Nové odtiene Rocklac 5ml teraz skladom! Doprava Zadarmo pri nákupe nad 20 Euro - Slovenská pošta!

ENII NAILS NA COSMOPROF WORLDWIDE BOLOGNA

Cosmoprof je najvýznamnejší medzinárodný veľtrh venovaný dodávateľskému reťazcu kozmetiky a všetkým jeho rôznym zložkám: prísady a suroviny, dohodnutá a súkromná výroba etikiet, balenie, aplikátory, stroje, automatizácia a full-service riešenie. Tohto veľtrhu sa hrdo už niekoľko rokov zúčastňujeme a zaznamenávame nemalé úspechy.

Vzhľadom k súčasnej ekonomickej a núdzovej situácii kvôli Covid-19 bol tohtoročný ročník úplne zrušený a odložený na budúci rok.

Vďaka modernej technológii sa veľtrh koná aspoň digitálne.

WhatsApp Image 2020-06-05 at 09.26.24

WeCOSMOPROF je digitálna udalosť pre globálnu komunitu krásy, trhovisko plné sieťových a obchodných príležitostí, inšpiratívneho obsahu a živých demonštrácií.

Od 4. do 10. júna budú vystavovatelia, kupujúci a profesionáli v oblasti krásy môcť komunikovať, vytvárať obchodné príležitosti a objavovať budúce trendy v kozmetickom odvetví, a to vďaka jedinečnej platforme pre digitálne obchodovanie a prezentáciu.

Spoločne sa môžeme pohnúť dopredu a budovať budúcnosť krásy.

WhatsApp Image 2020-06-05 at 09.26.06

Vzhľadom k skvelým výsledkom analýz našich produktov sme boli pozvaní do celosvetovej súťaže krásy Cosmoprof awards. Súťaže sa zúčastňuje náš luxusný profesionálny koncept 20FREE vrátane novinky Rubber Sculpter, nový hybrid system, rubber system, poly gél, ultrastrong fiber a náš exkluzívny Enii Natural.

Poďte sa s nami pozrieť, ktoré produkty máme v súťaži.

Lakový systém LUXLAC čiže air gél, lak na báze gélu schnúceho na vzduchu. Neobsahuje 20 najtoxickejších látok bežne obsiahnutých v podobných produktoch, obsahuje Keratín, Vitamín E, B5, A Retinol a proteín zo sladkej mandle, je vegánsky, čo znamená, že výrobky neboli testované na zvieratách a ani vo farbivách sa zvieracie zložky neobjavujú. Farbičky majú silnú pigmentáciu a TOP zaistí nádherný lesk a ochranu farby.

Air-gel-MAP

Ďalej naše žeravé želiezko v ohni je GEL lakový systém. LUX GEL LAC už niekoľkokrát zmieňovaný sa pomaly a isto dostáva do podvedomia i našim zákazníčkam. Jeho vlastnosti oslovili odborníkov v nechtovej kozmetike široko za hranicami našej republiky. Ako inovatívny produkt, bez 20-tich najtoxickejších látok, plný vitamínov a keratínu v nádherných farebných kolekciách a samozrejme vegan, ktorý prírodné nechty spevní, vyživuje a hlavne nepoškodzuje, mieri veľmi vysoko. Náš 20FREE koncept, ktorý je vytvorený v našej experimentálnej laboratórii sa radí k najzaujímavejším technologickým počinom profesionálnej nechtovej kozmetiky tohto roka. Sme sami zvedaví, na jeho umiestnenie.

MAP copy_1

Ďalší produkt, s ktorým sa naše výrobky budú trhať vo svetovej konkurencii je náš úplne nový "člen rodiny" a to je 20FREE Rubber SCULPTER, ktorý bude čo nevidieť v našej ponuke. Jedná sa o veľmi plastický stavebný gél "gumovej" konzistencie, ktorý otvára nové možnosti vašej kreativity, pri neuveriteľnej ľahkosti a prirodzenom pocitu na nechte. V ponuke máme 7 krásnych odtieňov vrátane transparentnej a bielej, od telovej, nude až po svetlučko ružovú. Do formule boli dodané unikátnym spôsobom skvapalnené výživy - Keratin, Vitamín A Retinol a minerály. Krásne sa s ním pracuje, nezateká a vystaví sa ním aj dlhý necht. Dôležitý je tiež poznatok, že zákazníčku nepáli v lampe. Všetci sa na neho veľmi tešíme.

