Nové odtiene Rocklac 5ml teraz skladom! Doprava Zadarmo pri nákupe nad 20 Euro - Slovenská pošta!

Shimmer Builder Gel 6 Pinky - trblietavý modelovací gél, 15 ml

Kód: SBG06-15
€11,30 €9,42 bez DPH
Skladom (>5 ks)

Profesionálny builder gél– ružový Builder Gel Classic / Builder Gel Shimmer otvára nové možnosti pre Vašu kreativitu s neuveriteľné ľahkým a prirodzeným pocitom na nechtoch. Flexibilná viskozita, funkcia bázy a builderu – modelačného stavebného gélu s predĺžením nechtov.

Detailné informácie

Tisíce produktov
skladom

Doprava zadarmo
od 60 Euro - Slovenská pošta

Akciová
ponuka

Expresne rýchle
odoslanie

Poradíme Vám
s výberom

Podrobný popis

Profesionálny stavebný gél - Builder Gel Classic / Builder Gel Shimmer otvára nové možnosti pre Vašu kreativitu s neuveriteľne ľahkým a prirodzeným pocitom na nechtoch. Flexibilná viskozita, základná a stavebná funkcia - modelovací stavebný gél s predĺžením nechtov. Inovatívny a vysoko funkčný materiál budúcnosti nechtového dizajnu pre dokonalé a prirodzené predĺženie nechtov bez 20 najtoxickejších látok.

TECHNICKÉ INFORMÁCIE:

- Trvanlivosť: 28+ dní.

- Viskozita: gél

- Funkcie: stavba a podklad, precízne predlžovanie nechtov pomocou šablón a foriem, manikúra a pedikúra

- modelovanie bez pilovania: áno

- samovyrovnávanie: vysoké

- tvrdosť po vytvrdnutí: silná

- čas vytvrdzovania v UV/LED lampe (48 W a viac): 90 sek.

- použitie: na nechtové šablóny alebo tipy a prírodné nechty

- výpotok: áno

- odstránenie: pilovanie, brúsenie

- farba: transparentná + farby + trblietky

- vôňa: mierne akrylová

- neštandardné faktory: oslabené nechty, lámavosť, suchosť, hormonálna nerovnováha ...

- Zloženie: akrylátový kopolymér, 2-hydroxyetylmetakrylát (HEMA), etylacetát, syntetický

Fluórflogopit, CI 77891, CI 19140, CI 73360, CI 77266, CI 770416 CI 770416

 

POSTUP:

Postup aplikácie je veľmi jednoduchý. Je však potrebné vopred si uvedomiť niekoľko dôležitých faktorov. Pred samotnou aplikáciou vykonáme diagnostiku nechtov. Nechty väčšiny žien nie sú v dokonalom stave, preto je potrebné posúdiť ich stav a podľa toho zvoliť vhodnú techniku ošetrenia nechtov.

Ak sú nechty zdravé, nepoškodené, použite

1 Dezinfikujeme nechty a ruky (Pro Sanitiser) - pred každým ošetrením nechty nastriekame a dezinfikujeme ruky a nechty dezinfekčným prostriedkom.

2 Aplikujeme klasickú úpravu nechtov (úprava nechtovej kožtičky, zdrsnenie nechtovej platničky)

- použijeme zatlačovačsnažíme sa odstrániť čo najviac kožtičky z nechtového lôžka, prebytočnú kožtičku odstrihneme nožnicami. Môžeme použiť aj brúsku a nástavce k tomu určené. Nechtovú platničku zdrsnite veľmi jemným pilníkom alebo najlepšie bufferom (penový pilník na zjemnenie nechtu - je šetrnejší než pilník)

3 Builder Gel Classic/ Builder Gel Shimmer možno aplikovať na prírodné nechty, nechtové šablóny a tipy - podľa Vášho výberu. Builder Gel Classic/ Builder Gel Shimmer je vhodný pre prírodné nechty používané k spevneniu a predĺženiu do požadovaného tvaru. V závislosti na tom, ako ste zvyknutí alebo zruční, možno pre predĺženie nechtov použiť tipy a šablóny.

4 Necht očistíme a odmastíme čističom (Pro Cleaner), dôkladne vyčistíme celú nechtovú platničku vrátane nechtových stien (to sú boky pozdĺž nechtu). Dôležité! Nedotýkame sa už vyčisteného nechtu.

