Doprava Zadarmo pri nákupe nad 20 Euro - Slovenská pošta!

Flash Gél lak 04 Rihanna 10 ml

Kód: GLF-04
€9 €7,50 bez DPH
Momentálne nedostupné

Kolekcia trblietavých gél lakov s reflexnými prvkami. Jedná sa o gél lak, ktorý sa tvári ako klasický trblietavý, ale skrýva v sebe vzrušujúci efekt. Je nádherný aj sám o sebe, je zaujímavý, hravý a nádherne trblietavý. Jeho skutočná krása je však odhalená až pod silným svetlom. Trblietky majú intenzívne reflexné vlastnosti a pod silným svetlom takmer žiaria. Efekt je jednoducho okúzľujúci.

Detailné informácie

Tisíce produktov
skladom

Doprava zadarmo
od 20 Euro - Slovenská pošta

Akciová
ponuka

Expresne rýchle
odoslanie

Poradíme Vám
s výberom

Podrobný popis

Novinka tohtoročnej zimy!


Kolekcia trblietavých gél lakov s reflexnými prvkami. Jedná sa o gél lak, ktorý sa tvári ako klasický trblietavý, ale skrýva v sebe vzrušujúci efekt. Je nádherný aj sám o sebe, je zaujímavý, hravý a nádherne trblietavý. Jeho skutočná krása je však odhalená až pod silným svetlom. Trblietky majú intenzívne reflexné vlastnosti a pod silným svetlom takmer žiaria. Efekt je jednoducho okúzľujúci.


Zažiarte na disko alebo plese s našou horúcou novinkou. Vyberte si zo 6 farieb a oslňte svoje okolie.

 • durabilita: 21+ dní
 • viskozita: stredná gélová konzistencia
 • lesk: stredný
 • pigmentácia: stredne vysoká
 • samonivelácia: stredne silná
 • pevnosť po vyschnutí: silná
 • doba vytvrdenia v UV/LED lampe: 60sekúnd
 • postup nanášania: štetčekom v troch ťahoch a záverečným fixovaním voľného okraja nechtu
 • vrstvy: 2
 • výpotková vrstva: áno
 • odstránenie: gélovým removerom
 • soak off/rozpustenie removerom: áno
 • doba odstránenia: 12-15 min pri narušení vrchnej vrstvy brúsením alebo pilovaním
 • farebnosť: farebná kolekcia 6 farieb
 • neštandardné faktory: slabý necht, lámavosť, suchosť, zafarbenie, hormonálna disbalancia…
 • funkčný systém: CERAMIC Hard Base/CERAMIC Gummy Base + Flash Gél lak + TOP
 • INCI: 2-Hydroxyethyl methacrylate(HEMA), Diphenyl(2,4,6- trimethylbenzoyl)phosphine oxide, Acrylates Copolymer, Polyethylene
  terephthalate, Mica


GÉL LAKOVÝ SYSTÉM krok za krokom:


Dokonalá príprava a pracovný postup je kľúčom k trvanlivosti profesionálnej nechtovej starostlivosti.


PRÍPRAVA:
1. Odstráňte prípadný nános starého materiálu. Postarajte sa dôkladne o nechtovú kožtičku, nadnechtovú blanku a nechty vyčistite čističom, aby sa necht zbavil mastnoty a vlhkosti. Buničinový tampón namočte v čističovej tekutine a jemne zotrite nechtovú platničku. Uistite sa, že ste očistili celú plochu, najmä nechtové valy a oblasť kutikuly - nechtovej kožtičky.
2. Potom použite veľmi jemný pilník na prírodné nechty k jemnému zdrsneniu (zmatneniu) nechtu, opäť sa uistite, že ste jemne zdrsnili aj oblasť nechtových valov a kutikuly.

BÁZA + FARBA + TOP


1. Začnite s ľavou rukou a aplikujte jednu vrstvu CERAMIC Hard Base/CERAMIC Gummy Base pri poškodených nechtoch a požiadavku na flexibilitu materiálu (pre pokročilé nechtové dizajnérky: vynikajúcou metódou je metóda techniky “vejárovitého vtláčania bázy“ do nechtovej platničky, ktorú sa môžete detailne naučiť na našich kurzoch alebo videách našich nechtových technologičiek.)
2. Aplikujte 4 prsty naraz a polymerizujte v profesionálnej UV/LED lampe po dobu 60sekúnd. Plocha po polymerizácii bude mať výpotkovú vrstvu, ktorej sa nedotýkajte.
3. Pokračujte v aplikácii palca a následne polymerizujte 60sek. Dajte pozor na priamu polohu palca pri vytvrdzovaní.
4. Keď budete hotoví so všetkými prstami, môžete pokračovať v ďalšom kroku.
5. Do nezotretého výpotku začnete nanášať prvú vrstvu Flash Gel Lac. Polymerizujte 60 sek. Pokračujte aj druhou vrstvou, pokiaľ je treba. Polymerizujte 60 sek. v UV/LED lampe. Výpotok opäť nestierajte a nedotýkajte sa ho. Dodržujte čas minimálne 60 sek. Podľa sily vrstvy aj dlhšie.
6. Na druhú vrstvu farby naneste po polymerizácii do výpotku ukončovací gél DRY Top. Nechajte vytvrdiť 60 sek.
7. Po vytvrdení ukončovacieho gélu máte hotovo. Dry Top nemá výpotok.
8. Pokračujte pravou rukou rovnakými krokmi.
9. Nakoniec kvapneme kvapku ošetrujúceho olejčeka a jemnými pohybmi vmasírujeme do kožtičiek nielen v oblasti nechtového Matrixu, ale aj v oblasti nechtových valov.


