ENII BONUSOVÝ PROGRAM 2022

Srdečne vás vítame v novom roku 2022 a prajeme vám len to najlepšie a aby bol tento rok ešte úspešnejší ako ten predchádzajúci! Aj tento rok vám chceme ponúknuť možnosť zúčastniť sa nášho bonusového programu. Stačí navštíviť našu kamennú predajňu a už od prvého nákupu nad 20 € môžete získať bonusovú kartičku a už od dvoch bodov je možné získať prvú odmenu. Pri nasledujúcich nákupoch získavate ďalšie body a odmeny. O bonusovú kartičku môžete taktiež zažiadať aj v poznámke pri objednávke na našom E-shope.

TU je Náhľad vonkajšej a vnútornej strany kartičky

ENII BONUSOVÉHO PROGRAMU 2022

Zbierať body je možné ďalej iba pri nákupe na kamenných predajniach. Akonáhle nakúpite, jedna z našich milých kolegýň Vám dá bodíky a tiež pri dosiahnutí požadovaných bodov vašu odmenu. Platnosť kartičky je 1 kalendárny rok t.j. do 31.12.2022 a možnosť vyzdvihnúť si darček je do 31. januára 2023. Vzťahuje sa na predajnu Gbely.

Ďakujeme za každú vašu návštevu a dúfame, že si pri návšteve vymeníte nielen tovar a body, ale aj úsmev a dobrú náladu.

Vaše ENII NAILS

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie