💅15% zľava s kódom ceramic15 na všetky Gél lak Ceramic 293 odtieňov + Topy! Stavebné UV/LED gély a lampy teraz v akciovej ponuke!

MANIKÚRNE POMÓCKY

Perfektne upravené ruky sú našou vizitkou. Opakujeme si to stále dokola, ale opakovanie je matkou múdrosti. Nielen pekný tvar a správny odtieň laku musí nutne znamenať, že je všetko, ako má byť. Celkový dojem môže pokaziť neupravená nechtová kožtička alebo prsty plné záderov. 

Nezúfajte, pokiaľ si s týmto problémom neviete rady. ENII NAILS rozširuje manikúrne pomôcky o nové kvalitné nástroje na kožtičku a tým pádom dokonale rieši Vaše problémy. 

nástroje na manikúru

 

Aký je význam nechtovej kožtičky

Kožtička okolo nechtovej platničky plní celkom dôležitú rolu. Chráni nechtové lôžko pred napadnutím choroboplodnými zárodkami. Prečo ju teda odstraňovať? Ide hlavne o krásu nechtov. Silná alebo natrhnutá kožtička, ktorá zasahuje až do nechtov často vypadá zanedbane. Nejde ale len o vizuálny dojem. Zádery môžu spôsobovať bolestivé zápaly. Keď sa ale o kožtičku okolo nechtov budete pravidelne starať, nehrozia žiadne zdravotné problémy a ešte budete dobre vyzerať. 

Strihať alebo nestrihať

Pri klasickej manikúre určite nestrihať. Silná kožtička trápi veľa z nás. Keď ju necháte rásť, ako sa jej zachce, k nechtovému lôžku sa potom horšie dostávajú živiny. Ale zlé použitie nožničiek alebo klieští môže spôsobiť tvorbu záderov a krvácania. Do otvorených rán sa potom ľahko môže zaniesť infekcia. Ak máte málo skúseností, nechajte to odborníkom a nepúšťajte sa do väčších akcií.

Ako sa teda o kožtičku správne postarať?

Zmäkčovač a zatlačovač. Zmäkčovač na kožtičku (u nás kúpite pod názvom Odstraňovač kožtičky alebo Gélový odstraňovač kožtičky), ako už sám názov napovedá, kožtičku okolo nechta zmäkčí a jej odstránenie je oveľa jednoduchšie. Nanášanie je ľahké, efektívne a šetrné. Prípravok pôsobí tak, že sa nanesie okolo nechtového lôžka, na neho aj pod necht, jemne sa prstami vmasíruje a nechá sa 2 - 3 minúty pôsobiť. Potom sa zmäknutá kožtička pusherom čiže zatlačovačom zatlačí alebo odstráni. Zatlačovačov kožtičiek je na trhu celá rada, my ale odporúčame určite kovové. Sú odolné, majú dlhú životnosť a sú dezinfikovateľné.

ENII NAILS novo ponúka veľmi kvalitné 3 druhy zatlačovačov.

pushers

 

PUSHER 

pusher 01pusher 02pusher 03

Čo je to Pusher?

Pusher, exkavátor čiže zatlačovač. To všetko je jeden a ten rovnaký nástroj. Jedná sa o manikúrnu pomôcku, ktorá slúži k odstráneniu nebo zatlačeniu nechtovej kožtičky. Použitím pushera na nechtoch zaistíte viac priestoru pre úpravu a zdobenielaky, gely a gel laky. 

Všetky zatlačovače, ktoré ponúkame sú z nerezovej ocele, obojstranné, dezinfikovateľné s protišmykovou rukoväťou. Sú vhodné na manikúru a pedikúru, pre domáce a profesionálne použitie. 

Tento nástroj by určite nemal chýbať v žiadnej domácnosti ani v profesionálnom salóne. 

TIP

Pusher je tiež ideálna "lopatka" pre naberanie a miešanie trblietok, glitrov alebo púdru. Fantázii sa medze nekladú.

