Doprava Zadarmo pri nákupe nad 20 Euro - Slovenská pošta!

Set Lux gel lac

Kód: 90-L100
Výhodné
€35,60 €29,67 bez DPH
Skladom (>5 ks)

Enii nails ponúka výhodne darčekové balenie 3 farieb Lux gél laku podľa vlastného výberu + Lux Base/Top 11 ml.

Detailné informácie

Tisíce produktov
skladom

Doprava zadarmo
od 20 Euro - Slovenská pošta

Akciová
ponuka

Expresne rýchle
odoslanie

Poradíme Vám
s výberom

Podrobný popis

Príďte sa k nám zaškoliť na odborný kurz nechtovej modelácie gél lakov, ktorý sa skladá z teoretickej a praktickej časti. Získajte nové vedomosti a urobte si radosť pre seba - KURZ APLIKÁCIE GÉL LAK

Enii nails ponúka výhodne darčekové balenie 3 farieb Lux gél laku 11 ml podľa vlastného výberu + Lux gél Base/Top 11 ml.

 

3 ks Farbičku si vyberáte podľa seba, zo všetkých Lux Gél Lac farieb.

Napíšte prosím vybraný odtieň do poznámky :)

 

Profesionálny gél lak v krémovej viskozite s vysokým leskom a vysokou 21+ durabilitou v 20 (FREE) netoxicite. Náš nový súbor lakov sa zameriava na maximálnu kvalitu, ktorá nie je na úkor zdravie. Práve preto vznikla Lux Gél Lac rada, ktorá prináša nekompromisnú európsku kvalitu a gélové nechty bez najhorších toxických látok (-20 Toxicity). Novo obsahuje aj výživné látky.


Durabilita: 21+ dní
Viskozita:
 stredná gélová konzistencia 
Lesk: vysoký
Pigmentácia: vysoká
Samonivelácia: silná
Pevnosť po vyschnutí: silná
Doba tvrdenie v UV/LED lampe: 60sec
Postup nanášania:  Štetcom v troch ťahoch a záverečným fixovaním voľného okraja nechtu
Vrstvy: 1-2 tenké
Výpotková vrstva: áno
Odstránenie: gélovým removerom
Doba odstránenia: 5 – 10 min. pri narušení vrchnej vrstvy brúsením alebo pilovaním
INCI: Di-Hema Trimethylhexyl Dicarbamate, Hema, Ethyl Trimethylbenzoyl Phenylphosphinate, Silica, BHT, Titanum Dioxid + variabilita kozmetických kolorantov 

Farebnosť: farebná kolekcia basic a sezónne limitované kolekcie podľa módnych trendov
Neštandardné faktory: Slabý necht, lámavosť, suchosť, sfarbenie, hormonálna nerovnováha…
Funkčný systémLux Gel Base/Top + Lux Gel lac + Lux Gel Base/Top 


Prinášame nový koncept profesionálnej nechtovej kozmetiky, kde sa kombinuje najvyššej kvality a 20FREE  netoxicity, kde materiál neobsahuje najviac toxické zložky, ako sú parabény, formaldehyd, Toluen, DBT, DBP, Xylen, Kafr, sulfáty, Triphenyl fosfáty, živočíšne deriváty, parfumy, oxychlorid horečnatý, etyl-tosylamid, methylisothiazolinone (MIT), Hydrochiononmonometyl éteru (MEHQ) a ďalšie.

Niektoré z týchto toxínov sú na jednej strane známe karcinogény, ale tiež môžu byť zodpovedné za nevysvetliteľné bolesti hlavy, očí, alergie, plesne, infekcie, poruchy endokrinného systému, reprodukčného systému, poruchy hormonálnej rovnováhy, suchosť a zafarbenie nechtov, spomalený rast nechtov, podráždenie kože alebo dýchacieho traktu a mnoho ďalších.

Nové produkty boli testované na základe mnohých záťažových faktorov. Jedným z nich bola požiadavka na dlhú trvácnosť, odolnosť, tvrdosť a lesk. Produkty ani ich farbivá neobsahujú žiadne zvieracie zložky a ani na nich neboli testované, sú teda VEGAN.  

Koncept ENII 20-TOXICITY LUX sa vyvíja a vďaka nášmu vývojovému laboratóriu bude neustále vyvíjať. Vo vývoji série 10-TOXICITY sa nám podarilo dostať až k 20- tým najtoxickejším zložkám, ktoré naše profesionálne línie NEobsahujú.

