Nové odtiene Rocklac 5ml teraz skladom! Doprava Zadarmo pri nákupe nad 20 Euro - Slovenská pošta!

Lux gél lak 4 Mauve Mode 11 ml

Kód: EI 90-L04
SOAK OFF 20 Free
€9,90 €8,25 bez DPH
Skladom (>5 ks)

Staroružový profesionálny gél lak v krémovej viskozite s vysokým leskom a vysokou 21 + durabilitou v 20 (FREE) netoxicite. Náš nový súbor lakov sa zameriava na maximálnu kvalitu, ktorá nie je na úkor zdravia. Práve preto vznikla Lux Gel Lac rada, ktorá prináša nekompromisnú európsku kvalitu a gélové nechty bez najhorších toxických látok (-20 Toxicity). Obsahuje aj výživné látky.

Obsah balenie:11 ml

Detailné informácie

Tisíce produktov
skladom

Doprava zadarmo
od 60 Euro - Slovenská pošta

Akciová
ponuka

Expresne rýchle
odoslanie

Poradíme Vám
s výberom

Podrobný popis

Staroružový odtieň profesionálneho gél laku v krémovej viskozite s vysokým leskom a vysokou 21+ durabilitou v 20 (FREE) netoxicite. Náš nový súbor lakov sa zameriava na maximálnu kvalitu, ktorá nie je na úkor zdravia. Práve preto vznikla Lux Gel Lac rada, ktorá prináša nekompromisnú európsku kvalitu a gélové nechty bez najhorších toxických látok (-20 Toxicity). Obsahuje aj výživné látky.


Durabilita: 21+ dní
Viskozita:
stredná gélová konzistencia
Lesk: vysoký
Pigmentácia: vysoká
Samonivelácia: silná
Pevnosť po vyschnutí: silná
Doba tvrdenia v UV/LED lampe: 60sec
Postup nanášania:  Štetcom v troch ťahoch a záverečným fixovaním voľného okraja nechtu
Vrstvy: 1-2 tenké
Výpotková vrstva: áno
Odstránenie: gélovým removerom
Doba odstránenia: 5 – 10 min. pri narušení vrchnej vrstvy brúsením alebo pilovaním
INCI: Di-Hema Trimethylhexyl Dicarbamate, Hema, Ethyl Trimethylbenzoyl Phenylphosphinate, Silica, BHT, Titanum Dioxid + variabilita kozmetických kolorantov 

Farebnosť: farebná kolekcia basic a sezónne limitované kolekcie podľa módnych trendov
Neštandardné faktory: Slabý necht, lámavosť, suchosť, sfarbenie, hormonálna nerovnováha…
Funkčný systém: Lux Gel Base/Fiber base + Lux Gel lac + Lux Gel Top 

Prinášame nový koncept profesionálnej nechtovej kozmetiky, kde sa kombinuje najvyššia kvalita a 20FREE  netoxicita, kde materiál neobsahuje najviac toxické zložky, ako sú parabény, formaldehyd, Toluén, DBT, DBP, Xylen, Gáfor, sulfáty, Triphenyl fosfáty, živočíšne deriváty, parfumy, oxychlorid horečnatý, etyl-tosylamid, methylisothiazolinone (MIT), Hydrochiononmonometyl éteru (MEHQ) a ďalšie.

Niektoré z týchto toxínov sú na jednej strane známe karcinogény, ale tiež môžu byť zodpovedné za nevysvetliteľné bolesti hlavy, očí, alergie, plesne, infekcie, poruchy endokrinného systému, reprodukčného systému, poruchy hormonálnej rovnováhy, suchosť a zafarbenie nechtov, spomalený rast nechtov, podráždenie kože alebo dýchacieho traktu a mnoho ďalších.

Nové produkty boli testované na základe mnohých záťažových faktorov. Jedným z nich bola požiadavka na dlhú trvácnosť, odolnosť, tvrdosť a lesk. Produkty ani ich farbivá neobsahujú žiadne zvieracie zložky a ani na nich neboli testované, sú teda VEGAN.  

Koncept ENII 20-TOXICITY LUX sa vyvíja a vďaka nášmu vývojovému laboratóriu bude neustále vyvíjať. Vo vývoji série 10-TOXICITY sa nám podarilo dostať až k 20- tým najtoxickejším zložkám, ktoré naše profesionálne línie NEobsahujú.

A to ďalšie dôležité - dokázali sme do formule našich produktov dodať jedinečnú najnovšiu technológiu skvapalnenej výživovej zložky a to:

