Nové odtiene Rocklac 5ml teraz skladom! Doprava Zadarmo pri nákupe nad 20 Euro - Slovenská pošta!

GEL LAKOVÝ SYSTÉM krok za krokom

ENII NAILS

111

GÉL LAKOVÝ SYSTÉM krok za krokom:

Dokonalá príprava a pracovný postup je kľúčom k trvanlivosti profesionálnej nechtovej starostlivosti.

PRÍPRAVA

1 Odstráňte prípadný nános starého materiálu a nechty vyčistite čističom, aby sa necht zbavil mastnoty a vlhkosti. Buničinový tampón namočte v čističovej tekutine a jemne zotrite nechtovú platničku. Uistite sa, že ste očistili celú plochu, najmä nechtové valy a oblasť kutiklu - nechtovej kožtičky.

2 Potom použite veľmi jemný pilník na prírodné nechty k jemnému zdrsnenie nechtu, opäť sa uistite, že ste jemne zdrsnil aj oblasť nechtových valov a kutiklu.

Línia má však tak silnú priľnavosť, že v množstve prípadov umožňuje naniesť materiál aj bez pilovania vrchnej vrstvy nechtu.

3 Na odstránenie prachu pre zdrsňovanie nechtu použite nové buničinové tampóny namočené v čističi. Vyhnite sa dotyku povrchu nechta prstom, aby nebola prenesená mastnota, kvôli ktorej by následne materiál nepriľnul.

 

BÁZA + FARBA + TOP

1 Začnite s ľavou rukou a aplikujte jednu tenkú vrstvu Lux Base Gelu (pre pokročilých nechtové dizajnérky: vynikajúca metódou je metóda techniky "vejárového vtláčania bázy" do nechtovej platničky, ktorú sa môžete detailne naučiť v našich kurzoch alebo videách našich nechtových technoložiek.)

2 Aplikujte 4 prsty naraz a polymerizujte v profesionálnej UV / LED lampe LUXRAY 30sec. Plocha po polymerizácii bude mať výpotkovou vrtsvu, ktorej sa nedotýkajte.

3 Pokračujte v aplikácii palca a následne polymerizujte 30sec. Dajte pozor na priamu polohu palca pri vytvrdzovaní.

4 Akonáhle budete hotoví so všetkými prstami, môžete pokračovať v ďalšom kroku.

5 Do nezotretého výpotku začnete nanášať v tenkej vrstve Lux Gel Lac. Pokračujte aj druhou vrstvou, ak je treba. Polymerizujte 30sec v UV / LED lampe LUXRAY. Výpotok opäť nestierajte a nedotýkajte sa ho.

6 Na druhú vrstvu farby naneste po polymerizácii do výpotku ukončovací gél Lux Gel Top. Opäť tenkú vrstvu. Nechajte vytvrdiť 60sec.

7 Po vytvrdnutí ukončovacieho gélu zotrite buničinovým tampónom namočeným v čističi výpotok na všetkých nechtoch. Nezabudnite dôkladne vyčistiť aj nechtové valy a oblasti pri kožtičiek. Výsledkom je vysoký diamantový lesk, ktorý sa počas nasledujúcich dní ešte vyvíja.

8 Pokračujte pravou rukou rovnakými krokmi.

9 Nakoniec aplikujte olejček a jemnými pohybmi vmasírujeme do kožtičiek nielen v oblasti nechtového Matrixe, ale aj v oblasti nechtových valov.

 

ODSTRÁNENIE

1 Odbrúste alebo odpilujte vrchnú vrstvu materiálu.

2 Potom každý necht zabaľte do remover fólie namočenej v Remover (ENII Remover 97% obsahuje veľmi ošetrujúci ricínový olej s anti-aging účinkami).

3 Uistite sa, že tampón vo fólii pokryl celý povrch nechtu a kontakt je pevný.

4 Fólie k nechtom starostlivo pritlačte a zvláštnu pozornosť venujte nechtovým valom.

5 aplikujte na všetky nechty a nechajte pôsobiť minimálne 10 min. Doba odstránenia môže trvať pri správnom postupe práce len 10 min, ale záleží na mnohých faktoroch: použitie priľnaváčov alebo dehydrátori, hrúbka jednotlivých vrstiev, miera narušenie vrchnej vrstvy a ďalšie.

