❤️ Zadajte kód MDZ40 a získajte zľavu 40% na všetky Lux Lak! Gumové bázy v akčnej zľave 15%

ARGAN OIL INFUSION 7 in 1

V Enii nails neustále sledujeme nové trendy a inovatívny vývoj v nechtovej kozmetike. Určite ste zaznamenali, že v kozmetickom priemysle je čím ďalej viac vitamínov a prírodných zložiek. Uvedomujeme si, že zdravie máme len jedno a je dôležité sa o neho starať. V nechtovej kozmetike je obzvlášť dôležité venovať sa zloženiu výrobkov, pretože cez nechtovú platničku nám dlhodobo prúdi do tela veľa chemických zložiek. V našej spoločnosti sme už týmto smerom vykročili s líniou 20FREE, ktorú máme v ponuke a ktorá zaznamenáva úspechy aj za hranicami Európy.

Teraz prichádzame s produktom, ktorý je taký predvoj k nášmu pripravovanému CARE KONCEPCIA, na ktorý sa všetci veľmi tešíme. Zoznámte sa.

 

ARGAN OIL INFUSION

 7in1


REGENERAČNÝ LAK NA NECHTY S GÉLOVÝM EFEKTOM
SPEVŇUJE. VYPLŇUJE RYHY. HYDRATUJE. REGENERUJE
HĹBKOVO VYŽIVUJE Argánový olej Vitamín E Calcium
BÁZA. TOP
VEGÁN & NONTOXIC

 

Profesionálna nechtová starostlivosť ARGAN OIL INFUSION 7in1 špeciálne vyvinutá pre regeneráciu a hĺbkovú výživu nechtových platničiek a nechtového lôžka vo forme laku s gélovým efektom.

Sedem úžasných vlastností

Spevňuje - poskytuje prirodzené spevnenie prírodného nechtu nielen zdravého, ale aj narušeného a zoslabeného
Vypĺňa ryhy - vypĺňa a vyrovnáva silnejšie aj slabšie nechtové ryhy
Hydratuje - nechtovej platničke aj nechtovému lôžku poskytuje dlhotrvajúcu hydratáciu a zabraňuje jej vysušovaniu a slabnutiu
Hĺbkovo vyživuje - Argánový olej, Vitamín E a Calcium poskytujú silnú výživu a ošetrujúcu olejovú kúpeľ
Farebnosť - harmonizuje prirodzenú farebnosť nechtu
Báza - INFUSION nám poskytuje bázu hustejšej gel lakovej konzistencie, ktorá schne na vzduchu. Nanáša sa v jednej alebo dvoch vrstvách a následne môžeme naniesť lak na nechty.
Top - regeneračný a ošetrujúci lak s gélovým efektom môžeme použiť aj ako top -finálnu vrstvu, ktorým ukončíme lakovanie, poskytne nám väčšiu tvrdosť, odolnosť proti poškriabaniu, vyrovnanie nechtovej plochy, predĺži trvanlivosť a dodáva vysoký lesk.

navyše je
Vegan - produkt neobsahuje žiadne zvieracie zložky a ani nebol na zvieratách testovaný
Nontoxic - produkt neobsahuje telu škodlivé a toxické látky

Prečo Argan Oil Infusion?

V súčasnosti je argánový olej jedným z najdrahších a najcennejších olejov používaných v kozmetickom priemysle. Je využívaný pre vysoké percento účinných látok (tokoferoly, karotén, esenciálne mastné kyseliny vitamín A, E a F). Vitamín A podporuje obehový cievny systém. Vitamín E je silný protizápalový antioxidant, ktorý chráni bunky pred UV žiarením. Tým zabraňuje ich degradácii a spomaľuje ich starnutie. Vitamín F hydratuje pokožku a spomaľuje proces starnutia buniek pokožky. Vysoký obsah tokoferolov chráni pokožku a vlasy pred voľnými radikálmi, pričom aktívne spomaľujú proces starnutia.

Argánový olej obsiahnutý v 7in1 je veľmi hodnotnou zložkou, preto sa ho snažíme vypichnúť, ako hlavný prvok tohto skvelého výrobku. Použitím 7in1 argan oil infusion dodáte nechtovej platničke olejový kúpeľ, toľko potrebné vitamíny a dôležité zložky, ktoré sa používaním nechtovej kozmetiky ničí a vytráca.

Čím ďalej viac sa snažíme vychádzať v ústrety prírodnej kozmetike, ktorá nezaťažuje naše zdravie a tento produkt je určite krok správnym smerom.

použitie

Aplikácia samostatne - naneste (najlepšie na manikúrou ošetrený a očistený) necht a nechajte zaschnúť. Necht sa spevní, vyplnia sa ryhy a je hĺbkovo vyživovaný. Plní funkciu bezfarebného laku.
Aplikácia ako báza - naneste (najlepšie na manikúrou ošetrený a odmastený) necht v jednej alebo dvoch vrstvách a nechajte zaschnúť na vzduchu, doba schnutia je 60 sec, potom môžete aplikovať lak. Necht je spevnený, vyplnený, vyživovaný a predlžuje životnosť laku.
Aplikácia ako top - naneste na nalakovaný, dôkladne zaschnutý necht, v jednej alebo dvoch vrstvách a nechajte zaschnúť. Má ochrannú funkciu farby. Predlžuje životnosť nalakovaného nechtu.

 

výsledok

nechty sú hlboko vyživené, regenerované olejovým kúpeľom, spevnené, ryhy sú vyrovnané, nechty sa nelámu, harmonizuje sa ich prirodzená farba, sú chránené a zrýchľuje sa ich rast, vizuálny efekt je veľmi podobný gel lakovej profesionálnej starostlivosti.

 

Nechajte sa rozmaznávať kvalitou a vyskúšajte profesionálnu starostlivosť.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.