ENII NAILS NA COSMOPROF ASIA

ENII NAILS NA COSMOPROF ÁZIA

Cosmoprof-Asia

 

Cosmoprof Bologna je najvýznamnejší medzinárodný veľtrh zameraný na Európu, venovaný dodávateľskému reťazcu kozmetiky a všetkým jeho rôznym zložkám: prísady a suroviny, zmluvná a súkromná výroka štítkov, balenie, aplikátori, stroje, automatizácia a full-service riešenia. Tohto veľtrhu v Bologni sa hrdo už niekoľko rokov zúčastňujeme a zaznamenávame nemalé úspechy. 

Tento rok prvýkrát sme účastníkmi COSMOPROF ÁZIA, čo je najväčší celosvetovo zameraný kozmetický veľtrh. 

 

 Vzhľadom k súčasnej celosvetovej situácii kvôli Covid-19 a vďaka modernej technológii sa veľtrh digitálne. 

cosmoprofasia-2019-12-04-12-18-19

 

Je nám nesmiernou cťou na tomto veľtrhu vystavovať ako jediný zástupca Českej republiky/Slovenska a ako jeden z mála zástupcov Európy.

Predstavujeme tu svetu naše unikátne produkty a novinky, s ktorými sme za posledný rok prišli a v najbližšej dobe prinesieme aj náš trh. Rovnako ako v Bologni tak aj tu naša firma zaznamenáva obrovské úspechy a oslovujú nás velikáni z celého sveta. 

Z tohto vyplýva, že kráčame správnou cestou a novinky, ktoré Vám prinášame idú ruka v ruke s modernými technológiami a najnovšími svetovými trendmi.

Dôkazom je, že máme svojich partnerov a zákazníkov nielen v Česku a na Slovensku, ale aj v Taliansku, Francúzsku, Martiniku, Guadelope, Španielsku, Švajčiarsku, Rakúsku, Maďarsku, Veľkej Británii, Nórsku, Izraelu, Kataru a Dubaju. Vo všetkých týchto krajinách sa šíri meno ENII NAILS a my sme na to patrične hrdí. 

Pozrime sa s akými produktami sa prezentujeme. 

Koncept 20 FREE už asi nie je treba predstavovať. Vo svete na neškodné produkty s výživou naozaj vyniká :-) Viac sa dočítate TU

9608b5f3-6d3b-4ce2-94a5-1445a0f2c152

ARGAN OIL INFUSION - Regeneračný lak s gélovým efektom a veľmi vzácnym argánovým olejom. Viac sa dočítate TU

(Na obrázku vidíte ukážku ponuky privátnej značky)

7v1-Argan-wallapper-colors-O copy

CREATIVE CONCEPT - nedávno sme rozbehli Creative concept, v ktorom sme predstavili 9D Cat eye a Aquarelle ink, čoskoro budú nasledovať ďalšie. Nail Art je dôležitá súčasť nechtovej kozmetiky. Viac sa dočítate TU

01ed5cfb-a1eb-4e11-96b7-98272d0f83dd

HYBRID SYSTÉM - neoddeliteľná súčasť. Hybrid Cleaner aj Hybrid Remover sú veľmi silné a univerzálne tekutiny, ktoré svojou kvalitou vynikajú. Viac sa dočítate TU

Hybrid-System Comoprof

ENII NATURAL - 100% prírodná, jedinečná exkluzívna a luxusná rada kozmetiky v aromaterapeutickej kvalite. Viac sa dočítate TU a TU

ENII_NATURAL_Fotor

A nakoniec Vám exkluzívne predstavujeme horúcu novinku, ktorá patrí k našim vianočným novinkám - BUILDER GEL vo fľaštičke. O tom si povieme už čoskoro.

804dc295-4143-44d1-b025-2c233aa0200c

Sme veľmi poctení, že môžeme na tomto veľtrhu vystavovať. A ďakujeme celému tímu ENII a hlavne Vám, našim zákazníčkam, že ste celé tie roky pri nás a urobíme všetko pre to, aby sa naše produktové línie neustále zdokonaľovali a dosahovali tú najvyššiu kvalitu vo svetovom merítku.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie