Doprava Zadarmo pri nákupe nad 20 Euro - Slovenská pošta!

Gummy Base Ceramic 11 Snow White - gumová báza na nechty, 10 ml

Kód: GBC11-10
€11,10 €9,25 bez DPH
Skladom (>5 ks)

Gummy/Rubber Base je exkluzívny, veľmi flexibilný podkladový gél, ktorý je vhodný na všetky typy nechtov, dokonca aj tie poškodené. Gummy Base perfektne priľne k nechtu, vyrovná nerovnosti nechtového lôžka, necht spevní a zaistí predĺženie trvanlivosti manikúry.

Detailné informácie

Tisíce produktov
skladom

Doprava zadarmo
od 20 Euro - Slovenská pošta

Akciová
ponuka

Expresne rýchle
odoslanie

Poradíme Vám
s výberom

Podrobný popis

Spoločnosť ENII NAILS prichádza s novinkou CERAMIC Gummy Base. Jedná sa o úplne unikátny gél, ktorý má vlastnosti rubberu, tzn., že je flexibilný a elastický, ale po vytvrdnutí je oveľa tvrdší a odolnejší. Vďaka jeho zložkám, ktoré dodávajú gélu aj tvrdosť, môžeme s ním necht aj mierne predĺžiť a je skvele kompatibilný s CERAMIC Gél Lakmi. Spoločne tak tvoria dokonalú symbiózu tvrdého a odolného materiálu, ktorý nám na nechtoch vydrží niekoľko týždňov.

Gummy/Rubber Base je exkluzívny, veľmi flexibilný podkladový gél, ktorý je vhodný na všetky typy nechtov, dokonca aj tie poškodené. Gummy Base perfektne priľne k nechtu, vyrovná nerovnosti nechtového lôžka, necht spevní a zaistí predĺženie trvanlivosti manikúry.

CERAMIC Gummy Base je možné použiť ako podkladový gél pod CERAMIC Gél Lac, ale aj samostatne, pretože ho prinášame v 10-tich nádherných odtieňoch a je možné nechať ho aj v natural looku.

A čo je ďalším bonusom CERAMIC Gummy Base? Na rozdiel od iných je úplne soak off, alebo rozpustný naším Hybrid Removerom.

HEMA a toxicita

CERAMIC Gummy Base aj CERAMIC Gummy Base farebná kolekcia zatiaľ obsahuje monomér HEMA. Ako sme sa už spomínali, produkty bez tohto alergénu sú zatiaľ vo vývoji a je len málo produktov na nechty, ktoré ho neobsahujú. Zatiaľ čo u CERAMIC Base Thick, CERAMIC Gél Lac NO HEMA a CERAMIC Polygel môžeme potvrdiť, u Gummy Base base veríme v rýchly vývoj a v blízkej budúcnosti sa budeme môcť tešiť aj na flexibilné gély a stavebné gély bez HEMA.

Čo ale môžeme potvrdiť je, že CERAMIC Gummy Base a CERAMIC Gummy Base colors majú netoxicitu 22 FREE, teda sú pre organizmus neškodné, nechty nepoškodzujúce.

 • durabilita: 21+ dní
 • viskozita: stredná gélová konzistencia
 • pigmentácia: silná
 • samonivelácia: stredná
 • pevnosť po vyschnutí: silná
 • doba vytvrdenia v UV/LED lampe: 60sec
 • postup nanášania: štetčekom obsiahnutým vo fľaštičke
 • výpotková vrstva: áno
 • odstránenie: gélovým removerom
 • soak off/rozpustenie removerom: áno
 • doba odstránenia: 15-20min pri narušení vrchnej vrstvy brúsením alebo pilovaním
 • farebnosť: farebná kolekcia (10 odtieňov)
 • neštandardné faktory: slabý necht, lámavosť, suchosť, zafarbenie, hormonálna disbalancia…
 • funkčný systém: CERAMIC Gummy Base + CERAMIC Gummy Base + TOP

 

Postup aplikácie:

PRÍPRAVA:

 1. Odstráňte prípadný nános starého materiálu. Postarajte sa dôkladne o nechtovú kožtičku, nadnechtovú blanku a nechty vyčistite čističom, aby sa necht zbavil mastnoty a vlhkosti. Buničinový tampón namočte v čističovej tekutine a jemne zotrite nechtovú platničku. Uistite sa, že ste očistili celú plochu, najmä nechtové valy a oblasť kutikuly – nechtovej kožtičky.
 2. Potom použite veľmi jemný pilník na prírodné nechty na jemné zdrsnenie (zmatnenie) nechtu, opäť sa uistite, že ste jemne zdrsnili aj oblasť nechtových valov a kutikuly.
 3. Na odstránenie prachu po zdrsňovaní nechtu použite nový buničinový tampón namočený v čističi. Vyhnite sa dotyku povrchu nechtu prstom, aby nebola prenesená mastnota, kvôli ktorej by neskôr materiál nepriľnul.

