SCULPTER GEL

ENII NAILS je inovatívny nechtová kozmetika, ktorá pre vás sleduje najnovšie moderné svetové trendy. Práve teraz prinášame na náš trh profesionálny stavebný gél špičkovej kvality, ktorý nadväzuje na našu líniu 20FREE. Tento gél nielenže má vynikajúce vlastnosti, ale neobsahuje 20 najtoxickejších látok, nezaťažuje organizmus, naopak dodáva vašim nechtom výživu. Naviac je vegan a hypoalergénny.

WhatsApp Image 2020-11-19 at 11.34.00

Profesionálny stavebný gél - Sculpter (v doslovnom preklade "sochár") otvára nové možnosti vašej kreativity s neuveriteľne ľahkým a prirodzeným pocitom na nechtoch. Gumová viskozita, funkcia báza aj Builderu s predĺžením a unikátnou výživou Keratin & Vitamín A Retinol. Inovatívne a vysoko funkčný materiál budúcnosti nechtového dizajnu pre perfektné a prirodzené predĺženie nechtu s výživou a vo 20FREE netoxicite.

V podstate sa jedná o jednofázový stavebný gél, ktorý sám sebe vytvorí bázu a stavebnú vrstvu. Po vytvrdnutí 90 sekúnd v UV / LED lampe 48W a vyššie a po zotretí výpotku má stredný lesk. Pre dosiahnutie vysokého lesku je potreba aplikovať TOP.

Má hustejšiu gumovú konzistenciu a samonivelačné schopnosti. Veľmi dobre sa s ním pracuje. Pri troche zručnosti je to rýchla, čistá práca bez potreby pilovania. Po vytvrdnutí sa jedná o tvrdý materiál, avšak s neuveriteľne ľahkým a prirodzeným pocitom na nechtoch.

Ponúkame ho v 7 odtieňoch - Glassy, ​​Cream, Baby pink, Bubblegum, Old rose, Peach a Make-up.

Ďalej ponúkame 3 druhy balení - kelímok 5 ml a 30 ml a pre veľký záujem najmä zahraničných nechtových profesionálok ponúkame gél aj vo fľaštičke 11 ml. My odporúčame kelímok, pre dokonalé spotrebovanie všetkého materiálu. Konzistencia je gumová, ale mierne hustejšia než napr. Rubber systém.

               RUBBER_SCULPTER_CZ-2  barvy

 • trvanlivosť: 28+ dní
 • viskozita: gumová, ale mierne hustejšia
 • funkcie: builder aj báza, jednofázový (pri použití topu dosiahneme vyššieho lesku), prirodzené predĺženie nechtu, manikúra a pedikúra
 • lesk: stredná
 • samonivelácia: silná
 • tvrdosť po vytvrdnutí: silná
 • čas vytvrdnutí v UV / LED lampe (48W a viac): 90 sec.
 • aplikácie: na nechtové šablóny alebo tipy a prírodné nechty
 • výpotok: áno
 • odstránenie: pilovanie, zbrúsenie
 • INCI: Di-Hema Trimethylhexyl Dicarbamate, Hema, Silica, Ethyl Trimethylbenzoyl Phenylphosphate, BHT, Titanum Dioxide, Retinol, Hydrolyzed Keratín
 • farby: Glassy, Cream, Baby Pink, Bubblegum, Oldrose, Peach a Make-up
 • neštandardné faktory: oslabený necht, lámavý, suchý, hormonálna disbalancia .
 • balenie: kelímok 5 ml, 30 ml a fľaštička 11 ml, ktorú sme vytvorili na prianie našich, najmä zahraničných nechtových profesionálok, nič menej my odporúčame téglik, pre jednoduchšiu prácu

sk

POSTUP APLIKÁCIE:

Postup aplikácie je veľmi jednoduchý. Je však potrebné si vopred uvedomiť niekoľko dôležitých faktorov. Pred samotnou aplikáciou vykonáme diagnostiku nechtu. Väčšina žien nemá nechty celkom v poriadku a preto je potrebné zhodnotiť v akom sú stave a podľa toho zvoliť postup.

Ak sú nechty zdravé, nepoškodené, použijeme nasledujúci postup:

 1. nechty a ruky vydezinfikujeme (hybrid sanitiser) - pred každou úpravou nechtov, ruky a nechty postriekame dezinfekciou a utrieme.
 2. prevedieme klasickú úpravu nechtu (úprava kožtičky, zdrsnenie nechtovej platničky) - použijeme pusher, alebo ak zatlačovač nechtovej kožtičky a z nechtového lôžka sa pokúsime odstrániť čo najviac kožtičky, prebytočnú kožtičku odstrihneme nožnicami. Môžeme tiež použiť brúsku a nástavce na to určené. Zdrsníme nechtovú platničku veľmi jemným pilníkom alebo najlepšie bufferom (penový pilník pre zmatnenie nechtu - je šetrnejší ako pilník)
 3. Sculpter môžeme aplikovať na prírodné nechty, šablóny a tipy - podľa voľby si necht pripravíme - Sculpter je vhodný na prírodné nechty slúžiaci k spevneniu. Ak máme krátke nechty a túžime po dlhých je tento materiál ideálnou voľbou. Záleží ako ste zvyknutá alebo zručná, každopádne predĺženie nechtu možno na tipy aj na šablóny.
 4. necht očistíme a odmastíme Cleanerom (Hybrid Cleaner), celú nechtovú platničku dôkladne očistíme, vrátane nechtových valov (to sú boky pozdĺž nechtu) Tým nechty očistíme, odmastíme a už sa nechtov nedotýkame. Dôležité! (Napr. Prehrabnutie vlasov je tiež zle.)
 5. aplikujeme tenkú vrstvu Sculpter gélu ako bázu - na pripravený, očistený necht aplikujeme štetčekom tenkú vrstvu sculpteru ako bázu, vytvrdíme 30 sekúnd v UV / LED lampe 48W a vyššie
 6. na vytvrdnutú bázu nanesieme štetcom "guličku" gélu a zľahka rozotrieme cez celý necht. Väčšiu vrstvu sústredíme do stredu po celej dĺžke. Ľahko rozotrieme aj do bokov. Môžeme použiť štetec Detailer na doplnenie gélu po okolí nechtu. Práca s ním je jednoduchá, vďaka samonivelačným schopnostiam. Než dáme vytvrdiť do lampy necht na malú chvíľu otočíme o 180 ° a vďaka samonivelácie gél vytvorí dokonalý tvar, ktorý už nemusíte pilovať.
 7. vytvrdíme v UV / LED lampe (48W a viac) po dobu 90 sekúnd, v UV lampe po dobu 2-4 minút
 8. po vytvrdnutí môžeme aplikovať farebný gél, gél lak, lux gél lak, alebo nechať v natural looku a iba aplikovať TOP. Ak ste dostatočne šikovné, že nie je potrebné pilovať, v tejto fáze, na výpotok môžeme naniesť farbu, alebo akúkoľvek inú ozdobu. Na záver aplikujeme TOP. Sculpter má sám o sebe stredný lesk. Na pedikúru je teda postačujúci, niekomu by mohol vystačiť aj na manikúru. Napriek tomu aplikáciu topov odporúčame, pretože má aj ochranné účinky napr. pred poškriabaním. Nehľadiac na to, že lesk topu je nenahraditeľný. Samozrejme môžeme použiť aj matt pre matný efekt, ktorý teraz frčí. Nevylučuje sa aj kombinácia oboch. Ak je potreba predsa len pilovať, zotrite výpotok a necht podľa potreby upravte. Nezabudnite, že pred aplikáciou topu je potrebné mať celý necht zmatnený.
 9. Ak nepoužijeme bezvýpotkový TOP, tak na záver zotrieme výpotok.
 10. Máme hotovo! Na úplný koniec ošetríme kožtičku olejčekom, vmasírujeme. Ak chceme byť úplne dokonalé použijeme ošetrujúci krém na ruky a prevedieme ľahkú masáž.

