail ODSAZENÍ SHORA A ZDOLA POVINNÉ POLE První krok Po odeslání (přihlášení nového kontaktu) Po odeslání (aktualizace existujícího kontaktu) Odoberajte novinky a získajte zľavu 6 € na prvý nákup Zadajte Váš e-mail Skryté pole Zľavu môžete využiť pri nákupe nad 20 €. Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov. Použít formulář Vložte tento kód do vaší stránky