WhatsApp Image 2020-06-05 at 09.43.32 (1)

Rubber Sculpter nadväzuje na náš Rubber system, ktorý sa už viac ako rok úspešne používa nielen ako domáca starostlivosť, ale aj na profesionálnej úrovni. Tento produkt už svoje ocenenie má a to inovatívny produkt roku 2019. Rubber system je súčasťou Enii Classic a usilovne pracujeme na tom, aby bol ešte lepší.

13356_rubber-kurz

Dôležitou súčasťou nechtovej kozmetiky je náš nový Hybrid Systém, Cleaner, Univerzálny Remover a olejček. Hybrid Cleaner - Profesionálny čistič nechtov so zosilneným účinkom k vylešteniu nechtov do vysokého lesku, ku stieranie výpotkovej vrstvy a na odmastenie prírodného nechtu. Univerzálny Hybrid Remover s ricínovým olejom slúži na odstránenie gél lakového systému, one stepov, bázou, air gélov a lakového systému. Stačí vám teda jeden produkt. A posledná do partie hybridného systému je nechtový olejček, ktorý ošetrí nechtovú kožtičku po modeláži alebo ako finálne ošetrenie po odstránení materiálu.

WhatsApp Image 2020-06-05 at 09.43.31 (2)

Ďalším produktom je Poly Gél. Jedná sa o produkt najnovšej, inovatívnej technológie v modelácii gélových nechtov. Poly Gél je tvrdý gél, ale zároveň oveľa flexibilnejší ako akryl. Je v podstate kombináciou najlepších vlastností akrylového a gélového systému v jednom produkte.

WhatsApp Image 2020-06-05 at 09.43.32

Ďalším súťažiacim je Enii Ultrastrong Fiber Gel. Ide o jednofázový gél, ktorého špeciálne výrobné formule zaisťujú dokonalé priľnutie, vysokú plasticitu a zabraňuje popraskaniu gélu. Má samonivelačné účinky a silu akrylu. Neobsahuje kyseliny a je hypoalergénny.

ultra-strong-fiber

No a posledným želiezkom v ohni je naša wellness luxusná sada Enii NATURAL. 100% prírodná, úplne jedinečná, exkluzívna a luxusná rada kozmetiky v aromaterapeutickej kvalite. Vzniknutá rada, ktorá je určená nielen pre salónny rituál, starostlivosť o ruky a nechty, ale aj pre starostlivosť o tvár. Celá táto rada je založená na veľmi kvalitných surovinách ako sú rastlinné oleje lisované za studena a sú použité iba prírodné vône - éterické oleje, ktoré sa získavajú z rastlín, prestupujú oveľa hlbšie do našej pokožky a harmonizujú nielen naše telo, ale aj dušu.

WhatsApp Image 2020-06-05 at 13.00.40

Sme veľmi poctení, že môžeme na tomto veľtrhu vystavovať, aj keď tento rok len virtuálne. Veľmi si vážime pozvánky do súťaže a nominácie našich produktov. Aj keby sme sa neumiestnili na žiadnych popredných priečkach, už len účasť vedľa svetoznámych značiek je pre nás veľkou cťou. A ďakujeme celému tímu ENII a hlavne Vám, našim zákazníčkam, že ste celé tie roky pri nás a urobíme všetko pre to, aby sa naše produktové línie neustále zdokonalovali a dosahovali tej najvyššej kvality vo svetovom meradle.

Myslite na nás, vaše ENII.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz. (function (w,d,s,o,f,js,fjs) { w['ecm-widget']=o;w[o] = w[o] || function () { (w[o].q = w[o].q || []).push(arguments) }; js = d.createElement(s), fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; js.id = '3-b6fcc542fb021c84fdaff536dd0a74a1'; js.dataset.a = 'eniinailssk'; js.src = f; js.async = 1; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(window, document, 'script', 'ecmwidget', 'https://d70shl7vidtft.cloudfront.net/widget.js')); POP-UP SK ObsahNastavení POLE E-mail TYP POLE E-mail NADPIS PLACEHOLDER Zadajte Váš e-mail ODSAZENÍ SHORA A ZDOLA POVINNÉ POLE První krok Po odeslání (přihlášení nového kontaktu) Po odeslání (aktualizace existujícího kontaktu) Odoberajte novinky a získajte zľavu 6 € na prvý nákup Zadajte Váš e-mail Skryté pole Zľavu môžete využiť pri nákupe nad 20 €. Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov. Použít formulář Vložte tento kód do vaší stránky