Ak nechty disponujú niektorým z neštandartných faktorov, akože je necht slabý, poškodený, lámavý, suchý alebo naopak veľa sa mastiaci, odporúčame nasledujúci postup. Je rovnaký ako u zdravých nechtov, len je pridaný bod 5. a bod 6.

 1. nechty aj ruky vydezinfikujte (hybrid sanitiser)
 2. prevedieme klasickú úpravu nechtu (úprava kožtičky, zdrsnenie nechtovej platničky)
 3. môžeme aplikovať na prírodné nechty, šablóny i tipy - podľa voľby si necht pripravíme
 4. necht očistíme Cleanerom (Hybrid Cleaner), dôkladne, vrátane nechtových valov
 5. pre zaistenie dobrej priľnavosti použijeme NAIL PREP (dehydrátor) a SUPER STICK (prilnávač) - Nail prep slúži ako dehydrátor a dokonalý odmasťovač, teda na utretý necht cleanerom ešte nanesieme nail prep, potom prilnávač. Odporúčame Super stick, ktorý obsahuje veľmi malé množstvo kyselín a dokonale priľne. Pre predstavu - slúži ako obojstranne lepiaca páska. Necháme krátko zaschnúť na vzduchu, vytvorí lepkavý povrch a pokračujeme.
 6. nanesieme tenkú vrstvu LUX GEL BASE a vytvrdíme 30-60 sekúnd v UV / LED lampe - Lux gél base je báza, ktorá je veľmi kompatibilná s gélom Sculpter, má navyše výživu a vitamíny. Podporí priľnavosť materiálu na poškodených nechtoch a navyše vyživuje.
 7. aplikujeme tenkú vrstvu Sculpter gélu ako podklad pod stavbu, vytvrdíme 30 sekúnd
 8. na vytvrdnutú bázu nanesieme štetcom "guličku" gélu a zľahka rozotrieme cez celý necht. Práca s ním je jednoduchá, vďaka samonivelačným schopnostiam
 9. vytvrdíme v UV / LED lampe (48W a viac) po dobu 90 sekúnd, v UV lampe po dobu 2-4 minút
 10. po vytvrdnutí môžeme aplikovať farebný gél, gél lak, lux gél lac, alebo nechať v natural looku a iba aplikovať TOP.
 11. na záver zotrieme výpotok
 12. Máme hotovo! Na úplný koniec ošetríme kožtičku olejčekom, vmasírujeme. Ak chceme byť úplne dokonalé použijeme ošetrujúci krém na ruky a prevedieme ľahkú masáž.

NAŠE TIPY:

 • Ak pri použití všetkých prípravkov necht dobre drží, skúste v nasledujúcej modeláži postupne vypúšťať najskôr Super stick, potom Nail Prep. Čím menej nechty zaťažujeme, tým lepšie.
 • Lux gél base aj samotný Sculpter má v sebe vitamíny a výživu. Použitím priamo na necht sú nechty vyživované a zdravé.
 • Pri stavbe nechtu, po rozotrení gélu, necht na chvíľu otočíme. Gél sa krásne dostane kam má, zacelia sa nerovnosti a sám sa krásne vytvaruje. Potom okamžite vytvrdíme. Pri troche zručnosti netreba pilovať. Dá sa prirovnať Rubber systému, čiže modeláži bez pilovania.

 

ODSTRÁNENIE:

Gél nie je úplne rozpustný, teda je nutné ho odpilovat.

TIP: Ak použijeme Hybrid remover a remover fólie po dobu aspoň 20 minút, gél krásne zmäkne a pilovanie je jednoduchšie a šetrnejšie. Ak máme gél na prírodných nechtoch, bez použitia prídavných látok (napr. SUPERSTICK) je možné odstránenie aj bez pilovania. Je však nutné odbrúsiť vrchnú vrstvu (TOP). Všetko však záleží na použitých materiáloch a sile vrstvy gélu.

baby pink  oldrose  peach matt

Veríme, že si stavebný gél SCULPTER zamilujete ako my.

111

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.