ūüíÖ15% zńĺava s k√≥dom ceramic15 na vŇ°etky G√©l lak Ceramic 293 odtieŇąov + Topy! Stavebn√© UV/LED g√©ly a lampy teraz v akciovej ponuke!

MULTI-FUNCTIONAL BUTTER - Raspberry

Bambuck√© maslo je tuk extrahovan√Ĺ zo semien stromu maslovn√≠ka africk√©ho. Extraktom je kr√©m s pr√≠rodn√Ĺmi vitam√≠nmi, ktor√Ĺ obsahuje mnoŇĺstvo l√°tok s biologickou aktivitou. Tie poskytuj√ļ bambuck√©mu maslu vysok√Ĺ hydratańćn√Ĺ √ļńćinok. Kr√©m je vhodn√Ĺ pre starostlivosŇ• o pleŇ• a pom√°ha lieńćiŇ• koŇĺn√© ochorenia vr√°tane Ň°kvŇēn, svrbenia, sp√°len√≠n od slnka ńći koŇĺn√Ĺch r√°n.

Maslo m√° vysok√Ĺ obsah iba pr√≠rodn√Ĺch rastlinn√Ĺch olejov (ric√≠nov√Ĺ, arganov√Ĺ, avok√°dov√Ĺ, kokosov√Ĺ), ńŹalej voskov, miner√°lov a mastn√Ĺch kysel√≠n a vitam√≠nov A, B, C, D, F, K.

M√° zm√§kńćuj√ļce, hydratańćn√© a vyŇĺivuj√ļce vlastnosti, navyŇ°e p√īsob√≠ hojivo na drobn√© ranky ńći z√°dery. VńŹaka obsahu avok√°dov√©ho oleja je maslo vhodn√© pre vysuŇ°en√ļ, veńĺmi citliv√ļ, podr√°Ňĺden√ļ a unaven√ļ pokoŇĺku. Arganov√Ĺ olej potom podporuje obnovu buniek a regener√°ciu pokoŇĺky.

 MF butter

PouŇĺitie:

Maslo moŇĺno aplikovaŇ• na ak√ļkońĺvek ńćasŇ• tela. Na such√© ruky, nechty ńći nechtov√ļ platnińćku, rovnako je vhodn√Ĺ na oŇ°etrenie stvrdnutej koŇĺe na noh√°ch a popraskan√Ĺch pat. Naneste primeran√© mnoŇĺstvo na pokoŇĺku a kr√ļŇĺiv√Ĺmi pohybmi jemne vmas√≠rujte.

Pon√ļkame ho v kel√≠mku 30 a 5 ml s pr√≠jemnou dlhotrvaj√ļcou malinovou v√īŇąou.

Maslo m√° pri izbovej teplote tuh√ļ konzistenciu, napriek tomu sa veńĺmi ńĺahko nan√°Ň°a a rozotiera.

m√°slo

 

Ric√≠nov√Ĺ olej - Olej m√° v√Ĺborn√© regenerańćn√© √ļńćinky nielen na such√ļ nam√°han√ļ pokoŇĺku, ale aj slab√© l√°mav√© vlasy a nechty, hoj√≠ ich, posilŇąuje a chr√°ni. Ric√≠nov√Ĺ olej je jedn√Ĺm z m√°la olejov, ktor√© s√ļ vhodn√© len na vonkajŇ°ie pouŇĺitie. Napom√°ha prirodzenej regener√°cii, zvl√°ńćŇąuje a zmierŇąuje viditeńĺn√© prejavy predńćasn√©ho starnutia. Vhodn√Ĺ na such√ļ pokoŇĺku, v√Ĺborne regeneruje a zvl√°ńćŇąuje koŇĺu po zahojen√Ĺch jazv√°ch.

Arganov√Ĺ olej - Arganov√Ĺ olej je rastlinn√Ĺ olej z plodov arg√°nie tŇēnistej. V kozmetickom priemysle je arganov√Ĺ olej vyuŇĺ√≠van√Ĺ pre vysok√© percento √ļńćinn√Ĺch l√°tok (tokoferoly, karot√©n, esenci√°lne mastn√© kyseliny vitam√≠n A, E a F) V s√ļńćasnosti je arganov√Ĺ olej jedn√Ĺm z najdrahŇ°√≠ch a najcennejŇ°√≠ch olejov pouŇĺ√≠van√Ĺch v kozmetickom priemysle. Je zn√°my svojimi anti-aging √ļńćinkami, obnovuje vitalitu unavenej pokoŇĺky, hydratuje, zvl√°ńćŇąuje, vyhladzuje, podporuje regener√°ciu, nińć√≠ vońĺn√© radik√°ly a chr√°nia tak koŇĺu pred poŇ°koden√≠m.

Avok√°dov√Ĺ olej - M√° cel√Ĺ rad blahodarn√Ĺch a lieńćiv√Ĺch √ļńćinkov na ńĺudsk√Ĺ organizmus. Je bohat√Ĺ na nenas√Ĺten√© mastn√© kyseliny. Je vhodn√Ĺ na vŇ°etky typy pleti a je antialergick√Ĺ.

Kokosov√Ĺ olej - Kokosov√Ĺ olej je bohat√Ĺ na antioxidanty a mastn√© kyseliny, ktor√© dok√°Ňĺu prenikn√ļŇ• hlboko do pokoŇĺky. Jeho vyuŇĺitie v kozmetike je Ň°irok√©. MoŇĺno ho pouŇĺ√≠vaŇ• na such√ļ pleŇ•, bolestiv√© bradavky, zapareniny, popraskan√© pery, odlińćovanie, vlasy, holenie alebo prevenciu proti stri√°m. Je antimikrobi√°lny, mierne protiz√°palov√Ĺ olej, ktor√Ĺ sa hojne vyuŇĺ√≠va na oŇ°etrenie extr√©mne suchej pokoŇĺky. ńéalej spomańĺuje starnutie pleti, zjemŇąuje ju a spevŇąuje.

VytvoŇôil Shoptet | Design Shoptetak.cz. (function (w,d,s,o,f,js,fjs) { w['ecm-widget']=o;w[o] = w[o] || function () { (w[o].q = w[o].q || []).push(arguments) }; js = d.createElement(s), fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; js.id = '3-b6fcc542fb021c84fdaff536dd0a74a1'; js.dataset.a = 'eniinailssk'; js.src = f; js.async = 1; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(window, document, 'script', 'ecmwidget', 'https://d70shl7vidtft.cloudfront.net/widget.js')); POP-UP SK ObsahNastaven√≠ POLE E-mail TYP POLE E-mail NADPIS PLACEHOLDER Zadajte V√°Ň° e-mail ODSAZEN√ć SHORA A ZDOLA POVINN√Č POLE Prvn√≠ krok Po odesl√°n√≠ (pŇôihl√°Ň°en√≠ nov√©ho kontaktu) Po odesl√°n√≠ (aktualizace existuj√≠c√≠ho kontaktu) Odoberajte novinky a z√≠skajte zńĺavu 6 ‚ā¨ na prv√Ĺ n√°kup Zadajte V√°Ň° e-mail Skryt√© pole Zńĺavu m√īŇĺete vyuŇĺiŇ• pri n√°kupe nad 20 ‚ā¨. VloŇĺen√≠m e-mailu s√ļhlas√≠te s podmienkami ochrany osobn√Ĺch √ļdajov. PouŇĺ√≠t formul√°Ňô VloŇĺte tento k√≥d do vaŇ°√≠ str√°nky