 

NOŽNIČKY A KLIEŠTE

                                 nůžky 3  kleště 3

 

Keď nestrihať kožtičku, k čomu teda sú nožničky a kliešte na kožtičku?

Určite ste sa už stretli s výrazmi ako je "hĺbková", "prístrojová" alebo "ruská manikúra". Tak presne k týmto úlohám sú nožničky a kliešte na kožtičku určené. U týchto typov manikúr sa práve kožtička odstraňuje hĺbkovo. Pusherom sa mierne zatlačí, frézkami do brúsky sa kožtička nadvihne a prebytočná koža sa odstrihne. K odstrihnutiu kožtičky sa dajú použiť nožničky aj kliešte. Každému vyhovuje niečo iné. Spravidla kliešte sa používajú viac na pedikúru.

fáze 0   fáze 1   fáze 2 

 fáze 3   WhatsApp Image 2021-09-08 at 13.01.05   oldrose  

Touto metódou by sa mali zaoberať hlavne profesionálky, ktoré sú na to školené a majú skúsenosti. Neodborná manipulácia môže urobiť viac škody než úžitku. Každopádne takto odstránená kožtička sa robí predovšetkým pred gélovou, poly gélovou alebo akrylovou aplikáciou vďaka tomu vypadajú nechty dokonale. 

ENII NAILS ponúka úplne nové kvalitné nožničky a kliešte na kožtičku, ktorými precízne a dokonale kožtičku odstránite. Stačí si vybrať.

nůžky 01  nůžky 02  nůžky 03

 

NOŽNIČKY

Všetky nové nožničky sú z nerezovej ocele so saténovo matným povrchom. Sú dezinfikovateľné a vhodné do sterilizátora. Tenké konce čepelí uľahčujú prístup ku kožtičke a majú prirodzené zahnutie pre presný strih. Úzke a ostré brity zaisťujú dokonalú úpravu v domácej a profesionálnej starostlivosti. Stredne veľké úchytky zaistia dokonalý komfort pri práci a ich dlhá životnosť poteší aj Vašu peňaženku.

 

kleště 01  kleště 02  kleště 03

 

KLIEŠTE

Rovnako ako nožničky a kliešte sú z kvalitnej nerezovej ocele so sametovo matným povrchom. Sú dezinfikovateľné a vhodné do sterilizátora. Sú ľahko ovládateľné. Ostré čepele sú prispôsobené tak, aby ste sa ľahko dostali ku kožtičke ako na rukách, tak na nohách. Tvarovo sú vyrobené tak, aby práca s nimi spĺňala všetok komfort a efektivitu práce. Ponúkame tri rôzne prevedenia, ktoré majú rozdielny tvar pružiny a rozovretie čepelí. Každý si tak nájde čo mu najlepšie sedí a vyhovuje.

 

Tieto nástroje by teda určite nemali chýbať v žiadnej domácnosti ani v salóne profesionálov.

kleště prsty  nůžky prsty  pusher prsty

 

Zádery, drobné ranky, nasledujúca starostlivosť po manikúre

Ak ste sa doteraz o svoju kožtičku a nechty nestarali ako sa patrí a trpíte zádermi a bolestivými rankami plnými zápalov, tak aj v tomto prípade pre Vás máme pomoc. ENII NAILS má vo svojej rozsiahlej ponuke veľmi kvalitnú kozmetiku, ktorá presne tieto problémy rieši. Jedná sa o poctivú moravskú ručnú výrobu, kde vedľa prírodných olejov sú aj vitamíny a výťažky z liečivých bylín. 

 CAREKONCEPT  

V prvej línii proti záderom a drobným rankám stojí Multifunkčný balzam 5 v 1, Multifunkčné maslo a medovkový olejček. 

Balzam 5 v 1, kde prírodný základ medovkového balzamu na pokožku je tvorený podielom arganového oleja, avokádového oleja a bambuckého masla s prídavkom esenciálneho oleja z medovky je na zádery ako stvorený.

