HYBRID SANITISER UNIVERSAL

Do nášho HYBRID systému vítame nového "člena" a to HYBRID SANITISER UNIVERSAL. Jedná sa o vysoko kvalitnú dezinfekciu, ktorú možno použiť na pokožku, plochy i nástroje. Jeho zloženie je 70% naozaj kvalitného alkoholu, vody, glycerolu a vysoké percento extraktu z aloe vera.

ALOE VERA

Aloe vera je po tisíce rokov využívaná ako liečivá rastlina a jej používanie je rozšírené po celom svete. Najstaršie dôkazy o jej využití pochádzajú z raného Egypta z doby pred 6000 rokmi. V poslednej dobe jej mnohostranné účinky objavuje aj západná medicína a potvrdzujú ich početné vedecké štúdie.

Z aloe pravej sa získavajú dva odlišné základné výrobky, zásadne sa líšiace v zložení účinných látok aj v použití: latex (niekedy tiež označovaný ako šťava z aloe) a gél. Latex sa väčšinou suší a predáva v podobe tmavej živicové látky. Má predovšetkým laxatívne účinky. Naproti tomu gél z aloe je bezfarebný a používa sa väčšinou čerstvý alebo sa rôznym spôsobom priemyselne spracováva a konzervuje.

V jadrové časti listu je prítomný tzv. Gél, čistý obsahuje asi 99% vody a 0,3% rôznorodých sacharidov. Gél z aloe je hojne používaný v potravinárskom, lekárskom a kozmetickom priemysle pre svoje skvelé účinky.

A práve pre jeho skvelé účinky je náš Hybrid sanitiser tak skvelý, lebo práve aloe vera dodáva vašim rukám hydratáciu a zanecháva pokožku krásne hladkú a jemnú.

Kým vysoko kvalitný alkohol, ktorý je obsiahnutý zo 70% dokonale zničí všetky baktérie aj vírusy, aloe chráni vašu pokožku.

Čo znamená HYBRID?

Zjednodušene povedané HYBRID alebo hybridné je spojenie dvoch podobných komponentov a výsledný produkt spája tie najlepšie vlastnosti oboch rodičovských komponentov. Hybridné produkty sú všeobecne kvalitnejšie, odolnejšie, silnejšie, účinnejší. Jedinou nevýhodou hybridu je cena, ktorá sa odvíja od náročnosti vývoja, ale táto relatívna nevýhoda je mnohonásobne vynahradená výrazne vyššia úžitkovou hodnotou.

 

Náš nový HYBRID SANITISER UNIVERSAL teda spĺňa všetko, čo od neho žiadame. Je silný v boji s vírusmi aj baktériami a zároveň jemný a šetrný k našej pokožke.

ENII NAILS ho ponúka v 100 ml balení s pumpičkou a rozprašovačom ku jednoduché a pohodlné aplikácii

hs100

a v balení s objemom 500 ml na doplnenie

hs500

ANTICOVID

Ako ste si iste všimli, v súvislosti s COVID-19 sa na trhu objavil, oproti ostatným dezinfekcia, lacný prostriedok s názvom anticovid. Ponúka sa myšlienka, prečo je anticovid tak lacný. Vývoj a atest kvalitných dezinfekčných prostriedkov stojí nemalé úsilie, trvá viac ako rok a stojí desiatky až stovky tisíc. Čo znamená návratnosť v čase podľa odberu.

Anticovid bol vyvinutý a zaplatený WHO (svetová zdravotnícka organizácia) a všetci, ktorí ho mohli ponúkať a novo môžu vyrábať, už atest neplatí, čo ho výrazne zlacnelo.

Rovnako tak kvalitné dezinfekčné prostriedky obsahujú zložky, ktoré zabraňujú strate hydratácie pôsobením alkoholu a majú pečujúce a ošetrujúci prvky, ktoré chránia a vyživujú našu pokožku.

Žiadnu takú zložku Anticovid nemá, preto je koža podráždená, vysušená a musia sa ošetriť ďalším prípravkom. Túto informáciu potvrdzuje fakt, že Anticovid možno použiť len 10x za deň, čo je uvádzané na etikete!

 

Výsledný produkt Anticovid je lacný a vhodný dezinfekčný prostriedok na riešenie dočasné krízy, nemal by mať miesto pre dlhodobejšie užívanie zvlášť u profesionálov všetkých odborov.

Ako profesionáli vo svojom odbore odporúčame používať kvalitné produkty, ktoré tiež ponúkame.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.