💅 Začnite prázdniny s letnou zľavu 20% na všetko do 14.7! + Nové odtiene Rocklac 5ml teraz skladom!

UV gél modelovací french mliečno biely 40 ml

Kód: ECO2-012
€29,80 –15 %
Modelovací UV gel mliečno biely 40 ml
€29,80 –15 % €25,30 €21,08 bez DPH
Skladom (>5 ks)

Modelovací gél, ktorý svojou stredne hustou konzistenciou vytvorí prirodzene mliečny efekt. Gél môžete použiť na francúzsku manikúru, tak nechty dostanú krásny mliečny nádych. Taktiež s nimi vytvoríte jemné svadobné nechtíky alebo s ním môžete dosiahnuť efekt "babyboomer".

Obsah sklenených vlákien v zložení zabezpečuje vysokú plasticitu a zabraňuje popraskaniu gélu. 

Detailné informácie

Tisíce produktov
skladom

Doprava zadarmo
od 60 Euro - Slovenská pošta

Akciová
ponuka

Expresne rýchle
odoslanie

Poradíme Vám
s výberom

Podrobný popis

  • Jedná sa o modelovací gél, ktorý svojou stredne hustou konzistenciou vytvorí na Vašich nechtoch prirodzene mliečny efekt.
  • Gél môžete použiť na francúzsku manikúru, keď nechty dosiahnu krásny mliečny nádych. Taktiež s nimi vytvoríte jemné svadobné nechtíky ,alebo s ním môžete dosiahnuť efekt "babyboomer".
  • Je vhodný aj na prírodné nechty. Gél je možné vytvrdiť v UV/LED lampe. 
 
Postup babyboomeru: 
Na Babyboomer potrebujeme gél camouflage, bezvýpotkový biely, napr. polar white a milky builder gél. 
 
Ako prvý krok na pripravený, predĺžený necht ešte pred modeláciou C oblúku nanesieme vrstvu gélu camouflage a necháme vytvrdiť. Hubkou na make-up potom nanesieme bielu farbu (polar white gél) do stratena a opäť vytvrdíme. Toto môžeme niekoľkokrát opakovať podľa toho, akú sýtu farbu chceme. Ako ďalší krok nanášame milky builder gél ktorým tvoríme C oblúk a takto vytvoríme efekt prirodzeného prechodu. 
 
Ako posledný krok necht prebrúsime a nanesieme konečný lesk a vytvrdíme.
 
postup
APLIKÁCIA UV/LED GÉLU NA TIPY
 
1. Pripravíme si necht na nalepenie tipu, odstránime nechtovú kožtičku, zdrsníme jemne pilníkom 180/180. Necht oprášime a vyberieme nechtový tip, ktorý prilepíme.
2. Nechtový tip skrátime gilotínou, pilníkom 100/100 odstránime lepiacu plochu tipu a necht vypilujeme do požadovaného tvaru.
3. Na necht dáme podkladovú vrstvu gélu vo veľmi tenkej vrstve, polymerizujeme v UV/LED lampe. Nestierame výpotok a aplikujeme gél camouflage pre optické predĺženie nechtového lôžka. Vytvrdíme v UV/LED lampe.
4. Zotrieme výpotok a pilníkom upravíme smile líniu. Na voľný okraj nechtu nanesieme biely UV/LED gél a vytvrdíme v UV/LED lampe. Dotvoríme stavbu nechtu a vypilujeme do konečného tvaru.
5. Nanesieme záverečný lesk.
 postup-šablona
APLIKÁCIA UV/LED GÉLU NA ŠABLÓNY
 
1. Necht si pripravíme na nechtovú modeláciu a to odstránením nechtovej kožtičky a zmatnením povrchu nechtu pilníkom 180/180. Necht skrátime a vložíme nechtovú šablónu, dbáme na správny sklon šablóny.
2. Nanesieme podkladový gél, vytvrdíme v UV/LED lampe, nestierame výpotok.
3. Na podkladový gél nanesieme stavebný gél, s ktorým modelujeme ako stavbu nechtu, tak aj tvar nechtu priamo na nechtovú šablónu, vytvrdíme v UV/LED lampe. Zotrieme výpotok.
4. Necht vypilujeme do požadovaného tvaru pilníkom 100/100 a potom dôkladne oprášime.
5. Ako poslednú aplikujeme vrstvu vrchného gélu pre žiarivý lesk nechtu.
 
 
Polymerizácia:
UV/LED lampa 60 s.
UV lampa 2 min.

Dodatočné parametre

Kategória: UV LED gély
Objem: 40 ml
Typ gélu: Modelovací
Pružnosť: Stredná
Krytie: Stredné
Hustota: Stredná
Aplikácia: Štetec plochý na gél
Doba vytvrdenia v UV/LED lampe: 60 s.
Výpotok: Áno
Špecifikácia: Prirodzene mliečny efekt, Vhodný na francúzsku manikúru, babyboom
Odstránenie: Pilníkom, Brúskou na nechty
Druh tovaru: UV LED Gél

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz. (function (w,d,s,o,f,js,fjs) { w['ecm-widget']=o;w[o] = w[o] || function () { (w[o].q = w[o].q || []).push(arguments) }; js = d.createElement(s), fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; js.id = '3-b6fcc542fb021c84fdaff536dd0a74a1'; js.dataset.a = 'eniinailssk'; js.src = f; js.async = 1; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(window, document, 'script', 'ecmwidget', 'https://d70shl7vidtft.cloudfront.net/widget.js')); POP-UP SK ObsahNastavení POLE E-mail TYP POLE E-mail NADPIS PLACEHOLDER Zadajte Váš e-mail ODSAZENÍ SHORA A ZDOLA POVINNÉ POLE První krok Po odeslání (přihlášení nového kontaktu) Po odeslání (aktualizace existujícího kontaktu) Odoberajte novinky a získajte zľavu 6 € na prvý nákup Zadajte Váš e-mail Skryté pole Zľavu môžete využiť pri nákupe nad 20 €. Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov. Použít formulář Vložte tento kód do vaší stránky