ODSTRÁNENIE
Šetrné odstránenie
1. Odbrúste alebo odpilujte vrchnú vrstvu materiálu.
2. Potom každý necht zabaľte do remover fólii namočených v removeri (Hybrid Remover).
3. Uistite sa, že tampónik vo fólii pokryl celý povrch nechtu a kontakt je pevný.
4. Fólie k nechtom starostlivo pritlačte a zvláštnu pozornosť venujte nechtovým valom.
5. Aplikujte na všetky nechty a nechajte pôsobiť minimálne 10-15 min. Doba odstránenia môže trvať pri správnom postupe práce aj len 10min, ale záleží na veľa faktoroch: použitie priľnávača, alebo dehydrátora, hrúbka jednotlivých vrstiev, miera narušenia vrchnej vrstvy, poškodenia a suchosť nechtu a ďalšie.
6. Na nechtoch začneme pociťovať jemné teplo.
7. Odstráňte fóliu a použite pomarančové drievko k odstráneniu materiálu, ktorý sa zdvihol od nechtu.
8. Pokiaľ je odstránenie ťažké, zabaľte znovu nechty do fólie na ďalších 5min. Je možné, že necht nemal dostatočné teplo alebo je tenký a zničený a priľnavosť materiálu bola teda silnejšia.
9. Po odstránení materiálu môžete ešte necht jemne prepilovať bufferom a zotrieť buničinovým tampónom namočeným v removeri.
10. Pokiaľ nepostupujeme ďalej, teda aplikáciou ďalšej modelácie alebo aplikáciou gél lakového systému (pred ktorým by bolo nutné necht odmastiť čističom), pokračujeme aplikáciu olejčeka alebo výživného séra na kutikuly a nechtovej plochy s masážou.


Odstránenie pomocou brúsky:
Zvolíme vhodný typ frézky a opatrne odbrúsime materiál. Tento spôsob odstránenia používame len, ak máme s elektrickou brúskou dostatok skúseností. Hrozí poranenie a prebrúsenie prírodného nechtu. Výhoda - rýchlosť. Nevýhoda - hrozí zničenie nechtov.


TIPY
1. Dokonalou prípravou pred gél lakovým systémom je starostlivosť systémom ruská manikúra, ktorá nám “zdvihne” na 30min kožtičku a my sa s farbou dostaneme vizuálne “pod”
2. Základom úspechu je tiež umenie naozaj správneho lakovania. Necht lakujeme štetčekom v tenkej vrstve v troch ťahoch so záverečným fixovaním voľného okraja nechtu, oblasť u kožtičky môžeme presne dotiahnuť mikro štetcom - detailerom.
3. Pokiaľ si kúpime čistič aj domov, tak preleštením nechtov zaručíme diamantový lesk trvajúci týždne.
4. Pred aplikáciou gél lakového systému je vysoko profesionálne prípadne lámavé, štiepiace, zažltnutí alebo prepilované a zničené nechty ošetriť a vyživiť. K tomuto účelu ponúkame niekoľko prípravkov z našej CARE kolekcie.


BEZPEČNOSTNÉ INFORMÁCIE
1. Tento produkt nie je vhodný pre deti. Udržujte mimo dosah detí.
2. Vyhnite sa kontaktu s pokožkou. Produkt by nemal byť aplikovaný mimo necht, na okolitú kožtičku. Pokiaľ sa tak stane, umyte pred vytvrdením vodou a mydlom. Pokiaľ by došlo k podráždeniu pokožky, navštívte lekára. Výrobok obsahuje HEMA, môže vzniknúť alergická reakcia na neho a na akúkoľvek inú zložku. Pokiaľ sa tak stane, výrobok prestaňte ihneď používať.
3. Vyhnite sa kontaktu s očami. Pokiaľ sa tak stane, vymyte niekoľkominútovým prúdom vody a keď je oko podráždene, navštívte lekára
4. Nepoužívajte tento produkt, pokiaľ sa objaví alergická alebo iná neštandardná reakcia.
5. Profesionáli použite pri aplikácii vždy dezinfekciu a gumové rukavice.
6. Odporúčané skladovanie: udržujte pevne uzavreté, v pokojovej teplote, bez priameho slnečného svetla, pozor tiež na priamy kontakt s UV alebo LED žiarovkami nielen v lampe, ktoré materiál môžu tiež mierne vytvrdzovať a potom sa znižuje jeho funkčnosť

Dodatočné parametre

Kategória: Gél laky
Objem: 10 ml
Farba: Ružová, Zlatá
Typ farby: Glitrová
Typ laku: Gélový
Krytie: Vysoké
Výdrž laku: 21 dní
Lesk: Stredný
Konzistencia: Stredné hustá
Aplikácia: 2 vrstvy
Doba vytvrdenia v UV/LED lampe: 60 s.
Výpotok: Áno
Špecifikácia: Trblietavé gél laky s reflexnými prvkami, Aplikácia na prírodné nechty, gél, polygél, akryl,
Odstránenie: Hybrid remover
Druh tovaru: Gél lak

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.