GEL LAKOVÝ SYSTÉM krok za krokom

ENII NAILS

111

GÉL LAKOVÝ SYSTÉM krok za krokom:

Dokonalá príprava a pracovný postup je kľúčom k trvanlivosti profesionálnej nechtovej starostlivosti.

PRÍPRAVA

1 Odstráňte prípadný nános starého materiálu a nechty vyčistite čističom, aby sa necht zbavil mastnoty a vlhkosti. Buničinový tampón namočte v čističovej tekutine a jemne zotrite nechtovú platničku. Uistite sa, že ste očistili celú plochu, najmä nechtové valy a oblasť kutiklu - nechtovej kožtičky.

2 Potom použite veľmi jemný pilník na prírodné nechty k jemnému zdrsnenie nechtu, opäť sa uistite, že ste jemne zdrsnil aj oblasť nechtových valov a kutiklu.

Línia má však tak silnú priľnavosť, že v množstve prípadov umožňuje naniesť materiál aj bez pilovania vrchnej vrstvy nechtu.

3 Na odstránenie prachu pre zdrsňovanie nechtu použite nové buničinové tampóny namočené v čističi. Vyhnite sa dotyku povrchu nechta prstom, aby nebola prenesená mastnota, kvôli ktorej by následne materiál nepriľnul.

 

BÁZA + FARBA + TOP

1 Začnite s ľavou rukou a aplikujte jednu tenkú vrstvu Lux Base Gelu (pre pokročilých nechtové dizajnérky: vynikajúca metódou je metóda techniky "vejárového vtláčania bázy" do nechtovej platničky, ktorú sa môžete detailne naučiť v našich kurzoch alebo videách našich nechtových technoložiek.)

2 Aplikujte 4 prsty naraz a polymerizujte v profesionálnej UV / LED lampe LUXRAY 30sec. Plocha po polymerizácii bude mať výpotkovou vrtsvu, ktorej sa nedotýkajte.

3 Pokračujte v aplikácii palca a následne polymerizujte 30sec. Dajte pozor na priamu polohu palca pri vytvrdzovaní.

4 Akonáhle budete hotoví so všetkými prstami, môžete pokračovať v ďalšom kroku.

5 Do nezotretého výpotku začnete nanášať v tenkej vrstve Lux Gel Lac. Pokračujte aj druhou vrstvou, ak je treba. Polymerizujte 30sec v UV / LED lampe LUXRAY. Výpotok opäť nestierajte a nedotýkajte sa ho.

6 Na druhú vrstvu farby naneste po polymerizácii do výpotku ukončovací gél Lux Gel Top. Opäť tenkú vrstvu. Nechajte vytvrdiť 60sec.

7 Po vytvrdnutí ukončovacieho gélu zotrite buničinovým tampónom namočeným v čističi výpotok na všetkých nechtoch. Nezabudnite dôkladne vyčistiť aj nechtové valy a oblasti pri kožtičiek. Výsledkom je vysoký diamantový lesk, ktorý sa počas nasledujúcich dní ešte vyvíja.

8 Pokračujte pravou rukou rovnakými krokmi.

9 Nakoniec aplikujte olejček a jemnými pohybmi vmasírujeme do kožtičiek nielen v oblasti nechtového Matrixe, ale aj v oblasti nechtových valov.

 

ODSTRÁNENIE

1 Odbrúste alebo odpilujte vrchnú vrstvu materiálu.

2 Potom každý necht zabaľte do remover fólie namočenej v Remover (ENII Remover 97% obsahuje veľmi ošetrujúci ricínový olej s anti-aging účinkami).

3 Uistite sa, že tampón vo fólii pokryl celý povrch nechtu a kontakt je pevný.

4 Fólie k nechtom starostlivo pritlačte a zvláštnu pozornosť venujte nechtovým valom.

5 aplikujte na všetky nechty a nechajte pôsobiť minimálne 10 min. Doba odstránenia môže trvať pri správnom postupe práce len 10 min, ale záleží na mnohých faktoroch: použitie priľnaváčov alebo dehydrátori, hrúbka jednotlivých vrstiev, miera narušenie vrchnej vrstvy a ďalšie.

6 Na nechtoch začneme pociťovať jemné teplo.

7 Odstráňte fóliu a použite pomarančové drievko na odstránenie materiálu, ktorý sa zdvihol od nechtu.

8 Ak je odstránenie ťažké, zabaľte znovu nechty do fólie na ďalších 5 min. Je možné, že necht nemal dostatočné teplo alebo je tenký a zničený a priľnavosť materiálu bola teda silnejšia.

9 Po odstránení materiálu môžete ešte necht jemne prepilovať bufferom a zotrieť buničinovým tampónom namočeným v Remover.

10 Ak nepostupujeme ďalej, teda aplikácií ďalšieho gél lakového systému (pred ktorým by bolo potrebné necht odmastiť čističom), pokračujeme v aplikácií olejčeka alebo výživného séra na kutikly a nechtovej plochy s masážou.

 

TIPY

1 Dokonalou prípravou pred gél lakovým systémom je starostlivosť systémom ruská manikúra, ktorá nám "zdvihne" na 30min kožtičku a my sa s farbou dostaneme vizuálne "pod" ňu.

2 Základom úspechu je tiež umenie naozaj správneho lakovania. Necht lakujeme štetčekom v tenkej vrstve v troch ťahoch sa záverečným fixovaním voľného okraja nechtu, oblasť pri kožtičky môžeme presne dotiahnuť mikro štetcom Detailer.

3 Ak si kúpime čistič aj domov, tak preleštením nechtov zaručíme diamantový lesk trvajúci týždne.

4 Pred aplikáciou lakového systému je potrebné štiepajúce, lámavé, zažltnuté, alebo zničené nechty ošetriť a vyživiť. K tomuto účelu sme vytvorili salónový rituál starostlivosť o ruky a nechty v 100% prírodej aromaterapeutickej kvalite s hlboko vyživujúcimi sérami s anti-aging účinkami ENII NATURAL. Toto vyživovanie môže trvať aj niekoľko týždňov, ale výsledok zdravých nechtov neskôr pred aplikáciou netoxických špičkových radov naozaj stojí za to.

 

BEZPEČNOSTNÉ INFORMÁCIE

1 Tento produkt nie je vhodný pre deti. Udržujte mimo dosahu detí.

2 Vyhnite sa kontaktu s pokožkou. Produkt by nemal byť aplikovaný mimo necht, na okolitú kožtičku. Ak sa tak stane, umyte pred vytvrdnutí vodou a mydlom. Ak by došlo k podráždeniu pokožky, navštívte lekára.

3 Vyhnite sa kontaktu s očami. Ak sa tak stane, vymyte niekoľkominútovým prúdom vody a keď je oko podráždené, navštívte lekára.

4 Nepoužívajte tento produkt, ak máte alergiu alebo ste už v minulosti zaznamenali alergickú alebo inú neštandardnú reakciu na laky na nechty.

5 Profesionáli, použite pri aplikácii vždy dezinfekciu a gumové rukavice.

6 Odporúčané skladovanie: udržujte pevne uzavreté, v izbovej teplote, bez priameho slnečného svetla, pozor tiež na priamy kontakt s UV alebo LED žiarivkami nielen v lampe, ktoré materiál môžu tiež mierne vytvrdzovať a potom sa znižuje jeho funkčnosť.

ENII-GEL-System copy

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie