💅Nové odtienky Rocklac 5 ml teraz v predaji a zľava 15% na gumovej báze!

20-TOXICITY LUX PROFESIONÁLNA LINIA

114_1

20-TOXICITY LUX

VYSOKO PROFESIONÁLNY RAD

Enii prináša nový koncept radu profesionálnej nechtovej kozmetiky, kde spája špičkovú kvalitu a 20-toxicitu, kde materiál neobsahuje najtoxickejšie komponenty, línia je v 20FREE netoxicite.

UNIKÁTNA VÝŽIVA
Formula konceptu obsahuje úplne novú technológiou skvapalnenej výživnej zložky KERATIN, SWEET ALMOND PROTEIN, VITAMÍN A Retinol, VITAMÍN B5, VITAMÍN E

EXTRÉMNE DLHÁ VÝDRŽ
Nové produkty boli testované na základe mnohých záťažových faktorov. Jedným z nich bola požiadavka na dlhú trvácnosť, odolnosť a tvrdosť.

DIAMANTOVÝ LESK +
Pri 20-toxicite dokážeme priniesť famózny lesk, ktorý počas dní alebo týždňov nielen vydrží, ale dokonca graduje.

KRÉMOVÁ VISKOZITA
Krémová konzistencia, s ktorou sa pracuje vynikajúcim spôsobom a ktorá dovoľuje pracovať aj podľa najťažších techník nechtového dizajnu.

VÝNIMOČNÁ PIGMENTÁCIA
Silné farebné odtiene v nekompromisnej stálosti. 5 000+ FARIEB. Budeme spolu s vami vyberať z obrovskej škály farieb, ktorá zahŕňa nielen
krásne palety základných farieb, ale aj dynamický výber, ktorý odráža sezónne trendy.

VEGAN
Naše produkty ani ich farbivá neobsahujú žiadne zvieracie zložky a ani na nich neboli testované.

STAROSTLIVOSŤ O NECHTY
Nechty nežltnú, neslabnú, nevysušujú sa, silnejú a zrýchľuje sa ich rast, nie sú zaťažované a nie je im odoberaná ich prirodzená výživa bielkovinami, vápnikom a olejmi.

NATURAL CONCEPT
K 20-TOXICITY konceptu budú naviazané ďalšie netoxické a prírodné produkty, recyklovaný papier a program recyklovateľnosti a opakovateľnosti obalov.

ENII NAILS prináša nový koncept radu profesionálnej nechtovej kozmetiky, kde spája špičkovú kvalitu a 20FREE netoxickosť, kde materiál neobsahuje najtoxickejšie komponenty ako sú Parabény, Formaldehyd, toluén, DBT, DBP, xylén, Kafr, Sulfáty, trifenylfosfát, zvieracie deriváty, parfumácie, oxychlorid bizmutitý , Etyl tosylamid, Methylisothiazolinone (MIT), Hydrochiononon monometyl Ether (MEHQ) a ďalšie.

Niektoré z týchto toxínov sú jednak známymi karcinogénmi, ale tiež môžu byť zodpovedné za nevysvetliteľné bolesti hlavy, očí, alergie, plesne, infekcie, poruchy endokrinných systémov, reprodukčného systému, poruchy hormonálnej rovnováhy, suchosť a zafarbenosť nechtov, spomalený rast nechtov, podráždenie kože alebo dýchacieho ústrojenstva a mnoho ďalšieho.

Nové produkty boli testované na základe mnohých záťažových faktorov. Jedným z nich bola požiadavka na dlhú trvácnosť, odolnosť, tvrdosť a lesk.
Produkty ani ich farbivá neobsahujú žiadne zvieracie zložky a ani na nich neboli testované.

 

Rad nesie kompaktné na seba nadväzujúce systémy ako LUX LAC GEL, LUX GEL BASE, LUX GEL TOP, LUX ONE STEP alebo vynikajúce profesionálny lak na gélové báze LUX LAC i s LUX LAC topom a ďalšie novinky ako HYBRID Remover UNIVERSAL 10min, LUX Pedi Gel, LUX Rubber Mineral Scullpter, HYBRID Diamond Cleaner a HYBRID Cuticle oil, ktoré čoskoro predstavíme.

