💅 Začnite prázdniny s letnou zľavu 20% na všetko do 14.7! + Nové odtiene Rocklac 5ml teraz skladom!

Gummy Foil Flake Base gel 06 Gladiola - gumová báza s časticami zlatej fólie, 10 ml

Kód: GFFB-06
€10,60 –20 %
Gummy foil flake base 6
€10,60 –20 % €8,48 €7,07 bez DPH
Skladom (>5 ks)

Gummy Foil Flake Base je exkluzívny, veľmi flexibilný podkladový gél, ktorý je vhodný na všetky typy nechtov, dokonca aj tie poškodené. Perfektne priľne k nechtu, vyrovná nerovnosti nechtového lôžka, necht spevní a zaistí predĺženie trvanlivosti manikúry. Obsahuje čiastočky zlatej fólie.

Detailné informácie

Tisíce produktov
skladom

Doprava zadarmo
od 60 Euro - Slovenská pošta

Akciová
ponuka

Expresne rýchle
odoslanie

Poradíme Vám
s výberom

Podrobný popis

Gummy Foil Flake Base je exkluzívny, veľmi flexibilný podkladový gél, ktorý je vhodný na všetky typy nechtov, dokonca aj tie poškodené. Perfektne priľne k nechtu, vyrovná nerovnosti nechtového lôžka, necht spevní a zaistí predĺženie trvanlivosti manikúry.

Gummy Foil Flake Base nadväzuje na náš Gummy Base Ceramic a rozširuje možnosti Vašej kreativity. Jeho pastelovo zafarbený nádych s čiastočkami zlatej fólie je absolútnym trendom tejto jesene. Jeho textúra a hĺbka efektu vás naozaj nadchne.

Trendy gélové nechty? Vyskúšajte náš Gummy Foil Flake Base alebo rubber/gumová báza s čiastočkami zlatej fólie.


Rovnako ako CERAMIC Gummy Base je úplne soak off, čiže rozpustný naším Hybrid Removerom.


A tiež majú netoxicitu 22 FREE, teda pre organizmus neškodné, nechty nepoškodzujúce.

 • durabilita: 21+ dní
 • viskozita: stredná gélová konzistencia
 • pigmentácia: silná
 • samonivelácia: stredná
 • pevnosť po vyschnutí: silná
 • doba vytvrdenia v UV/LED lampe: 60 sekúnd
 • postup nanášania: štetčekom vo fľaštičke
 • výpotková vrstva: áno
 • odstránenie: gélovým removerom
 • soak off/rozpustenie removerom: áno
 • doba odstránenia: 15-20min pri narušení vrchnej vrstvy brúsením alebo pilovaním
 • farebnosť: farebná kolekcia (6 odtieňov)
 • neštandardné faktory: slabý necht, lámavosť, suchosť, zafarbenie, hormonálna disbalancia…
 • funkčný systém: CERAMIC Gummy Base + Gummy Foil Flake Base + TOP

Postup aplikácie:

Príprava:

 1. Odstráňte prípadný nános starého materiálu. Postarajte sa dôkladne o nechtovú kožtičku, nadnechtovú blanku a nechty vyčistite čističom, aby sa necht zbavil mastnoty a vlhkosti. Buničinový tampón namočte v čističovej tekutine a jemne zotrite nechtovú platničku. Uistite sa, že ste očistili celú plochu, najmä nechtové valy a oblasť kutikuly - nechtovej kožtičky.
 2. Potom použite veľmi jemný pilník na prírodné nechty k jemnému zdrsneniu (zmatneniu) nechtu, opäť sa uistite, že ste jemne zdrsnili aj oblasť nechtových valov a kutikuly.

BÁZA + STAVBA + TOP

 1. Na všetky nechty aplikujte Nail Prep pre odmastenie a dehydratáciu.
 2. Začnete s ľavou rukou a aplikujte jednu tenkú vrstvu CERAMIC Gummy Base (vynikajúcou metódou je metóda techniky "vejárovitého vtláčania bázy" do nechtovej platničky, ktorú sa môžete detailne naučiť na našich kurzoch alebo videách našich nechtových technologičiek.
 3. Aplikujte 4 prsty naraz a polymerizujte v profesionálnej UV/LED lampe po dobu 60sekúnd. Plocha po polymerizácii bude mať výpotkovú vrstvu, ktorej sa nedotýkajte.
 4. Pokračujte v aplikácii palca a následne polymerizujte 60sekúnd. Dajte pozor na priamu polohu palca pri vytvrdzovaní.
 5. Akonáhle budete hotoví so všetkými prstami, môžete pokračovať v ďalšom kroku.
 6. Do nezotretého výpotku naneste tenkú vrstvu Gummy FF Base a ihneď väčšiu vrstvu gélu pre "stavbu" nechtu. Potom ihneď polymerizujte 60 sekúnd. Výpotok opäť nestierajte a nedotýkajte sa ho, teda len v prípade, že nepotrebujete pilovať. V prípade, že potrebujete urobiť korekciu tvaru, zotrite výpotok, necht vytvarujte.
 7. Keď máme hotovú modeláciu, tak aplikujeme ukončovací gél DRY Top. Nechajte vytvrdiť 60 sekúnd.
 8. Po vytvrdení ukončovacieho gélu máte hotovo. Dry Top nemá výpotok.
 9. Pokračujte pravou rukou rovnakými krokmi.
 10. Nakoniec kvapneme kvapku olejíčka a jemnými pohybmi vmasírujeme do kožtičiek nielen v oblasti nechtového Matrixu, ale aj v oblasti nechtových valov.


