💅 15% Akcia na všetky Gél lak 5 ml - ideálna príležitosť ako vyskúšať nový odtieň + Silver Painting gél znovu skladom!

UNIKÁTNA VÝŽIVA V PROFESIONÁLNE línie 20-TOXICITY

VYŽIVUJTE SVOJE NECHTY

UNIKÁTNOU TECHNOLOGICKOU METÓDOU:

SKVAPALNENÝMI VÝŽIVNÝMI ZLOŽKAMI VO FORMULE

VYSOKO PROFESIONÁLNEJ LINIE

Výživa copy

Koncept ENII 20-TOXICITY LUX sa vyvíja a vďaka nášmu vývojovému laboratóriu neustále vyvíjať bude.

Preto Vám opäť prinášame ďalšiu správu z vývoja nášho inovatívneho konceptu. Vo vývoji radu 10-TOXICITY sa nám podarilo dostať sa až k 20-tim najtoxickejším zložkám, ktoré naše profesionálne línie neobsahujú.

A to ďalšie dôležité - dokázali sme do formulov našich produktov dodať unikátnou najnovšou technológiou skvapalnené výživné zložky.

Predstavujeme Vám teda výnimočnú nutricitu profesionálnej línie ENII LUX 20-TOXICITY:

KERATIN

SWEET ALMOND PROTEIN / SLADKÁ MANDĽA

VITAMÍN A RETINOL

VITAMIN B5 CALCIUM

VITAMIN E

 

KERATIN

Keratín je prírodným stavebným materiálom pre nechty - nechtovú platničku tvoria 3 keratínové vrstvy. Poškodenie, zoslabenie, dehydratácia čiže vysúšanie, lámavosť, žltnutie, slabnutie a spomalený rast nechtu, to všetko nám na nechte mohlo spôsobiť nešetrné pilovanie nechtu, dlhoročné pôsobenie materiálov s toxickými zložkami alebo používanie drastických chemických removerov a narušilo nám keratínové vrstvy.

Preto je treba keratín nechtom dodať, doplniť a nechať dlhodobo pôsobiť.

Keratín ako vláknitá bielkovina hydratuje, vyživuje, posilňuje a hojí poškodenia nielen nechtovej platničky, ale aj nechtového lôžka - Matrixu.

Samotný keratín sa vytvára v keratinocytoch - bunkách nechtového lôžka a slúži k obnove nechtu. Tieto bunky majú schopnosť pri dostatočnej výžive schopnosť rýchleho delenia, ale iba za okolností, keď majú dostatok výživy vo forme vitamínov a minerálov. Ak ich máme nedostatok, kvalita našich nechtov sa veľmi zhoršuje.

SWEET ALMOND PROTEIN

Proteín zo sladkej mandle je tiež bielkovinovou zložkou, ktorá dodáva nechtu pevnosť a pomáha udržiavať hydratáciu aj zdravú farbu a regeneruje

VITAMÍN A Retinol

Vitamín A je dôležitým vitamínom, ktorý nechty hlboko vyživuje a pôsobí proti ich vysúšaniu a lámavosti.

VITAMIN B5

Vitamín B5 patrí do skupiny vitamínov B, ktoré sú dôležitou látkou pri tvorbe keratínu, stimuluje prirodzenú tvorbu keratínu nového.

VITAMIN E

Vitamín E má schopnosť regenerovať, vyživovať, posilňovať, podporovať prekrvenie nechtovej platničky a pôsobí proti neprirodzeným farebným škvrnám na nechtovej platničke.

Vynikajúce výsledky testovania nail art technoložek a lektoriek ENII ACADEMY:

dlhodobo vyživované nechty sa nelámu, neštiepia, silnejú, majú zdravú farbu, nežltnú, je ošetrený matrix - nechtové lôžko, dostatok výživy a starostlivosti má vplyv aj na nechtovú kožtičku a okolie nechtovej platničky. Správny a šetrný pracovný postup pri aplikácii i odstraňovaní zaručuje krásne a zdravé nechty. Navyše prirodzene rastú aj do dĺžok, ktoré sme predtým museli nadstavovať "umelým" spôsobom.

Unikátnym technologickým spôsobom skvapalnená výživa vložená do formulou profesionálnej nechtovej kozmetiky je ďalším krokom ku krásnej prirodzenosti, zdraviu a tiež prírode.

Ctíme naturálnu cestu a nutricita v našich profesionálnych produktoch je dôležitým krokom a smerom k nechtárskej budúcnosti a budeme ju s veľkým zápalom rozvíjať ďalej.

111

KRÁSA + NETOXICITA + VYSOKÁ PROFESIONÁLNA KVALITA

= ENII 20-TOXICITY


TOLUENE | FORMALDEHYDE | DIBENZOTHIOPHENE (DBT) |
FORMALDEHYDE RESIN | CAMPHOR | TRIPHENYL
PHOSPHATE (TPHP) | XYLENE | PARABENS | ANIMALDERIVED
INGREDIENTS | FRAGRANCES
20 FREE

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.