Nové odtiene Rocklac 5ml teraz skladom! Doprava Zadarmo pri nákupe nad 20 Euro - Slovenská pošta!

Pusher

Nástroj, ktorý sa používa v nechtovom dizajne na odstránenie nadbytočnej kutikuly a prebytočnej pokožky z okolia nechtu. Zvyčajne má na jednom konci plochý, trojuholníkový tvar pre jemné odstránenie kutikuly, zatiaľ čo druhý koniec môže byť použitý na čistenie nechtového lôžka.

Tipy, Rady a Triky:

Šetrnosť: Pri práci s pusherom je dôležité byť jemný a šetrný, aby nedošlo k poškodeniu citlivej pokožky okolo nechtov. Agresívne použitie môže viesť k zraneniu a infekcii.

Čistenie Nástroja: Pravidelné čistenie pusheru je nevyhnutné na udržanie jeho funkčnosti a prevenciu šírenia baktérií. Odporúča sa čistiť pusher po každom použití.

Zvlhčovanie Kutikuly: Pred použitím pusheru sa odporúča kutikulu zvlhčiť pomocou kutikulového oleja alebo vody. To pomáha kutikulu zmäkčiť a uľahčuje jej odstránenie.

Správne Držanie Nástroja: Pusher by mal byť držaný tak, aby plochá strana bola kolmá na necht. Toto držanie umožňuje efektívnejšie a šetrnejšie odstránenie kutikuly.

Práca s pusherom je základná technika v starostlivosti o nechty a vyžaduje jemnosť a správnu techniku. S vhodným nástrojom a postupom môže byť použitie pusheru kľúčom k krásnym a zdravým nechtom.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz. (function (w,d,s,o,f,js,fjs) { w['ecm-widget']=o;w[o] = w[o] || function () { (w[o].q = w[o].q || []).push(arguments) }; js = d.createElement(s), fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; js.id = '3-b6fcc542fb021c84fdaff536dd0a74a1'; js.dataset.a = 'eniinailssk'; js.src = f; js.async = 1; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(window, document, 'script', 'ecmwidget', 'https://d70shl7vidtft.cloudfront.net/widget.js')); POP-UP SK ObsahNastavení POLE E-mail TYP POLE E-mail NADPIS PLACEHOLDER Zadajte Váš e-mail ODSAZENÍ SHORA A ZDOLA POVINNÉ POLE První krok Po odeslání (přihlášení nového kontaktu) Po odeslání (aktualizace existujícího kontaktu) Odoberajte novinky a získajte zľavu 6 € na prvý nákup Zadajte Váš e-mail Skryté pole Zľavu môžete využiť pri nákupe nad 20 €. Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov. Použít formulář Vložte tento kód do vaší stránky