💅Letná 20% zľava na všetko nezľavnené! Zadajte kód: SUMMER20 Akcia platí do 20.6.!

NADAČNÝ FOND DĚTSKÉ ONKOLOGIE KRTEK - rok poté

Ako iste väčšina z vás zaznamenala, na niektorých našich produktoch je nálepka s logom Nadačného fondu detskej onkológie Krtek. Kúpou takto označeného výrobku prispievate na tento fond 5 Kč alebo 0,20 €.

KRTEK (3)

K dátumu 15.6.2019 ENII-NAILS začalo spoluprácu s Nadáciou detskej onkológie Krtek. Našu spoluprácu sme zahájili jednorazovým finančným darom v hodnote 30 000 Kč. Tým však naša spolupráca neskončila.
Rok po tom, čo sa Enii Nails zapojilo do tohto krásneho projektu a rozhodlo sa pomáhať deťom a ich rodinám v boji s nepriazňou osudu máme pre vás malú rekapituláciu.

KRTEK_BG

K jednorazovému príspevku 30.000 Kč, ktorý Enii Nails venovala na začiatku spolupráce sa v priebehu roka, vďaka vášmu nákupu vybrala veľmi pekná suma a to:

Česká republika  26.011 Kč

Slovenská republika 582,80 €

Podrobné mesačné vyčíslenie nájdete TU

Nadačný fond detskej onkológie Krtek vznikol práve preto, aby mohol pomocou podpory širšej verejnosti pomáhať detským pacientom, zabezpečiť im lepšie podmienky a tiež venovať prostriedky na ďalší výskum nádorových ochorení, s ktorými títo mladí pacienti musia bojovať.

Preto sme radi, že sme v tejto pomoci spoločne a ďakujeme všetkým, ktorí pomáhajú. Má to totiž zmysel.

Ak sa chcete aj zapojiť a svojím nákupom pomôcť nahliadnite do sekcie Pomáhajte s ENII, kliknite TU.

 

O nadácii KRTEK:

Nadácia Krtek realizuje programy na zvyšovanie kvality života malých pacientov a ich blízkych. Zaisťuje dovybavenie pracovísk Kliniky detskej onkológie, prispieva na výskum, vzdelanie lekárov a zdravotníckeho personálu a podľa aktuálnych potrieb vytvára projekty na cielenú pomoc hospitalizovaným deťom aj deťom, ktoré už aktívne liečbu ukončili.

Viac na www.krtek-nf.cz. 

Chceli by ste sa tiež zapojiť, alebo jednorázovo finančne pomôcť? Tu sa nachádzajú údaje pre individuálnu pomoc.

Dárcovská sms v tvare:                                      alebo sms trvalá podpora: 

DMS KRTEK 30                                                   DMS TRV KRTEK 30

DMS KRTEK 60                                                   DMS TRV KRTEK 60

DMS KRTEK 90                                                   DMS TRV KRTEK 90

Na telefonne číslo 87 777.

Svoje finančné príspevky môžete taktiež posielať na účet:

3503770297 / 0100
VS:15062019

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz. (function (w,d,s,o,f,js,fjs) { w['ecm-widget']=o;w[o] = w[o] || function () { (w[o].q = w[o].q || []).push(arguments) }; js = d.createElement(s), fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; js.id = '3-b6fcc542fb021c84fdaff536dd0a74a1'; js.dataset.a = 'eniinailssk'; js.src = f; js.async = 1; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(window, document, 'script', 'ecmwidget', 'https://d70shl7vidtft.cloudfront.net/widget.js')); POP-UP SK ObsahNastavení POLE E-mail TYP POLE E-mail NADPIS PLACEHOLDER Zadajte Váš e-mail ODSAZENÍ SHORA A ZDOLA POVINNÉ POLE První krok Po odeslání (přihlášení nového kontaktu) Po odeslání (aktualizace existujícího kontaktu) Odoberajte novinky a získajte zľavu 6 € na prvý nákup Zadajte Váš e-mail Skryté pole Zľavu môžete využiť pri nákupe nad 20 €. Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov. Použít formulář Vložte tento kód do vaší stránky