Balzam má zmäkčujúce, hydratačné a vyživujúce vlastnosti, naviac pôsobí hojivo na drobné ranky a zádery. Vďaka obsahu avokádového oleja je balzam vhodný pre vysušenú, veľmi citlivú, podráždenú a unavenú pokožku. Argánový olej potom podporuje obnovu buniek a regeneráciu pokožky. S kvapkou esenciálneho oleja z medovky má balzam nielen pozitívne účinky na pokožku, ale tiež vyniká veľmi príjemnou a ukľudňujúcou vôňou. Ponúkame väčšie balenie na domáce použitie a malinké balenie do kabelky. Perfektnú starostlivosť tak budete mať neustále na dosah. Viac o balzame sa dočítate TU. 

MF balm  balzám

 

Maslo s nádhernou, dlhotrvajúcou vôňou malín je vhodné pre starostlivosť o pleť a pomáha liečiť kožné ochorenie vrátane škvŕn, svrbenia, spálenín od slnka či kožných rán.

Maslo má vysoký obsah iba prírodných rastlinných olejov (ricínový, argánový, avokádový, kokosový), ďalej voskov, minerálov a mastných kyselín a vitamínov A, B, C, D, F, K. Má zmäkčujúce, hydratačné a vyživujúce vlastnosti, naviac pôsobí hojivo na drobné ranky či zádery. Vďaka obsahu avokádového oleja je maslo vhodné pre vysušenú, veľmi citlivú, podráždenú a unavenú pokožku. Argánový olej potom podporuje obnovu buniek a regeneráciu pokožky. Rovnako ako Balzam 5 v 1, tak aj maslo ponúkame v menšom a väčšom balení. Viac sa o masle a jeho zložení dozviete TU

MF butter  máslo

 

Medovkový olejček ktorého základ tvorí olivový olej, ktorý je vhodný pre suchú, zapálenú, alergickú, podráždenú či inak poškodenú pokožku. Vďaka prídavku ďalších olejov, ako avokádový olej, alebo olej z pšeničných klíčkov, má prípravok významné regeneračné a revitalizačné vlastnosti. Pre ukľudnenie podráždenej pokožky je zloženie obohatené o medovkový esenciálny olej, ktorý má nielen pozitívne účinky na pokožku, ale tiež olejčeku prepožičiava príjemnú vôňu. Jeho použitie odporúčame po každej úprave kožtičky, nechtovej modelácii alebo aj ako prevenciu, aby bola Vaša nechtová kožtička v skvelej kondícii. Viac sa o olejčeku a jeho skvelých účinkoch dozviete TU.

MF cuticle oil  olejíček ruka

 

Ako sa starať o svoju nechtovú kožtičku sme Vám poradili, teraz je rada na Vás. Rozmaznávajte sa. A nezabúdajte aj na svojich partnerov. Aj muži môžu mať pekné a upravené ruky. Doprajte aj im starostlivosť o ruky. Muži sú Vaša vizitka :-)

manikúra

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz. (function (w,d,s,o,f,js,fjs) { w['ecm-widget']=o;w[o] = w[o] || function () { (w[o].q = w[o].q || []).push(arguments) }; js = d.createElement(s), fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; js.id = '3-b6fcc542fb021c84fdaff536dd0a74a1'; js.dataset.a = 'eniinailssk'; js.src = f; js.async = 1; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(window, document, 'script', 'ecmwidget', 'https://d70shl7vidtft.cloudfront.net/widget.js')); POP-UP SK ObsahNastavení POLE E-mail TYP POLE E-mail NADPIS PLACEHOLDER Zadajte Váš e-mail ODSAZENÍ SHORA A ZDOLA POVINNÉ POLE První krok Po odeslání (přihlášení nového kontaktu) Po odeslání (aktualizace existujícího kontaktu) Odoberajte novinky a získajte zľavu 6 € na prvý nákup Zadajte Váš e-mail Skryté pole Zľavu môžete využiť pri nákupe nad 20 €. Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov. Použít formulář Vložte tento kód do vaší stránky