Nové odtiene Rocklac 5ml teraz skladom! Doprava Zadarmo pri nákupe nad 20 Euro - Slovenská pošta!

Skinny Base Ceramic 9 Orchid - mliečna báza, 10ml

Kód: SKB-09
NO HEMA SOAK OFF Hypoalergénne
€9,50 €7,92 bez DPH
Skladom (>5 ks)

Unikátna ľahká báza s mliečnymi farebnými tónmi má silnú priľnavosť bez použitia pomocných tekutín, bez HEMA a v 22free netoxicite. Vynikajúca priľnavosť a spevnenie prirodzeného nechtu zabezpečuje ľahký pocit na nechtoch v krásnych jemných nude tónoch.

Detailné informácie

Tisíce produktov
skladom

Doprava zadarmo
od 60 Euro - Slovenská pošta

Akciová
ponuka

Expresne rýchle
odoslanie

Poradíme Vám
s výberom

Podrobný popis

Unikátna ľahká báza s mliečnymi farebnými tónmi má silnú priľnavosť bez použitia pomocných tekutín, bez HEMA a v 22free netoxicite. Vynikajúca priľnavosť a spevnenie prirodzeného nechtu zabezpečuje ľahký pocit na nechtoch v krásnych jemných nude tónoch.

TECHNICKÉ INFORMÁCIE
• Trvácnosť: 21+ dní
• Viskozita: flexi gélová konzistencia
Samonivelácia: silná
• Pevnosť po zaschnutí: silná/tvrdá
• Doba vytvrdzovania v UV/LED lampe: 60 sekúnd
• Postup aplikácie: štetcom troma ťahmi a konečná fixácia voľného okraja nechtu
• Vrstvy: 1 tenká ako báza a druhá jemne modelačná
• Výpotková vrstva: áno
Odstránenie: gélovým removerom
• Doba odstránenia: 10 - 15 minút, ak je vrchná vrstva poškodená brúsením alebo pilovaním
• Farba: farby v jemnom mliečnom odtieni
• Neštandardné faktory: slabé nechty, lámavosť, suchosť, zmena farby, hormonálna nerovnováha...
• Funkčný systém: Skinny Base + DRY Top/Matt, ale Skinny Base má aj po vyleštení jemným Cleanerom svoj vlastný lesk
• Zloženie: Akrylátový kopolymér, Ethylmethakrylát, Ethylacetát, Syntetický Fluorophogopit, Dimethicone, CI 77891, CI 77266, CI 19140, CI 73360, CI 74160, CI 77007
• POUŽITIE: profesionálne / domáce (home)

POSTUP PRÍPRAVA
Odstráňte všetok starý materiál. Ošetrite nechtovú kutikulu a necht aj jeho okolie starostlivo očistite. Uistite sa, že ste očistili celú oblasť, najmä nechtové steny a oblasť nechtovej kutikuly.
Potom pomocou veľmi jemného pilníka (buffer) necht jemne zdrsnite, znova sa uistite, že ste jemne zdrsnili oblasť nechtových stien a kutikuly.
Nedotýkajte sa prstom povrchu nechtu, aby nedošlo k prenosu mastnoty, ktorá zabráni priľnutiu materiálu.
BÁZA + TOP
Začnite ľavou rukou a naneste jednu vrstvu Skinny Base na nechty (pre pokročilých nechtových dizajnérov: vynikajúca metóda je technika "vejárikovania" do nechtového lôžka, ktorú sa môžete naučiť podrobne v našich kurzoch alebo videách našich nechtových technológov.)
Aplikujte na 4 prsty naraz a vytvrdzujte v profesionálnej UV/LED lampe po dobu 60 sekúnd. Povrch po polymenizácii bude mať lepkavú vrstvu, ktorého sa nedotýkajte.
Pokračujte v nanášaní palca a potom vytvrdzujte po dobu 60 sekúnd. Pri vytvrdzovaní dbajte na rovnú polohu palca.
Akonáhle budete so všetkými prstami hotoví, môžete prejsť na ďalší krok.
Začnite nanášať druhú (modelovaciu) vrstvu Skinny Base na nezotretú výpotkovú vrstvu. Vytvrďte po dobu 60 sekúnd v UV/LED lampe. Znovu neotierajte a nedotýkajte sa výpotku. Dodržujte čas aspoň 60 sekúnd. Podľa hrúbky vrstvy aj dlhšie.
Po tomto kroku môžete postupovať nanášaním farby Gél Lac Ceramic a uzavrieť topom, alebo môžete Skinny Base nechať vo svojej farbe a pokračovať nasledujúcim krokom.
Po vytvrdení môžete vyleštiť výpotkovú vrstvu jemným čističom, aby ste dosiahli lesk, alebo na výpotkovú vrstvu po vytvrdení naneste dokončovací gél DRY Top pre veľmi vysoký lesk alebo Dry Matt pre sametovo matný efekt. Nechajte vytvrdiť 60 sekúnd.
Po vytvrdení finálnej vrstvy máte hotovo. Dry Top a Dry Matt nemajú žiadny výpotok.
Vykonajte rovnaké kroky s pravou rukou.
Nakoniec nakvapkáme kvapku ošetrujúceho oleja a jemnými pohybmi vmasírujeme do nechtového kutikulu nielen v oblasti nechtového matrixu, ale aj v oblasti nechtových stien.