ODSTRÁNENIE
Šetrné odstránenie pomocou removera
1. Odbrúste alebo odpilujte dostatočne vrchnú vrstvu materiálu.
2. Potom každý necht zabaľte do remover fólií namočených v removeri (odporúčame Hybrid Remover Universal, pre jeho zosilnené vlastnosti).
3. Uistite sa, že tampónik vo fólii pokryl celý povrch nechtu a kontakt je pevný.
4. Fólie k nechtom starostlivo pritlačte a zvláštnu pozornosť venujte nechtovým valom.
5. Aplikujte na všetky nechty a nechajte pôsobiť minimálne 15-25 min. Doba odstránenia môže trvať pri správnom postupe práce aj len 10min, ale záleží na veľa faktoroch: použitie priľnávača alebo dehydrátora, hrúbka jednotlivých vrstiev, miera narušenia vrchnej vrstvy, poškodenie a suchosť nechtu a ďalšie.
6. Na nechtoch začneme pociťovať jemné teplo.
7. Odstráňte fóliu a použite pomarančové drievko k odstráneniu materiálu, ktorý sa zdvihol od nechtu.
8. Pokiaľ je odstránenie ťažké, zabaľte znovu nechty do fólie na ďalších 5min. Je možné, že necht nemal dostatočné teplo alebo je tenký a zničený a priľnavosť materiálu bola teda silnejšia.
9. Po odstránení materiálu môžete ešte necht jemne prepilovať bufferom a zotrieť buničinovým tampónom namočeným v removeri.
10. Pokiaľ nepostupujeme ďalej, teda aplikáciou ďalšej modelácie alebo aplikáciou gél lakového systému (pred ktorým by bolo nutné necht odmastiť čističom), pokračujeme aplikáciu olejíčka alebo výživného séra na kutikuly a nechtovej plochy s masážou.


Odstránenie pomocou brúsky
Zvolíme vhodný typ frézky a opatrne odbrúsime materiál. Tento spôsob odstránenia používame iba, ak máme s elektrickou brúskou dostatok skúseností. Hrozí poranenie a prebrúsenie prírodného nechtu. Výhoda - rýchlosť.
Nevýhoda - hrozí zničenie nechtov.
 

BEZPEČNOSTNÉ INFORMÁCIE
1. Tento produkt nie je vhodný pre deti. Udržujte mimo dosah detí.
2. Vyhnite sa kontaktu s pokožkou. Produkt by nemal byť aplikovaný mimo necht, na okolitú kožtičku. Pokiaľ sa tak stane, umyte pred vytvrdením vodou a mydlom. Pokiaľ by došlo k podráždeniu pokožky, navštívte lekára. Výrobok obsahuje HEMA, môže vzniknúť alergická reakcia na neho a na akúkoľvek inú zložku. Pokiaľ sa tak stane, výrobok prestaňte ihneď používať.
3. Vyhnite sa kontaktu s očami. Pokiaľ sa tak stane, vymyte niekoľkominútovým prúdom vody a keď je oko podráždene, navštívte lekára
4. Nepoužívajte tento produkt, pokiaľ sa objaví alergická alebo iná neštandardná reakcia.
5. Profesionáli použite pri aplikácii vždy dezinfekciu a gumové rukavice.
6. Odporúčané skladovanie: udržujte pevne uzavreté, v pokojovej teplote, bez priameho slnečného svetla, pozor tiež na priamy kontakt s UV alebo LED žiarovkami nie len v lampe, ktoré materiál môžu tiež mierne vytvrdzovať a potom sa znižuje jeho funkčnosť

Dodatočné parametre

Kategória: CERAMIC Concept
Objem: 10 ml
Farba: Žltá, Zlatá
Typ farby: Glitrová
Typ gélu: Podkladový, Stavebný
Pružnosť: Vysoká
Krytie: Stredné
Konzistencia: Gumová
Aplikácia: 2 vrstvy
Doba vytvrdenia v UV/LED lampe: 60 s.
Výpotok: Áno
Špecifikácia: 22 free netoxicita, Obsahuje čiastočky zlatej fólie
Odstránenie: Hybrid remover

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz. (function (w,d,s,o,f,js,fjs) { w['ecm-widget']=o;w[o] = w[o] || function () { (w[o].q = w[o].q || []).push(arguments) }; js = d.createElement(s), fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; js.id = '3-b6fcc542fb021c84fdaff536dd0a74a1'; js.dataset.a = 'eniinailssk'; js.src = f; js.async = 1; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(window, document, 'script', 'ecmwidget', 'https://d70shl7vidtft.cloudfront.net/widget.js')); POP-UP SK ObsahNastavení POLE E-mail TYP POLE E-mail NADPIS PLACEHOLDER Zadajte Váš e-mail ODSAZENÍ SHORA A ZDOLA POVINNÉ POLE První krok Po odeslání (přihlášení nového kontaktu) Po odeslání (aktualizace existujícího kontaktu) Odoberajte novinky a získajte zľavu 6 € na prvý nákup Zadajte Váš e-mail Skryté pole Zľavu môžete využiť pri nákupe nad 20 €. Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov. Použít formulář Vložte tento kód do vaší stránky