 

BÁZA + STAVBA + TOP

 1. Na všetky nechty aplikujte Nail Prep na odmastenie a dehydratáciu.
 2. Začnite s ľavou rukou a aplikujte jednu tenkú vrstvu CERAMIC Gummy Base (vynikajúcou metódou je metóda techniky "vejárovitého vtláčania bázy" do nechtovej platničky, ktorú sa môžete detailne naučiť v našich kurzoch alebo videách našich nechtových technoložiek.)
 3. Aplikujte 4 prsty naraz a polymerizujte v profesionálnej UV/LED lampe po dobu 60sek. Plocha po polymerizácii bude mať výpotkovú vrstvu, ktorej sa nedotýkajte.
 4. Pokračujte v aplikácii palca a následne polymerizujte 60sek. Dajte pozor na priamu polohu palca pri vytvrdzovaní.
 5. Akonáhle budete hotoví so všetkými prstami, môžete pokračovať v ďalšom kroku.
 6. Do nezotretého výpotku naneste tenkú vrstvu Gummy Base a ihneď väčšiu vrstvu gélu pre "stavbu" nechtu. Potom ihneď polymerizujte 60 sec. Výpotok opäť nestierajte a nedotýkajte sa ho, teda len v prípade, že nepotrebujete pilovať. V prípade, že potrebujete urobiť korekciu tvaru, zotrite výpotok, necht vytvarujte.
 7. Ak máme hotovú modeláciu, tak aplikujeme farbu alebo ukončovací gél DRY Top alebo Dry Matt. Nechajte vytvrdiť 60 sec.
 8. Po vytvrdnutí ukončovacieho gélu máte hotovo. Dry Top ani Dry Matt nemá výpotok.
 9. Pokračujte pravou rukou rovnakými krokmi.
 10. Nakoniec kvapneme kvapku ošetrujúceho olejčeka a jemnými pohybmi vmasírujeme do kožtičiek nielen v oblasti nechtového Matrixu, ale aj v oblasti nechtových valov.

ODSTRÁNENIE

Šetrné odstránenie pomocou removera

 1. Odbrúste alebo odpilujte dostatočne vrchnú vrstvu materiálu.
 2. Potom každý necht zabaľte do remover fólií namočených v removeri (odporúčame Hybrid Remover Universal, pre jeho zosilnené vlastnosti).
 3. Uistite sa, že tampónik vo fólii pokryl celý povrch nechtu a kontakt je pevný.
 4. Fólie k nechtom starostlivo pritlačte a zvláštnu pozornosť venujte nechtovým valom.
 5. Aplikujte na všetky nechty a nechajte pôsobiť minimálne 15-25 min. Doba odstránenia môže trvať pri správnom postupe práce aj len 10 min, ale záleží na mnohých faktoroch: použitie priľnávača alebo dehydrátora, hrúbka jednotlivých vrstiev, miera narušenia vrchnej vrstvy, poškodenie a suchosť nechtu a ďalšie.
 6. Na nechtoch začneme pociťovať jemné teplo.
 7. Odstráňte fóliu a použite pomarančové drievko na odstránenie materiálu, ktorý sa zdvihol od nechtu.
 8. Pokiaľ je odstránenie ťažké, zabaľte znovu nechty do fólie na ďalších 5 min. Je možné, že necht nemal dostatočné teplo alebo je tenký a zničený a priľnavosť materiálu bola teda silnejšia.
 9. Po odstránení materiálu môžete ešte necht jemne prepilovať bufferom a zotrieť buničinovým tampónom namočeným v removeri.
 10. Pokiaľ nepostupujeme ďalej, teda aplikáciou ďalšej modelácie alebo aplikáciou gél lakového systému (pred ktorým by bolo nutné necht odmastiť čističom), pokračujeme aplikáciou olejčeka alebo výživného séra na kutikuly a nechtové plochy s masážou.

Odstránenie za pomocou brúsky

Zvolíme vhodný typ frézky a opatrne odbrúsime materiál. Tento spôsob odstránenia používame iba vtedy, ak máme s elektrickou brúskou dostatok skúseností. Hrozí poranenie a prebrúsenie prírodného nechtu. Výhoda - rýchlosť. Nevýhoda - hrozí zničenie nechtov.

 

BEZPEČNOSTNÉ INFORMÁCIE

 1. Tento produkt nie je vhodný pre deti. Udržujte mimo dosahu detí.
 2. Vyhnite sa kontaktu s pokožkou. Produkt by nemal byť aplikovaný mimo necht, na okolitú kožtičku. Pokiaľ sa tak stane, umyte pred vytvrdením vodou a mydlom. Pokiaľ by došlo k podráždeniu pokožky, navštívte lekára. Výrobok obsahuje HEMA, môže vzniknúť alergická reakcia naň aj na akúkoľvek inú zložku. Pokiaľ sa tak stane, výrobok prestaňte ihneď používať.
 3. Vyhnite sa kontaktu s očami. Pokiaľ sa tak stane, vymyte niekoľkominútovým prúdom vody a keď je oko podráždené, navštívte lekára
 4. Nepoužívajte tento produkt, pokiaľ sa objaví alergická alebo iná neštandardná reakcia.
 5. Profesionáli, použite pri aplikácii vždy dezinfekciu a gumové rukavice.
 6. Odporúčané skladovanie: udržujte pevne uzavreté, v izbovej teplote, bez priameho slnečného svetla, pozor tiež na priamy kontakt s UV alebo LED žiarivkami nielen v lampe, ktoré materiál môžu tiež mierne vytvrdzovať a potom sa znižuje jeho funkčnosť.

Dodatočné parametre

Kategória: UV LED gély
Objem: 10 ml
Farba: Biela
Typ farby: Klasická
Typ gélu: Podkladový, Stavebný
Pružnosť: Vysoká
Krytie: Vysoké
Konzistencia: Gumová
Aplikácia: 2 vrstvy
Doba vytvrdenia v UV/LED lampe: 60 s.
Výpotok: Áno
Špecifikácia: 22 free netoxicita, Kaučukový gél na problematické nechty
Odstránenie: Hybrid remover
Druh tovaru: UV LED Gél

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.