A to ďalšie dôležité - dokázali sme do formulí našich produktov dodať jedinečnú najnovšiu technológiu skvapalnenej výživovej zložky a to:

 • KERATIN
 • SWEET ALMOND PROTEIN/SLADKÁ MANDLE
 • VITAMÍN A RETINOL
 • VITAMÍN B5 CALCIUM
 • VITAMÍN E

POSTUP:

 1. Vydezinfikujeme ruky, starostlivo odstránime nadnechtovú blanku (brúsku, odstraňovač), a potom nechty opatrne zbrúsime pilníkom 180 / 180, oprášime.
 2. Aplikujeme v tenkej vrstve Lux BASE/TOP a polymerizujeme v UV / LED lampe 30 sekúnd.
 3. Nestierame výpotok a aplikujeme farebný Lux GEL LAC v dvoch tenkých vrstvách. Obidve vrstvy polymerizujeme 30 sekúnd v UV / LED lampe.
 4. Nakoniec nanesieme Lux BASE/TOP a opakovane vytvrdzujeme najlepšie počas 60-sekundového obdobia v UV / LED lampe.
 5. Na záver zotrieme výpotok (lepkavý povrch) a vstrekneme olejček. 

ODSTRÁNENIE:

 • Odbrúste alebo odpilujte vrchnú vrstvu materiálu.
 • Potom každý necht zabaľte do remover fólií namočených v Remover (Hybrid Remover 97% obsahuje veľmi ošetrujúci ricínový olej s anti-aging účinky).
  Uistite sa, že tampón vo fólii pokryl celý povrch nechtu a kontakt je pevný.
 • Fólie k nechtom starostlivo pritlačte a zvláštnu pozornosť venujte nechtovým valom.
 • Aplikuje na všetky nechty a nechajte pôsobiť minimálne 10min. Doba odstránenia môže trvať pri správnom postupe práce len 10min, ale záleží na mnohých faktoroch: použitie priľnavača alebo dehydrátora, hrúbka jednotlivých vrstiev, miera narušenia vrchnej vrstvy a ďalšie.
 • Na nechtoch začneme pociťovať jemné teplo.
 • Odstráňte fóliu a použite pomarančové drievko na odstránenie materiálu, ktorý sa zdvihol od nechtu.
  odstranění   odstranění2
 • Ak je odstránenie ťažké, zabaľte znovu nechty do fólie na ďalších 5min. Je možné, že necht nemal dostatočné teplo alebo je tenký a zničený a priľnavosť materiálu bola teda silnejšia.
 • Po odstránení materiálu môžete ešte necht jemne prepilovať bufferom a zotrieť buničinovým tampónom namočeným v Remover.

Ak nepostupujeme ďalej, teda aplikáciou ďalšieho gél lakového systému (pred ktorým by bolo potrebné necht odmastiť čističom), pokračujeme aplikácií olejčeka alebo výživného séra na kutikuly a nechtové plochy s masážou.

TIPY
1 Dokonalou prípravou pred gél lakovým systémom je starostlivosť systémom ruská manikúra, ktorá nám "zdvihne" na 30min kožtičku a my sa s farbou dostaneme vizuálne "pod" ňu.
2 Základom úspechu je tiež umenie naozaj správneho lakovania. Necht lakujeme štetčekom v tenkej vrstve v troch ťahoch sa záverečným fixovaním voľného okraja nechtu, oblasť pri kožtičke môžeme presne dotiahnuť mikro štetcom Detailer.
3 Ak si kúpime čistič aj domov, tak preleštením nechtov zaručíme diamantový lesk trvajúci týždne.

 BEZPEČNOSTNÉ INFORMÁCIE

1 Tento produkt nie je vhodný pre deti. Udržujte mimo dosahu detí.
2 Vyhnite sa kontaktu s pokožkou. Produkt by nemal byť aplikovaný mimo necht, na okolitú kožtičku. Ak sa tak stane, umyte pred vytvrdnutím vodou a mydlom. Ak by došlo k podráždeniu pokožky, navštívte lekára.
3 Vyhnite sa kontaktu s očami. Ak sa tak stane, vymyte niekoľkominútovým prúdom vody a keď je oko podráždené, navštívte lekára.
4 Nepoužívajte tento produkt, ak máte alergiu alebo ste už v minulosti zaznamenali alergickú alebo inú neštandardnú reakciu na laky na nechty.
5 Profesionáli, použite pri aplikácii vždy dezinfekciu a gumové rukavice.
6 Odporúčané skladovanie: udržujte pevne uzavreté, v izbovej teplote, bez priameho slnečného svetla, pozor tiež na priamy kontakt s UV alebo LED žiarivkami nielen v lampe, ktoré materiál môžu tiež mierne vytvrdzovať a potom sa znižuje jeho funkčnosť.

Dodatočné parametre

Kategória: ENII sady na nechtovú modeláciu
Objem: 11 ml
Typ laku: Gélový
Výdrž laku: 21 dní
Lesk: Vysoký
Konzistencia: Krémová
Aplikácia: 2 tenké vrstvy
Doba vytvrdenia v UV/LED lampe: 60 s.
Výpotok: Áno
Špecifikácia: 20 free netoxicita, výživné zložky, Aplikácia na prírodné nechty, gél, polygél, akryl
Odstránenie: Hybrid remover
Druh tovaru: Sada na nechty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.