5 Builder Gel Classic/Builder Gel Shimmer nanesieme v tenkej vrstve ako podklad/bázu tenkú vrstvu gélu ako podklad nanesieme štetčekom na pripravený očistený necht, vytvrdíme 30 sekúnd v UV / LED lampe 48W a vyššie

6 "Guličku“ gélu naneste štětčekom na vytvrdený podklad a ľahko rozotrite po celom nechte. Väčšiu vrstvu sústredíme po celej dĺžke dostredu. Ľahko rozotrite po stranách. Na doplnenie gélu okolo nechtu môžeme použiť štetec na detailer. Práca s ním je ľahká, vďaka samonivelačný, schopnostiam gélu. Než necháme necht vytvrdiť v lampe, na krátku chvíľu ho otočíme o 180° a gél vďaka samonivelácii vytvorí dokonalý tvar, ktorý už nemusíte pilovať.

7 Vytvrdzujeme v UV / LED lampe (48W a viac) po dobu 90 sekúnd, v UV lampe po dobu 2-4 minút

8 Po vytvrdení môžeme naniesť farebný gél, gél lac, alebo nechať v prirodzenom vzhľade a naniesť len TOP. Pokiaľ ste natoľko šikovní, že nie je potreba pilník, v tejto fáze môžeme na výpotok naniesť farbu, alebo inú dekoráciu. Nakoniec aplikujeme TOP. Samotný gél má prirodzený stredný lesk. Aplikáciu TOPu odporúčame, nakoľko má aj ochranné účinky z dlhodobého hľadiska napr. proti poškriabaniu. Pre matný efekt, ktorý je teraz trendy, môžeme samozrejme použiť aj TOP s efektom matu. Nie je vylúčená ani kombinácia obidvoch. Pokiaľ je aj tak nutné pilovať, zotrite výpotok a necht upravte podľa potreby. Pamätajte, že pred aplikáciou TOPu je potreba zdrsniť celý necht.

9 Pokiaľ nepoužijeme bezvýpotkový Dry TOP, nakoniec výpotok zotrieme.

10 Máme hotovo! Na úplný záver nechtovú kožtičku ošetríme olejom a dôkladne vmasírujeme. Ak chceme byť úplne dokonalí, použijeme ošetrujúci krém na ruky a urobíme ľahkú masáž. Pokiaľ majú nechty niektorý z neštandardných faktorov, napríklad ak je necht slabý, poškodený, lámavý, suchý alebo naopak veľmi mastný, odporúčame nasledujúci postup. Je to rovnaké ako u zdravých nechtov, len sa pridáva bod 5 a bod 6.

S POUŽITÍM POMOCNÝCH TEKUTÍN:

1 Dezinfikujeme nechty a ruky (dezinfekcia)

2 Prevedieme klasické ošetrenie nechtov (úprava kožtičky, zdrsnenie nechtovej platničky)

3 Môžeme naniesť na prírodné nechty, šablóny a tipy - necht pripravíme podľa Vášho výberu

4 Necht očistíme čističom (Cleaner), dôkladne vrátane nechtových valov

5 Pre zaistenie dobrej priľnavosti používame PRIMER (dehydratátor) a BONDER

(Adhezívna vrstva) - Primer slúži ako dehydratátor a dokonalý odmasťovač, preto nanesieme Primer na opotrebovaný čistič nechtov, potom adhezívnu vrstvu Bonderu. Odporúčame BONDER, ktorý obsahuje veľmi malé množstvo kyseliny a dokonale priľne. Pre predstavu - slúži ako obojstranná lepiaca páska. Necháme krátko na vzduchu, vytvoríme lepivý povrch a pokračujeme.

6 Naneste tenkú vrstvu Builder Gel Classic/Shimmer a vytvrdzujte po dobu 30-60 sekúnd v UV / LED lampe.

7 Naneste tenkú vrstvu Builder Gel Classic/Shiimer ako podklad.

8 Na vytvrdený podklad nanesieme štetčekom „guličku“ gélu a ľahko rozotrieme po celom nechte. Práca s ním je ľahká, vďaka samonivelačným schopnostiam

9 Vytvrdzujte v UV / LED lampe (48W a viac) po dobu 90 sekúnd, v UV lampe po dobu 2-4 minút

10 Po vytvrdení môžeme naniesť farebný gél, gél lac alebo nechať v prirodzenom vzhľade a naniesť len TOP.

11 Nakoniec zotrieme výpotok

12 Máme hotovo! Na úplný záver nechtovú kožtičku ošetríme olejom, vmasírujeme. Ak chceme mať úplne dokonalé nechty, použijeme ošetrujúci krém na ruky  a urobíme ľahkú masáž.

