Doprava Zadarmo pri nákupe nad 20 Euro - Slovenská pošta!

Profesionální nůžky STALEKS EXCLUSIVE SX-10/1 MAGNOLIA

 Enii nails vám teraz ponúka profesionálneho pomocníka pre nechtovú manikúru.
 
V exkluzívnom zastúpení (distribúcia) predstavujeme značku Staleks Porsche v nástrojoch. Značka vznikla v roku 1996 a za viac ako 20 rokov vyrástla v popredného svetového výrobcu nožníc, pusherov, pinzet, štipiek, pilníkov a exkluzívnych manikúrnych sad. Ak ste sa doteraz domnievali, že najlepšie nástroje sa vyrábajú v Nemecku, rýchlo zmeníte názor. Staleks udáva tón. A to je aj dôvod, prečo sme s ním spojili svoje meno. Vyskúšajte TOP kvalitu. Zažiť StalekS.
 
Profesionálne nožnice Staleks z radu Exclusive s ručne brúsenými bridlicami a úzkou špičkou ponúka chirurgicky presný strih s dokonalým zdvihom. Slúžia na dokonalé odstránenie kutikuly. Nožnice sa vyrábajú zo zdravotníckej nehrdzavejúcej ocele a majú dokonalú rovnováhu medzi hrúbkou a ostrosťou reznej plochy. Majú tradičné zakrivenie bridlíc (R300mm) a skrátenú rukoväť pre vysokú presnosť pohybu. Ručne brúsené čepele s použitím mikroskopu zabezpečujú dlhú ostrosť s extrémnou výdržou.
 
značka:  Staleks
Dĺžka čepele:  21 mm
Dizajn:  Magnolia
 
Screenshot_2020-03-02 Enii_nails_official ( enii_nails_official) • Instagram-fényképek és -videók  Screenshot_2020-03-02 Nůžky STALEKS PRO EXCLUSIVE SX-10 1 Magnolia - ENII-NAILS   Screenshot_2020-03-02 Nůžky STALEKS PRO EXCLUSIVE SX-10 1 Magnolia - ENII-NAILS(1)
 
 
Odporúčame na hĺbkovú (ruskú) manikúru.
 
Ruská manikúra je nechtové ošetrenie a dôkladné ošetrenie nechtového lôžka (kožtičky okolo nechtu), pri ktorom sa používajú špeciálne nástroje a krémy, aby vaše nechty boli zdravšie, silnejšie a menej krehké. Táto manikúra pomocou špeciálnych techník a povrchových úprav zlepší štruktúru a zdravie vašich nechtov.
 
 
Na ruskú manikúru ponúkame kurz spojený s Rubberovým systémom, tak neváhajte a prihláste sa do kurzu, kde sa dozviete veľa zaujímavosti a noviniek.
 
ruska-ili-klasicna-manikura-trajni-lak-p-slika-84331550
 
Enii nails ponúka celý rad manikúrnych pomôcok na úpravu nechtov a nechtových kožtičiek.
 
Brúsky, pilníky, zatlačovače alebo zrezávač nehtovej kožtičky. Manikúrne nožnice na nechty aj na kožičku, ako aj kliešte v profesionálnej kvalite.
 
Nemalý pomocník je aj odstraňovač kožtičky alebo gélový odstraňovač kožtičky, ktorý nielenže uľahčí prácu, ale zároveň dezinfikuje a odstráni nečistoty.
 
Na záver nechtovej modeláže odporúčame použiť olej s vôňou, ktorý má regeneračné účinky.
 
Screenshot_2020-03-02 Enii_nails_official ( enii_nails_official) • Instagram-fényképek és -videók(1)
 
autor : Petra Ambrosová
 
 
 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.