6 Na nechtoch začneme pociťovať jemné teplo.

7 Odstráňte fóliu a použite pomarančové drievko na odstránenie materiálu, ktorý sa zdvihol od nechtu.

8 Ak je odstránenie ťažké, zabaľte znovu nechty do fólie na ďalších 5 min. Je možné, že necht nemal dostatočné teplo alebo je tenký a zničený a priľnavosť materiálu bola teda silnejšia.

9 Po odstránení materiálu môžete ešte necht jemne prepilovať bufferom a zotrieť buničinovým tampónom namočeným v Remover.

10 Ak nepostupujeme ďalej, teda aplikácií ďalšieho gél lakového systému (pred ktorým by bolo potrebné necht odmastiť čističom), pokračujeme v aplikácií olejčeka alebo výživného séra na kutikly a nechtovej plochy s masážou.

 

TIPY

1 Dokonalou prípravou pred gél lakovým systémom je starostlivosť systémom ruská manikúra, ktorá nám "zdvihne" na 30min kožtičku a my sa s farbou dostaneme vizuálne "pod" ňu.

2 Základom úspechu je tiež umenie naozaj správneho lakovania. Necht lakujeme štetčekom v tenkej vrstve v troch ťahoch sa záverečným fixovaním voľného okraja nechtu, oblasť pri kožtičky môžeme presne dotiahnuť mikro štetcom Detailer.

3 Ak si kúpime čistič aj domov, tak preleštením nechtov zaručíme diamantový lesk trvajúci týždne.

4 Pred aplikáciou lakového systému je potrebné štiepajúce, lámavé, zažltnuté, alebo zničené nechty ošetriť a vyživiť. K tomuto účelu sme vytvorili salónový rituál starostlivosť o ruky a nechty v 100% prírodej aromaterapeutickej kvalite s hlboko vyživujúcimi sérami s anti-aging účinkami ENII NATURAL. Toto vyživovanie môže trvať aj niekoľko týždňov, ale výsledok zdravých nechtov neskôr pred aplikáciou netoxických špičkových radov naozaj stojí za to.

 

BEZPEČNOSTNÉ INFORMÁCIE

1 Tento produkt nie je vhodný pre deti. Udržujte mimo dosahu detí.

2 Vyhnite sa kontaktu s pokožkou. Produkt by nemal byť aplikovaný mimo necht, na okolitú kožtičku. Ak sa tak stane, umyte pred vytvrdnutí vodou a mydlom. Ak by došlo k podráždeniu pokožky, navštívte lekára.

3 Vyhnite sa kontaktu s očami. Ak sa tak stane, vymyte niekoľkominútovým prúdom vody a keď je oko podráždené, navštívte lekára.

4 Nepoužívajte tento produkt, ak máte alergiu alebo ste už v minulosti zaznamenali alergickú alebo inú neštandardnú reakciu na laky na nechty.

5 Profesionáli, použite pri aplikácii vždy dezinfekciu a gumové rukavice.

6 Odporúčané skladovanie: udržujte pevne uzavreté, v izbovej teplote, bez priameho slnečného svetla, pozor tiež na priamy kontakt s UV alebo LED žiarivkami nielen v lampe, ktoré materiál môžu tiež mierne vytvrdzovať a potom sa znižuje jeho funkčnosť.

ENII-GEL-System copy

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz. (function (w,d,s,o,f,js,fjs) { w['ecm-widget']=o;w[o] = w[o] || function () { (w[o].q = w[o].q || []).push(arguments) }; js = d.createElement(s), fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; js.id = '3-b6fcc542fb021c84fdaff536dd0a74a1'; js.dataset.a = 'eniinailssk'; js.src = f; js.async = 1; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(window, document, 'script', 'ecmwidget', 'https://d70shl7vidtft.cloudfront.net/widget.js')); POP-UP SK ObsahNastavení POLE E-mail TYP POLE E-mail NADPIS PLACEHOLDER Zadajte Váš e-mail ODSAZENÍ SHORA A ZDOLA POVINNÉ POLE První krok Po odeslání (přihlášení nového kontaktu) Po odeslání (aktualizace existujícího kontaktu) Odoberajte novinky a získajte zľavu 6 € na prvý nákup Zadajte Váš e-mail Skryté pole Zľavu môžete využiť pri nákupe nad 20 €. Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov. Použít formulář Vložte tento kód do vaší stránky