❤️ 20% Akcia na všetky obľúbené Polygély v kelímkoch+ Darček ku každému nákupu nad 40 Eur!

RUBBER SYSTEM

Je profesionálna nechtová starostlivosť, vyrobená na bázi kaučukového gélu BASE & BUILDER & TOP

to exkluzívne gély novej generácie, vhodné aj na veľmi problematické, krehké a zničené nechty.

Unikátne zloženie je bez nebezpečných látok a rozpúšťadiel, udržuje nechty zdravé a silné. Pri vytvrdzovaní v lampe nepáli.

Vďaka novej technológii veľmi elastické a flexibilné, vyrovnávajú nerovnosti povrchu nechtového lôžka a korigujú všetky nedokonalosti prirodzeného nechtu. Ďalej vyživujú a spevňujú poškodené nechty a znásobujú lesk farebného odtieňa.

Zaručujú extra silné adhezívne vlastnosti, dlhú trvácnosť nechtov bez odchlipov aj bubliniek v tenkej vrstve. Majú hustejšiu konzistenciu, vďaka čomu nezatekajú ku kutikule. Vrchný TOP je tiež elastický a flexibilný, ale aj s vysokým leskom a dlhou trvácnosťou.

 

AKO FUNGUJE RUBBER BASE BUILDER NA KAUČUKOVEJ BÁZI?

Rubber base builder je gélový systém, ktorý nám pomáha jednoducho zdokonaľovať tvar i dĺžku nechtu. Bol vytvorený pre manikérky, ktoré chcú pracovať rýchlo a efektívne.

Poďme sa teda pozrieť na to, čo nám tento systém prináša za výhody v praxi. Konzistencia rubber base builder je stredne až husto krémová, čo je veľkou výhodou pri nanášaní na samotný necht. Zostáva presne tam, kam ho nanesieme. Nemá tendenciu zatekať do valov, takže je vhodný aj pre začínajúcich manikérky.

Vzhľadom k tomu, že je vo fľaštičke so štetcom, ktorý je guľatý, dostanete sa s materiálom hlboko do valu.To umožňuje rýchlu prácu a zamedzí tak bublinkám a nadvihnutie gélu od nechtu. Výhodou je, že nepotrebujete ďalšie nástroje k aplikácii. Dokážete tak vytvoriť predĺženie nechtu iba s jedinou fľaštičkou, ktorá už štetec obsahuje.

Spôsob nanášania:

Base & Builder je podklad aj stavebný gél v jednom, je však nutné tieto fázy vykonávať jednotlivo. Podkladová fáza sa nanáša na vopred zdrsnený necht v tenkej vrstve. Ako druhý krok použijeme rovnakú fľaštičku a ľahko vymodelujeme necht pre perfektnú modeláž bez pilovania. Ušetríme si tak niekoľkými minútami prácu a prach. Vytvrdíme v UV / LED
lampe po dobu 30 sec. Potom môžeme aplikovať farbu alebo nechať v natural looku. Ako tretí krok aplikujeme flexibilný a veľmi lesklý top, vytvrdíme v UV / LED lampe po dobu 60.sec, zotrieme výpotok a ako finálnu starostlivosť vmasírujeme olejček na nechtovú kožtičku.
 
 
Ak sa rozhodnete necht len spevniť, stačí naniesť malé množstvo v dvoch tenkých vrstvách. Rubber base je veľmi flexibilný a elastický, teda prijme ohybnosť nechtu. Výsledkom je dlhotrvajúca manikúra, ktorú ocení každá zákazníčka.

Rubber base builder je vytvorený v troch základných farbách. Clear, Beige, Pink a Top coat.
 
 
13085-1_rubber-system-clear13091_rubber-system-biege13088_rubber-system-pink13094_rubber-system-top
 
Rubber base builder clear je vhodný ako podklad pod stavebné materiály. Pre tých z vás, ktorí máte rady priehľadné stavebné gély je to dobrá voľba.

Rubber base beige a pink kamuflážne gély. vhodné ako pre spevnenie nechtu, tak pre predĺženie lôžka pri modelácii nechtov.

Vďaka tomu, že je rubber base builder systém vytvorený na kaučukovej báze, neničí pilníky ani drahé frézy vašej brúsky.

A pretože neobsahuje nebezpečné látky a rozpúšťadlá, neničí ani vaše nechty, naopak pôsobí priaznivo na samotný rast.
 
Ako rubber base builder odstrániť z nechta?

Odporúčam použiť skôr jemnejší pilník najlepšie o hrubosti 180/180 alebo maximálna hrubosť 150/150. Možno použiť aj jemné frézy, ak uprednostňujete brúsenie nechtu za pomocou brúsky.

Pilníkom s hrubšími zrnami zvyšujete riziko poranenia kožtičiek nechtového valu alebo prepilovanie sa na samotný necht. Odstránenie musí prebiehať vždy veľmi jemne a starostlivo. Rubber base builder možno odstrániť tiež namáčaním alebo ak zabalením nechta do alobalovej fólie za pomocou odstraňovača na báze acetónu. Priemerná doba odstránenia je cca 15-20 min.
 
Záleží na tom ako veľká je vrstva materiálu na nechte a či ste nepoužili aj ďalší materiál, napr. Farebný gel lak alebo gél.
Tento systém je veľmi výnimočný. Uľahčí vám prácu. Ušetrí čas a vaše zákazníčky sa k vám budú radi vracať. Za náš tím vám ho môžeme určite odporučiť.

Enii nails ponúka na RUBBER SYSTEM kurz

Revolučná metóda v modeláži, či spevnenie prírodných nechtov - tzv. Modeláž bez pilovania! Veľmi rýchly spôsob, čistá práca - úspora času - to je Rubber systém. Neváhajte a vyskúšajte. Jednoduchosť, rýchlosť, krása, zdravie.
 
Screenshot_2020-03-03 Enii_nails_official ( enii_nails_official) • Fotky a videa na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.