ODSTRÁNENIE
Jemné odstránenie:

Obrúste vrchnú vrstvu materiálu.
Potom každý necht zabaľte do odstraňovača fólie napustenej odstraňovačom (Hybrid Remover).
Uistite sa, že tampón vo fólii pokrýva celý povrch nechtu a že kontakt je pevný.
Fóliu na nechty opatrne pritlačte a zvlášť venujte pozornosť valčekom na nechty.
Naneste na všetky nechty a nechajte pôsobiť aspoň 10-15 minút. Doba odstránenia môže pri správnom pracovnom postupe trvať iba 10 minút, ale závisí od mnohých faktorov: použitia bonder alebo primer, hrúbka každej vrstvy, stupeň poškodenia vrchnej vrstvy, poškodenie a vysušenie nechtu a tak ďalej.
Na nechtoch začíname cítiť jemné teplo.
Odstráňte fóliu a pomocou oranžovej tyčinky odstráňte materiál, ktorý sa od nechtu odlúpol.
Ak je odstránenie ťažké, znova zabaľte nechty do fólie na ďalších 5 minút. Je možné, že necht nemal dostatok tepla alebo je tenký a poškodený a priľnavosť materiálu bola preto silnejšia.
Po odstránení materiálu môžete necht jemne prepiľovať bufferom a otierať tampónom namočeným v odstraňovači.
Ak nepokračujeme ďalej, tj. nanášaním ďalšieho systému gél laku (predtým by sa necht musel odmastniť čističom), pokračujeme masážou nanášaním oleja alebo výživného séra na kutikulu a plochy nechtov.
Odstránenie pomocou brúsky:
Vyberte vhodný typ frézky a materiál opatrne brúste. Tento spôsob odstránenia používame iba v prípade, že máme dostatočné skúsenosti s elektrickou brúskou. Hrozí poranenie a zbrúsenie prirodzeného nechtu. Výhoda - rýchlosť. Nevýhoda - hrozí zničenie nechtov.
TIPY
• Dokonalou prípravou pred nanášaním Skinny Base je ošetrujúci systém ruská manikúra, ktorá našu pokožku na 30 minút "nadzdvihne" a my sa vizuálne dostaneme "pod" farbu
• Základom úspechu je tiež umenie perfektného nanášania farby. Necht nalakujeme tenkovrstvým štetcom na tri ťahy s konečnou fixáciou voľného okraja nechtu, oblasť pri kutikule môže byť presne dotiahnutá mikroštetcom - detailerom.
• Ak si domov prinesieme čistič, potom leštenie nechtov zabezpečí diamantový lesk, ktorý vydrží týždne.
• Po aplikácii systému gél laku odporúčame ošetriť ruky aj nechtové kutikuly ošetrujúcimi výrobkami z našej rady CARE.

BEZPEČNOSTNÉ INFORMÁCIE

Tento výrobok nie je vhodný pre deti. Uchovávajte mimo dosahu detí.
Zabráňte kontaktu s pokožkou. Prípravok by nemal byť aplikovaný mimo nechtu, na okolitú pokožku. Ak k tomu dôjde, umyte pred vytvrdením mydlom a vodou. Pri podráždení pokožky vyhľadajte lekársku pomoc. Aj keď neobsahuje HEMA, môže sa objaviť alergická reakcia na akúkoľvek inú zložku.
Vyhnite sa kontaktu s očami. Ak k tomu dôjde, vypláchnite niekoľko minút vodou a v prípade podráždenia oka vyhľadajte lekára
Nepoužívajte tento produkt, ak sa objaví alergická alebo iná neštandardná reakcia.
Pri aplikácii vždy používajte dezinfekčný prostriedok a gumové rukavice.
Odporúčané skladovanie: skladujte tesne uzavreté, pri izbovej teplote, bez priameho slnečného žiarenia, dbajte na priamy kontakt s UV alebo LED žiarovkami nielen v lampe, ktoré môžu materiál aj mierne vytvrdiť a potom je znížená jeho funkčnosť.
DÁTUM SPOTREBY
3 roky, po otvorení 12 mesiacov (podľa odporúčaného skladovania a použitia)

Dodatočné parametre

Kategória: Gél laky
Objem: 10 ml
Farba: Červená, Ružová, Transpartentná
Typ farby: Transparentná
Typ gélu: Podkladový, Stavebný
Krytie: Nízke
Konzistencia: Gélová
Aplikácia: 2 vrstvy
Doba vytvrdenia v UV/LED lampe: 60 s.
Výpotok: Áno
Špecifikácia: 22 free netoxicita, No hema, Bez použitia pomocných tekutín
Odstránenie: Hybrid remover
Druh tovaru: Base gél lak

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz. (function (w,d,s,o,f,js,fjs) { w['ecm-widget']=o;w[o] = w[o] || function () { (w[o].q = w[o].q || []).push(arguments) }; js = d.createElement(s), fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; js.id = '3-b6fcc542fb021c84fdaff536dd0a74a1'; js.dataset.a = 'eniinailssk'; js.src = f; js.async = 1; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(window, document, 'script', 'ecmwidget', 'https://d70shl7vidtft.cloudfront.net/widget.js')); POP-UP SK ObsahNastavení POLE E-mail TYP POLE E-mail NADPIS PLACEHOLDER Zadajte Váš e-mail ODSAZENÍ SHORA A ZDOLA POVINNÉ POLE První krok Po odeslání (přihlášení nového kontaktu) Po odeslání (aktualizace existujícího kontaktu) Odoberajte novinky a získajte zľavu 6 € na prvý nákup Zadajte Váš e-mail Skryté pole Zľavu môžete využiť pri nákupe nad 20 €. Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov. Použít formulář Vložte tento kód do vaší stránky