 • KERATIN
 • SWEET ALMOND PROTEIN/SLADKÁ MANDĽA
 • VITAMÍN A RETINOL
 • VITAMÍN B5 CALCIUM
 • VITAMÍN E
Postup pri nanášaní:
 1. Plochu nechta jemne prebrúsime pilníkom 180/180.
 2. Nanesieme podkladovú vrstvu Lux gel base alebo Fiber base gél so skleneným vláknom a necháme vytvrdiť v LED LAMPE 60 sekúnd alebo v UV lampe 2 minúty.
 3. Ďalej nanášame vrstvu farebného Lux gél laku a opäť necháme vytvrdiť 60 sekúnd v LED lampe alebo 2 minúty v UV lampe ( odporúčame naniesť 2 tenké vrstvy Lux gél laku a vytvrdíme každú zvlášť).
 4. Potom aplikujeme vrchnú vrstvu - Lux gél top po celej farebnej ploche (zafixujeme tým farebnú vrstvu Lux gél laku). Farba bude krásne lesklá a odolná voči odreninám. Doba vytvrdenia v LED lampe 60-90 sekúnd alebo v UV lampe 4 minúty.
 5. Po vytvrdení na ploche nechtu zostáva výpotok (lepkavý povrch). Tú zotrieme z nechtov Hybrid Cleanerom (čistič nechtov).
 6. Nakoniec aplikujeme olejček na nechtovú kožtičku a jemne masírujeme.
   
MEDZI JEDNOTLIVÝMI VRSTVAMI SA VÝPOTOK (LEPKAVÝ POVRCH) NESTIERA!!!  
 
ODSTRÁNENIE:
 1. Pilníkom 100/180 jemne prebrúsime vrchnú vrstvu Lux gél laku.
 2. Remover fóliu navlhčíme odstraňovačom určeným pre Lux gél lak (Hybrid remover), priložíme ju na nechtové lôžko a necht zabalíme. Necháme pôsobiť 10 - 15 minút a potom odbalíme.
 3. Nakoniec zbytok Lux gél laku odstránime pomarančovým drievkom, prípadne dočistíme pilníkom 180/180.
  odstranění   odstranění2
 4. Nakoniec aplikujeme olejček na nechtovú kožtičku, čím ju hydratujeme a vyživíme.

TIPY
1 Dokonalou prípravou pred gél lakovým systémom je starostlivosť systémom ruská manikúra, ktorá nám "zdvihne" na 30min nechtovú kožtičku a my sa s farbou dostaneme vizuálne "pod" ňu.
2 Základom úspechu je tiež umenie naozaj správneho lakovania. Necht lakujeme štetčekom v tenkej vrstve v troch ťahoch so záverečným fixovaním voľného okraja nechtu, oblasť pri nechtovej kožtičke môžeme presne dotiahnuť mikro štetcom Detailer.
3 Ak si kúpime čistič aj domov, tak preleštením nechtov zaručíme diamantový lesk trvajúci týždne.

 BEZPEČNOSTNÉ INFORMÁCIE

1 Tento produkt nie je vhodný pre deti. Udržujte mimo dosahu detí.
2 Vyhnite sa kontaktu s pokožkou. Produkt by nemal byť aplikovaný mimo necht, na okolitú kožtičku. Ak sa tak stane, umyte pred vytvrdnutím vodou a mydlom. Ak by došlo k podráždeniu pokožky, navštívte lekára.
3 Vyhnite sa kontaktu s očami. Ak sa tak stane, vymyte niekoľkominútovým prúdom vody a keď je oko podráždené, navštívte lekára.
4 Nepoužívajte tento produkt, ak máte alergiu alebo ste už v minulosti zaznamenali alergickú alebo inú neštandardnú reakciu na laky na nechty.
5 Profesionáli, použite pri aplikácii vždy dezinfekciu a gumové rukavice.
6 Odporúčané skladovanie: udržujte pevne uzavreté, v izbovej teplote, bez priameho slnečného svetla, pozor tiež na priamy kontakt s UV alebo LED žiarivkami nielen v lampe, ktoré materiál môžu tiež mierne vytvrdzovať a potom sa znižuje jeho funkčnosť.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Gél laky
Objem: 11 ml
Farba: Fialová
Typ farby: Klasická
Typ laku: Gélový
Krytie: Vysoké
Výdrž laku: 21 dní
Lesk: Vysoký
Konzistencia: Krémová
Aplikácia: 2 tenké vrstvy
Doba vytvrdenia v UV/LED lampe: 60 s.
Výpotok: Áno
Špecifikácia: 20 free netoxicita, výživné zložky, Aplikácia na prírodné nechty, gél, polygél, akryl
Odstránenie: Hybrid remover
Druh tovaru: Gél lak

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz. (function (w,d,s,o,f,js,fjs) { w['ecm-widget']=o;w[o] = w[o] || function () { (w[o].q = w[o].q || []).push(arguments) }; js = d.createElement(s), fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; js.id = '3-b6fcc542fb021c84fdaff536dd0a74a1'; js.dataset.a = 'eniinailssk'; js.src = f; js.async = 1; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(window, document, 'script', 'ecmwidget', 'https://d70shl7vidtft.cloudfront.net/widget.js')); POP-UP SK ObsahNastavení POLE E-mail TYP POLE E-mail NADPIS PLACEHOLDER Zadajte Váš e-mail ODSAZENÍ SHORA A ZDOLA POVINNÉ POLE První krok Po odeslání (přihlášení nového kontaktu) Po odeslání (aktualizace existujícího kontaktu) Odoberajte novinky a získajte zľavu 6 € na prvý nákup Zadajte Váš e-mail Skryté pole Zľavu môžete využiť pri nákupe nad 20 €. Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov. Použít formulář Vložte tento kód do vaší stránky