MAP copy

 

Netoxická línia v profesionálnej kvalite, umožňuje veľmi efektívnu prácu so všetkými produktmi, prináša basic línie, ale aj sezónne limitované kolekcie podľa módnych trendov.
Budete sa môcť tiež zapojiť do nášho partnerského programu 20-TOXICITY by ENII NAILS Partner, kedy sa môžete s ENII NAILS veľmi jednoducho stať podnikateľkou, kedy Vám poskytneme odborné vzdelanie aj na on-line bázach, marketingovú odbornú podporu, s ktorou si veľmi jednoducho môžete viesť sociálne siete a reklamu. Veríme v budúcnosť naturálneho konceptu a chceme naň nadväzovať ďalšie produkty a predstaviť Vám s veľkým potešením projekt nechtárskej profesionálnej budúcnosti.

20-TOXICITY LINIE

NEOBSAHUJE TIETO TOXICKÉ LÁTKY:

1 TOLUENE/TOLUÉN

2 FORMALDEHYDE/FORMALDEHYD

3 DIBENZOTHIOPHENE (DBT)/DIBENZOTHIOFEN

4 FORMALDEHYD RESIN/FORMALDEHYDOVÉ ŽIVICE

5 CAMPHOR/KAFR

6 TRIPHENYL PHOSPHATE (TPHP)/TRIFENYL FOSFÁT

7 XYLENE/XYLÉN

8 PARABENS/PARABÉNY

9 ANIMAL-DERIVED INGREDIENTS/ZVÍRACIE ZLOŽKY

10 FRAGRANCES/CHEMICAL FRAGRANCES

11 SULFATES/SULFÁTY

12 DIBUTHYLPHTALATE (DBP)/

13 BISMUTH OXYCHLORIDE/OXYCHLORID BISMUTÝ

14 METHYLISOTHIAZOLINON (MIT)

15 HYDROQUIONONMONOMETHYLETHER/(MEHQ)/HYDROQUIONONMONOMETHYLETHER (MEHQ)

16 PALM OIL DERIVATES/DERIVÁTY PALMOVÉHO OLEJA

17 ETHYL TOSYLAMIDE/ETHYL TOSYLAMID

18 GLUTEN/LEPEČNÝ DERIVÁT

19 LEAD/OLOVO

20 MERCURY/ORTUŤ

112

VYHNITE SA TOXICKÝM LÁTKAM S NOVOU PROFESIONÁLNOU

RADOU V KONCEPCII ENII 20-TOXICITY LUX NECHTOVÁ

STAROSTLIVOSŤ

Zbožňujeme krásne upravené nechty, vlasy aj make-up, ale zároveň chceme žiť zdravým životným štýlom a hľadáme cesty, ako minimalizovať množstvo toxínov a škodlivých látok vo všetkom, s čím náš organizmus prichádza do kontaktu a čo na neho pôsobí.

V kozmetickom svete sa objavujú označenia 3FREE, 5FREE, 7FREE a tiež 10FREE. Tieto označenia ukazujú na úroveň toxických zložiek alebo v produktoch, ukazujú, koľko toxických zložiek v produkte nie je obsiahnutých.

Väčšina štandardných výrobkov v nechtovej kozmetike obsahuje viac, než 10 veľmi toxických zložiek, ktoré pri každodennom používaní absorbujú našu pleť, vlasy aj nechty (ide o zrohovatenú kožu s priepustnými pórmi).

Medzi 3 najtoxickejšie zložky v lakoch a gél lakoch na nechty patrí Toluén, Formaldehyd a dibutyl-ftalát čiže DBT.

Existujú štúdie, ktoré preukazujú ich negatívny vplyv na kožu, oči, dýchacie ústrojenstvo a tiež reprodukčný systém. Je dôležité si uvedomiť, ako často si nechty lakujeme a ako dlho už na svoje telo nechávame tieto látky pôsobiť.

1 TOLUENE

Toluén je chemické rozpúšťadlo obsiahnuté v dechtu a má silný zápach, podobný riedidlám farieb. Vo väčších dávkach a dlhodobej expozícii môže mať negatívne vedľajšie vplyv na nervový systém, imunitný systém a pľúca.

2 FORMALDEHYD

Formaldehyd je kľúčovou súčasťou balzamovacej tekutiny - tvrdého konzervačného činidlá. Keď sme vystavení tejto chemickej látke, môžeme pociťovať pálenie oči, nepríjemný pocit v hrdle, môže nás postihnúť nevysvetliteľný kašeľ alebo aj alergie a astma.

3 DIBENZOTHIOPHENE (DBT)

Látka, ktorá sa do bežných lakov na nechty pridáva pre vyšší lesk a mala by chrániť lak pred popraskaním. Môže v tele vyvolávať hormonálnu disbalanciu aj problémy s reprodukciou.

4 FORMALDEHYD RESIN

Formaldehyd živice je syntetický polymér používaný vo formovaných výrobkoch, spojoch a vo funkcii lepidla.

5 CAMPHOR

Gáfor je zložka s ostrým zápachom, ktorý cítime v lakoch na nechty. Môže nám spôsobiť chronickú suchosť, krehkosť a zmenu farby nechtov. Gáfor je ďalšia chemikália, ktorá je používaná v procese balzamovania. Je vysoko horľavá a toxická aj v malých dávkach.

6 TRIPHENYL PHOSPHATE (TPHP)

Triphenol fosfát (TPHP) sa používa v lakoch na nechty, aby bol výrobok menej horľavý a zlepšila sa priľnavosť laku k nechtu. Bolo zistené, že nechty ho pravdepodobne absorbujú v štatisticky významných množstvách a je označovaný ako neurotoxín. Táto látka je známa tým, že narúša systém dobrého fungovania riadiaceho systému hormónov v ľudskom tele. Každým dňom máme k dispozícii stále viac dôkazov o tom, že TPHP môže mať vplyv na reguláciu hormónov, metabolizmus, reprodukciu, ale aj na celkový vývoj.

7 XYLENE

Xylén, ďalší z najtoxickejších zložiek v nechtových produktoch má na telo veľmi rýchle účinky, medzi ktoré môžu patriť bolesti hlavy alebo tiež nevoľnosť. Xylén je aromatický uhľovodík používaný ako rozpúšťadlo v polygrafickom, gumárenskom, farebnom a kožiarskom priemysle. K toxicite dochádza pri nadmernej expozícii xylénu vdychovaním, požitím a kontaktom s očami alebo kožou. Môže rozpustiť prírodné ochranné oleje, ktoré máme na koži, kutiklech aj na nechtoch.

8 PARABENS

Parabény sú zastrešujúcim termínom pre niekoľko typov konzervačných látok najčastejšie používaných v kozmetickom priemysle. O škodlivosti aj toxicite parabénov sa vedú veľmi časté diskusie, pretože ich účinky sa zrejme prejavujú najsilnejšie. K najnebezpečnejším vedľajším účinkom parabénov patrí schopnosť napodobňovať hormón Estrogén, ktorý sa v našom tele prirodzene nachádza. Estrogén je hormón, ktorý poskytuje informácie bunkám v našom tele. Bunky používajú túto informáciu vo svojom vývoji a správaní. Ak je impulz narušený napodobovaním  parabénov, bunka sa môže vyvíjať nesprávne alebo sa správať neprirodzene. Dlhodobé pôsobenie tejto látky môže spôsobovať narušovanie normálnych telesných funkcií, vytvárať nerovnováhu a disbalanciu.

9 ANIMAL-derived INGREDIENTS

Živočíšne zložky nie sú v produktoch ENII 20-TOXICITY použité ani ako mikročastice červeného farbivového prachu a samozrejme táto línia nebola na zvieratách testovaná.

10 FRAGRANCES

Chemické vôňe nie sú v produktoch línie ENII 20-TOXICITY použité.

11 SULFATES

Sírany sú povrchovo aktívne látky, ktoré zvyšujú čistiace a antibakteriálne vlastnosti produktov. Môžu spôsobovať podráždenie pokožky s chronickým zásahom.

