­čĺů 15% Akcia na v┼íetky G├ęl lak 5 ml - ide├ílna pr├şle┼żitos┼ą ako vysk├║┼ía┼ą nov├Ż odtie┼ł + Silver Painting g├ęl znovu skladom!

POLY GEL CERAMIC

Enii Nails pred ned├ívnom predstavila koncept Ceramic. Jedn├í sa o ├║plne nov├Ż modern├Ż a inovat├şvny koncept produktov, zalo┼żen├Ż na pr├şmesy miner├ílov, bez 22 najtoxickej┼í├şch zlo┼żiek a bez ve─żk├ęho alerg├ęnu, ako je HEMA. Ako prv├║ svetlo sveta gel lakov├í kolekcia bez HEMA a teraz prin├í┼ía ─Ćal┼íiu novinku - POLY GEL CERAMIC v tube. V─Ćaka jeho benefitom sa rad├ş medzi najmodernej┼íie profesion├ílne poly gely na g├ęlovej b├íze v tube. Vynik├í svojou silnou pri─żnavos┼ąou, vysokou durabilitou a ve─żmi ─żahk├Żm a flexibiln├Żm pocitom na nehtoch.

Poly gel je hybridn├Ż g├ęl, ktor├Ż spoj├ş tvrdos┼ą akrylu a flexibilitu g├ęlu. Jedn├í sa o ve─żmi inovat├şvny syst├ęm v model├ícii nechtov. Je vhodn├Ż na nechtov├ę tipy aj ┼íabl├│ny a rovnako na v┼íetky typy pr├şrodn├Żch nechtov. Je bez z├ípachu a po vytvrden├ş je ve─żmi pevn├Ż. Pr├íca s n├şm je ve─żmi jednoduch├í.

V─Ćaka vlastnostiam poly g├ęlu sa model├ícia s n├şm stala ve─żmi ┼żiadanou jedni─Źkou na trhu v nechtovej model├íci├ş. Je ve─żmi vyh─żad├ívan├Ż ako profesion├ílkami, tak tzv. "home" u┼ż├şvate─żkami. Jeho relat├şvne jednoduch├í aplik├ícia a pri─żnavos┼ą je d├┤vod, pre─Źo je tak ob─ż├║ben├Ż.

Samotn├í aplik├ícia sa ve─żmi podobn├í pr├íce s akrylom, ale v├Żhodou je, ┼że poly gel netvrdne pokia─ż ju nevytvrd├şte v UV/LED lampe. Taktie┼ż m├┤┼żete vk─żude modelova┼ą necht a┼ż do svojej ├║plnej spokojnos┼ąou. Aj ke─Ć je poly gel tvrd├Ż a odoln├Ż, ve─żmi ─żahko sa piluje ( odpor├║─Źame piln├şk PRO Bubble File). Z g├ęlov├ęho syst├ęmu poch├ídza pru┼żnos┼ą, ─Źi┼że flexibilita poly gelu. Rovnako ako hustota, ktor├í s n├şm umo┼ż┼łuje ─żahk├║ pr├ícu.  Ve─żk├Żm benefitom je tie┼ż absencia z├ípachu, ktor├Ż je pri pr├íci s akrylom dos┼ą v├Żrazn├Ż. Poly gel je toti┼ż ├║plne bez z├ípachu a pr├íca s n├şm je pr├şjemn├í.

 

ENII NAILS prin├í┼ía hne─Ć 9 nov├Żch odtie┼łov poly gelu v tube.

PG1  PG2  PG3  PG4  PG5  

             PG6  PG7  PG8  PG9

 

Pre pr├ícu s poly gelom sa pou┼ż├şva ┼ípeci├ílny ┼ítetec, ktor├Ż m├í na jednej strane "vlasy" a na druhej strane ┼ípacht─żu pre naberanie hmoty. ENII Nails pon├║ka ve─żmi kvalitn├Ż ┼ítetec na poly gel sa syntetick├Żm hned├Żm vlasom, tvarom ov├ílnym ma─Źac├şm jaz├Ż─Źkom, ├ś 6 mm, d─║┼żkou vlasu 8 mm a ┼ípacht─żou o d─║┼żke 3 cm. 

brush&spatula

 

