LUX GEL LAC 6. HEARTBREAKER 11 ml

Kód: EI 90-L06
Akcia Novinka
Neohodnotené
€12,90 –20 %
Lux Lux Gel Lac 6. Heartbreaker
€12,90 –20 % €10,30 €8,58 bez DPH
Skladom (> 5 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Profesionálny gél lak v krémovej viskozite, s vysokým leskom a vysokou durabilitou v 10FREE (+9) netoxicite

Durability: 21+ dní
Viskozita:
 stredná gélová konzistencia
Lesk: vysoký
Pigmentácia: vysoká
Samonivelácia: silná
Pevnosť po vyschnutí: silná
Doba vytvrdnutia v UV/LED lampe: 60 sec
Postup nanášania: štetcom v troch ťahoch a záverečným fixovaním voľného okraja nechtu
Vrstvy: 1-2 tenké
Výpotková vrstva: áno
Odstránenie: gélovým removerom
Doba odstránenia: 5-10 min pri narušení vrchnej vrstvy brúsením alebo pilovaním
INCI: Di-Hema Trimethylhexyl Dicarbamate, Hema, Ethyl Trimethylbenzoyl Phenylphosphinate, Silica, BHT, Titanum Dioxid + variabilita kozmetických kolorantov        F
arebnosť: farebná kolekcia basic a sezónna limitovaná kolekcia podľa módnych trendov
Neštandartné faktory: slabý necht, lámavosť, suchosť, zafarbenie, hormonálna disbalancia…
Funkčný systémLux Gel Base + Lux Gel lac + Lux Gel Top 

Prinášame nový koncept rady profesionálnej nechtovej kozmetiky, kde snúbi špičkovou kvalitou a 10FREE (+9) netoxicitu, kde materiál neobsahuje najtoxickejšie komponenty ako sú Parabény, Formaldehyd, Toluén, DBT, DBP, Xylen, Kafr, Sulfáty, Trifenylfosfáty, zvieracie deriváty, parfumácie, Oxychloridbizmutitý, Ethyl-tosylamid, Methylisothiazolinone (MIT), HydrochionononMonomethyl Ether (MEHQ) a ďalšie.

Niektoré z týchto toxínov sú jednak známymi karcinogénmi, ale tiež môžu byť zodpovedné za nevysvetliteľné bolesti hlavy, očí, alergie, plesne, infekcie,porúch endokrinných systémov, reprodukčného systému, poruchy hormonálnej rovnováhy, suchosť a zafarbenosť nechtov, spomalený rast nechtov, podráždenie kože alebo dýchacieho ústrojenstva a mnoho ďalšieho.

Nové produkty boli testované na základe mnohých záťažových faktorov. Jedným z nich bola požiadavka na dlhú trvanlivosť, odolnosť, tvrdosť a lesk. Produkty ani ich farbivá neobsahujú žiadne zvieracie zložky a ani na nich neboli testované, sú teda VEGAN.

Rada nesie kompaktné na seba nadväzujúce systémy ako LUX GEL LACLUX GEL BASE, LUX GEL TOPLUX ONE STEP alebo vynikajúci profesionálny lak na gélovej báze LUX LAC i s LUX LAC TOPom a ďalšie novinky ako LUX GEL Remover 5-10min, LUX Pedi GelLUX Builder Gel a LUX Color Gel, ktoré čoskoro predstavíme.

Netoxická línia v profesionálnej kvalite, umožňuje veľmi efektívnu prácu so všetkými produktmi, prináša basic líniu, ale aj sezónne limitovanú kolekciu podľa módnych trendov. Pretože je čas Vianoc, tak túto radu prinášame za úžasnú Vianočnú uvádzaciu cenu!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: