Enii rubber base 11 ml

Kód: EI 01-E147
44 hodnotení
€12 €10 bez DPH
Skladom (>5 ks)

Podkladový gél novej generácie, vyrobený na báze kaučukového gélu, určený špeciálne na problematické nechty. Je vynikajúci na prácu s krehkými a zničenými nechtami. Vyrovnáva nerovnosti povrchu nechtového lôžka a koriguje všetky nedokonalosti prirodzeného nechtu.

Balenie 11 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Exkluzívny podkladový gél novej generácie, vyrobený na báze kaučukového gélu, určený špeciálne na problematické nechty. Je vynikajúci na prácu s krehkými a zničenými nechtami. Unikátne zloženie bez nebezpečných látok a rozpúšťadieľ udržuje nechty zdravé a silné, pri vytvrdzovaní v lampe nepáli. Vďaka novej technológii je veľmi elastický a flexibilný, vyrovnáva nerovnosti povrchu nechtového lôžka a koriguje všetky nedokonalosti prirodzeného nechtu. Ďalej vyživuje a spevňuje poškodené nechty a znásobuje lesk farebného odtieňu. Zaručuje extra silné adhezívne vlastnosti, hustejší konzistenciu, vďaka čomu nezateká ku kutikule a dlhou trvácnosťou nechtov bez odchlipov a bubliniek už v tenkej vrstve.

Použitie:

Povrch nechtu zdrsníme za použitia bloku a aplikujeme priľnávač. ENII RUBBER BASE GEL nanášame v dvoch tenkých vrstvách, alebo v jednej hrubšej. Používame ho ako podklad pod farebné gél laky.  Aplikáciu dokončíme dvomi vrstvami farebného gél laku a záverečnou vrstvou Nadlaku Podlaku. 

ENII RUBBER BASE GEL je tiež vhodný na spevnenie a výživu prírodných nechtov (vo svojej priehľadnej forme).

APLIKÁCIA UV/LED GÉL NA TIPY

  1. Pripravíme si necht na nalepenie tipu, odstránime nechtovú kožtičku, zdrsníme jemne pilníkom 180/180. Necht oprášime a vyberieme nechtový tip, ktorý prilepíme.
  2. Nechtový tip skrátime gilotínou (kliešte na tipy),  pilníkom 100/100 odstránime lepiacu plochu tipu a necht vypilujeme do požadovaného tvaru.
  3. Na necht dáme podkladovú vrstvu gélu vo veľmi tenkej vrstve, polymerizujeme v UV/LED lampe. Nestierame výpotok (lepkavý povrch) aplikujeme gél camouflage pre optické predĺženie nechtového lôžka. Vytvrdíme v UV/LED lampe.
  4. Zotrieme výpotok a pilníkom upravíme smile líniu. Na voľný okraj nechtu nanesieme biely UV/LED gél a vytvrdíme v UV/LED lampe. Dotvoríme stavbu nechtu a vypilujeme do konečného tvaru.
  5. Nanesieme záverečný lesk.

 APLIKÁCIA UV/LED GÉL NA ŠABLÓNY

 

  1. Necht si pripravíme na nechtovú modeláciu a to odstránením nechtovej kožtičky a zmatnením povrchu nechtu pilníkom 180/180. Necht skrátime a vložíme nechtovú šablónu, dbáme na správny sklon šablóny.
  2. Nanesieme podkladový gél, vytvrdíme v UV/LED lampe, nestierame výpotok.
  3. Na podkladový gél nanesieme stavebný gél, s ktorým modelujeme ako stavbu nechtu, tak tvar nechtu priamo na nechtovú šablónu, vytvrdí v UV/LED lampe. Zotrieme výpotok.
  4. Necht vypilujeme do požadovaného tvaru pilníkom 100/100 a potom dôkladne oprášime.
  5. Ako posledný krok aplikujeme vrstvu vrchného gélu pre žiarivý lesk nechtov.

 

 

Polymerizácia:

UV/LED lampa 30-60 s

UV lampa 2 min

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.