Gél lak podlak nadlak 11 ml

Kód: EI 98-80
92 hodnotení
€12 €10 bez DPH
Skladom (>5 ks)

Slúži ako prvá a posledná vrstva (vrchný lesk).  Je vysoko odolný voči poškriabaniu a zabezpečuje dlhšiu trvácnosť farebného gél laku.

Detailné informácie

Podrobný popis

 
 
 Slúži ako prvá (podkladová) a posledná vrstva (vrchný lesk).  Je vysoko odolný voči poškriabaniu a zabezpečuje dlhšiu trvácnosť farebného gél laku.
 
  • Vhodný na prírodné aj na gélové nechty.
  • Gél lak sa ľahko nanáša v tenkých vrstvách ako lak, vydrží na nechtoch 14 dní až takmer mesiac.
  • Je vysoko odolný voči poškriabaniu a vyznačuje sa dlhodobou stálosťou farby.
  • Vynikajúcou vlastnosťou gél laku je žiarivý lesk po dlhý čas. 
  • Vytvrdzuje sa v UV lampe 2 minúty alebo v LED lampe 60 sekúnd. 
 
Postup pri nanášaní:
Nechty vydezinfikujeme a odmastíme prípravkom gél lak remover. Jemne prebrúsime bielym blokom a oprášime štetcom. Nanesieme podkladovú vrstvu gél lak - PODLAK/NADLAK a necháme vytvrdiť v UV lampe 2 minúty alebo v LED lampe 60 sekúnd. Ďalej nanášame vrstvu farebného gél laku a opäť necháme vytvrdiť 2 minúty v UV lampe alebo 60 sekúnd v LED lampe. Nakoniec aplikujeme vrchnú vrstvu - PODLAK/NADLAK pre vysoký lesk a odolnosť, naposledy vytvrdíme rovnakým spôsobom ako v predchádzajúcom kroku. Nakoniec zotrieme výpotok z nechtov prípravkom cleaner. V prípade problémových nechtov odporúčame použiť ako prvú vrstvu priľnávač.
 
MEDZI JEDNOTLIVÝMI VRSTVAMI SA VÝPOTOK NEZOTIERA!!!
 
Postup pri odstránení: 
Pilníkom 180/180 jemne prebrúsime vrchnú vrstvu gél laku, remover fóliu navlhčíme odstraňovačom určeným pre gél lak (Gél lak remover), priložíme ju na nechtové lôžko a necht zabalíme. Necháme pôsobiť 7 - 10 minút a potom odbalíme. Nakoniec zvyšok gél laku odstránime pomarančovým drievkom.
Nevypĺňajte toto pole:
L Avatar autora 3.10.2019 15:00
Dobry den,dobre rozumiem,ze nepotrebujem nic,len tento gel lak a mam urobene pekne nechty???kolko to vydrží na nechtoch a potrebujem aj UV lampu???
Odpovedať
E Avatar autora 7.10.2019 08:35
Dobrý deň, ku gél laku potrebujete UV, alebo UV/LED lampu. K basic/finish potrebujete aj farebný gél lak. Nechty Vám vydržia 14 dní až takmer mesiac.
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.