NAŠE TIPY:

Pri stavbe nechtu po rozotrení gélu necht chvíľu otočíme. Gél sa krásne dostane tam, kam má, zacelí nerovnosti a krásne sa vytvaruje. Potom ihneď vytvrdzujeme. Pri troške zručnosti nie je potreba pilovať. Dá sa prirovnať k systému Gummy Base čiže modelovaniu bez pilovania.

ODSTRÁNENIE:

Gél nie je úplne rozpustný, preto je nutné jej pilovať.

TIP: Pokiaľ použijeme odstraňovač a odstraňovacie fólie aspoň 20 minút, gél krásne zmäkne a pilovanie bude jednoduchšie a šetrnejšie. Pokiaľ máme gél na prírodných nechtoch, bez použitia pomocných tekutín (BONDER) je možné odstrániť bez pilovania. Je však nutné odbrúsiť vrchnú vrstvu (TOP). Všetko však závisí na použitých materiáloch, hrúbke gélovej vrstvy a tiež stavu poškodenia nechtov. 

BEZPEČNOSTNÉ INFORMÁCIE:

1 Tento výrobok nie je vhodný pre deti. Uchovávajte mimo dosah detí.

2 Zabráňte kontaktu s kožou. Produkt by nemal byť aplikovaný mimo necht, na okolitú kožtičku. Pokiaľ k tomu dôjde, umyte pred vytvrdením mydlom a vodou. Pokiaľ dôjde k podráždeniu kože, vyhľadajte lekára.

3 Vyhnite sa kontaktu s očami. Pokiaľ k tomu dôjde, vymyte ich niekoľko minút vodou a v prípade podráždenia oka vyhľadajte lekára..

4 Tento výrobok nepoužívajte pokiaľ máte alergiu, alebo ste v minulosti zaznamenali alergickú či inú neštandardnú reakciu na lak na nechty.

5 Pri aplikácii vždy používajte dezinfekčný prostriedok a gumové rukavice.

6 Odporúčané skladovanie: skladujte tesne uzavreté, pri pokojovej teplote, bez priameho slnečného žiarenia, pozor tiež na priamy kontakt s UV/LED lampami nielen v lampe, ktoré môžu aj mierne vytvrdnúť a následne znížiť ich funkčnosť.

7 Chráňte pred teplom.

8 Zaistite dobré vetranie/odsávanie na pracovisku.

DÁTUM EXPIRÁCIE

3 roky, po otvorení 12 mesiacov (podľa odporúčaného skladovania a použitia)

Dodatočné parametre

Kategória: UV LED gély
Objem: 15 ml
Farba: Ružová
Typ farby: Perleťová
Typ gélu: Stavebný, Podkladový
Krytie: Stredné
Lesk: Vysoký
Konzistencia: Gélová
Aplikácia: 2 vrstvy
Doba vytvrdenia v UV/LED lampe: 90 s.
Výpotok: Áno
Špecifikácia: Predĺženie nechtov pomocou nechtových šablón
Odstránenie: Pilníkom, Brúskou na nechty
Druh tovaru: UV LED Gél

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz. (function (w,d,s,o,f,js,fjs) { w['ecm-widget']=o;w[o] = w[o] || function () { (w[o].q = w[o].q || []).push(arguments) }; js = d.createElement(s), fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; js.id = '3-b6fcc542fb021c84fdaff536dd0a74a1'; js.dataset.a = 'eniinailssk'; js.src = f; js.async = 1; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(window, document, 'script', 'ecmwidget', 'https://d70shl7vidtft.cloudfront.net/widget.js')); POP-UP SK ObsahNastavení POLE E-mail TYP POLE E-mail NADPIS PLACEHOLDER Zadajte Váš e-mail ODSAZENÍ SHORA A ZDOLA POVINNÉ POLE První krok Po odeslání (přihlášení nového kontaktu) Po odeslání (aktualizace existujícího kontaktu) Odoberajte novinky a získajte zľavu 6 € na prvý nákup Zadajte Váš e-mail Skryté pole Zľavu môžete využiť pri nákupe nad 20 €. Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov. Použít formulář Vložte tento kód do vaší stránky