12 DIBUTHYLPHTALATE (DBP)

DBP je zmäkčovadlo, veľmi častá prísada do lepidiel a tiež rozpúšťač éterických olejov. Existujú podozrenia, že DBP môže narušiť endokrinný a reprodukčný systém človeka rovnakým spôsobom, ako obávaný TPHP. Môže tiež dráždiť očné sliznice a horné cesty dýchacie. Patrí k toxínom reprotoxickým.

13 BISMUTH OXYCHLORID

Oxychlorid bizmutitý je prírodne sa vyskytujúci minerál používaný ako farbivo. Používa sa v lakoch na nechty najmä kvôli lesku. Toxicita môže vznikať vo forme podráždenia kože.

14 METHYLISOTHIAZOLINONE (MIT)

Methylisothiazolinone (MIT) je chemický konzervačný prostriedok podobný parabénom, ktorý sa pridáva do kozmetických produktov kvôli zvýšeniu doby trvanlivosti. Môže spôsobiť podráždenie pokožky, očí i pľúc.

15 HYDROCHIONONMONOMETHYLETHER (MEHQ)

Monometyléteru hydrochinónu (MEHQ) zabraňuje vytvrdzovaniu akrylových a čistiacich prostriedkov v gélovej báze a taktiež môže spôsobiť podráždenie kože.

16 PALM OIL DERIVATES

ENII 20-TOXICITY neobsahuje deriváty palmového oleja a ani nepodporuje jeho neférové ​​získavanie.

17 ETHYL TOSYLAMIDE

Etyl tosylamide je zmäkčovadlo a filmotvorné činidlo používané v lakoch na nechty. Pri tejto chemikálie sa skúma podozrenie na jej mikrobiálnu aktivitu.

18 GLUTEN

Lepok - ENII 20-TOXICITY neobsahuje žiadne mikročastice pšeničného derivátu.

19 LEAD

ENII 20-TOXICITY neobsahuje mikročastice olova.

20 MERCURY

ENII 20-TOXICITY neobsahuje zlúčeniny ortuti. Ortuť je vysoko toxická a pre svoju schopnosť ničenia alebo poškodzovania štruktúry bielkovín v bunkách. Toxicita je závislá na spôsobe, akým sa ortuť do organizmu dostáva, v prípade nechtovej kozmetiky prelínanie zrohovatenú pokožkou nechtu. Dimethylortuť má vysoko toxické účinky na nervovú sústavu a pre svoju schopnosť prestupovať placentárnnými a mozgovými tkanivami je nebezpečná najmä pre tehotné ženy.

113

KRÁSA + NETOXICITA + VYSOKÁ PROFESIONÁLNA KVALITA

= ENII 20-TOXICITY

 

TOLUENE | FORMALDEHYDE | DIBENZOTHIOPHENE (DBT) | FORMALDEHYDE RESIN | CAMPHOR | TRIPHENYL PHOSPHATE (TPHP) | XYLENE | PARABENS | ANIMAL-DERIVED INGREDIENTS | FRAGRANCES

 

20 FREE

112

 

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz. (function (w,d,s,o,f,js,fjs) { w['ecm-widget']=o;w[o] = w[o] || function () { (w[o].q = w[o].q || []).push(arguments) }; js = d.createElement(s), fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; js.id = '3-b6fcc542fb021c84fdaff536dd0a74a1'; js.dataset.a = 'eniinailssk'; js.src = f; js.async = 1; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(window, document, 'script', 'ecmwidget', 'https://d70shl7vidtft.cloudfront.net/widget.js')); POP-UP SK ObsahNastavení POLE E-mail TYP POLE E-mail NADPIS PLACEHOLDER Zadajte Váš e-mail ODSAZENÍ SHORA A ZDOLA POVINNÉ POLE První krok Po odeslání (přihlášení nového kontaktu) Po odeslání (aktualizace existujícího kontaktu) Odoberajte novinky a získajte zľavu 6 € na prvý nákup Zadajte Váš e-mail Skryté pole Zľavu môžete využiť pri nákupe nad 20 €. Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov. Použít formulář Vložte tento kód do vaší stránky