💅Letná 20% zľava na všetko nezľavnené! Zadajte kód: SUMMER20 Akcia platí do 20.6.!

Polygél

Polygél je inovatívny produkt v oblasti nechtového modelovania, ktorý kombinuje výhody akrylu a gélu. Tento hybridný materiál je rovnako pevný ako akryl, ale flexibilný ako gél, čo mu umožňuje vytvárať hladké a ľahké modelácie nechtov s prirodzeným vzhľadom a pocitom.

Použitie v Nechtovom Modelovaní

Polygél je obľúbený vďaka svojmu univerzálnemu použitiu. Môže byť použitý na predĺženie nechtov, tvorbu nail art, opravy nechtov a ďalšie. Polygél nevyžaduje použitie monomeru, ako je to u akrylu, a je menej zapáchajúci, čo ho robí priateľskejším pre domáce použitie aj salóny.

Tipy, Rady a Triky

Pri používaní polygélu je dobré dodržiavať nasledujúce tipy a rady:

  • Aplikácia: Polygél sa aplikuje pomocou špeciálnej špachtličky a štetca. Po nanášaní na necht je potrebné ho vytvrdzovať pod UV alebo LED lampou.

  • Tvarovanie: Polygél možno ľahko tvarovať do požadovaného tvaru a dĺžky pred vytvrdzovaním, čo dáva nechtovému špecialistovi veľa kontroly nad konečným výsledkom.

  • Odstraňovanie: Odstraňovanie polygélu vyžaduje opatrné pilovanie a namáčanie v acetóne alebo špeciálnom riedidle.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz. (function (w,d,s,o,f,js,fjs) { w['ecm-widget']=o;w[o] = w[o] || function () { (w[o].q = w[o].q || []).push(arguments) }; js = d.createElement(s), fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; js.id = '3-b6fcc542fb021c84fdaff536dd0a74a1'; js.dataset.a = 'eniinailssk'; js.src = f; js.async = 1; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(window, document, 'script', 'ecmwidget', 'https://d70shl7vidtft.cloudfront.net/widget.js')); POP-UP SK ObsahNastavení POLE E-mail TYP POLE E-mail NADPIS PLACEHOLDER Zadajte Váš e-mail ODSAZENÍ SHORA A ZDOLA POVINNÉ POLE První krok Po odeslání (přihlášení nového kontaktu) Po odeslání (aktualizace existujícího kontaktu) Odoberajte novinky a získajte zľavu 6 € na prvý nákup Zadajte Váš e-mail Skryté pole Zľavu môžete využiť pri nákupe nad 20 €. Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov. Použít formulář Vložte tento kód do vaší stránky