Postup aplikácie POLY GELU

 1. Nechty si uprav├şme prec├şznou manik├║rou - napr. "ruskou" manik├║rou (viac sa do─Ź├ştate v na┼íom ─Źl├ínku TU)
 2. Aplikujeme Nail Prep k dehydrat├ícii, odmasteniu a dezinfekcii nechtu. Podot├Żkame, ┼że po tejto aplik├ícii u┼ż sa ni─Źoho nedot├Żkame, napr. prehrabnutie vlasov je tie┼ż zle.
 3. Aplikujeme "pri─żn├íva─Ź" napr. Super Stick (obsahuje HEMA) alebo Hard base ceramic (ktor├║ mus├şme vytvrdi┼ą) a t├Żm si zachov├íme cel├Ż syst├ęm bez HEMA. Pozn. d├í sa pou┼żi┼ą i Gummy Base Ceramic, t├í av┼íak op├Ą┼ą obsahuje HEMA.
 4. Potom priamo na necht alebo na b├ízu nanieseme po┼żadovan├ę mno┼żstvo poly gelu kovovou "┼ípachtli─Źkou" alebo pusherom. Materi├íl vol├şme pod─ża ve─żkosti plochy, v├Ą─Ź┼íinou sa jedn├í o guli─Źku ve─żkosti hr├í┼íku.
 5. ┼átetcom namo─Źen├Żm v liquide ur─Źenom na poly gel, modelujeme materi├íl do po┼żadovan├ęho tvaru, vytvrd├şme v  UV/LED lampe minim├ílne po dobu 60 sec., z├íle┼ż├ş na sile nanesen├ęho materi├ílu. (Pozn. ako liquid pre pou┼żitie k model├ícii mo┼żno pou┼żi┼ą aj n├í┼í Hybrid Cleaner Professional, jeho univerz├ílnos┼ą toto umo┼ż┼łuje.)
 6. Aplikujeme farbu (gel lak, farebn├Ż gel, zdobenie...) alebo nech├íme v natural looku.
 7. Na z├íver aplikujeme vrchn├Ż top a vytvrd├şme v lampe.
 POLY GEL je vhodn├Ż na dom├íce a profesion├ílne pou┼żitie.
 

ODSTRÁNENIE

┼áetrn├ę odstr├ínenie za pomoci removeru. ├üno vid├şte dobre. N├í┼í POLY GEL Ceramic je soak off, ─Źo znamen├í rozpustite─żn├Ż.

 1. Odbr├║sime alebo odpilujeme vrchn├║ vrstvu materi├ílu. T├íto f├íza je nutn├í u ka┼żd├ęho materi├ílu, preto┼że vrchn├Ż top je tvoren├Ż tak, aby bol ├║plne odoln├Ż a taktie┼ż je nerozpustn├Ż. Je preto treba ho ├║plne odpilova┼ą. Hrub├Żm piln├şkom teda odpilujeme ─Źo najv├Ą─Ź┼íiu vrstvu.
 2. Potom ka┼żd├Ż necht zabal├şme do remover f├│li├ş  namo─Źen├Żch v removeri. (Odpor├║─Źame Hybrid Remover Universal, preto┼że jeho zosilnen├ę zlo┼żenie zaru─Ź├ş odstr├ínenie. U in├Żch removerov odstr├ínenie zaru─Źi┼ą nem├┤┼żeme).
 3. Uist├şme sa, ┼że tamp├│nik vo f├│lii pokryl cel├Ż povrch nechtu a kontakt je pevn├Ż.
 4. F├│lie k nechtom starostlivos┼ą pritla─Ź├şme a zvl├í┼ítnu pozornos┼ą venujeme nechtov├Żm valom.
 5. Aplikujeme na v┼íetky nechty a nechajte p├┤sobi┼ą minim├ílne 15-25 min. Doba odstr├ínenia z├íle┼ż├ş na ve─ża faktoroch: pou┼żitie pri─żn├íva─Źa (m├┤┼że sp├┤sobi┼ą ve─żmi zl├ę odstr├ínenie) alebo dehydr├ítora, hr├║bka jednotliv├Żch vrstiev, miera naru┼íenia vrchnej vrstvy, po┼íkodenia, suchos┼ą nechtu a ─Ćal┼íie.
 6. Na nechtoch za─Źneme poci┼ąova┼ą jemn├ę teplo.
 7. Odstr├ínime f├│liu pou┼żite pomaran─Źov├ę drievko alebo pusher k odstr├íneniu materi├ílu, ktor├Ż sa zdvihol od nechtu.
 8. Pokia─ż je odstr├ínenie obtia┼żne, zabal├şme znovu nechty do f├│lie na ─Ćal┼í├şch 5 min. Je mo┼żn├ę, ┼że necht nemal dostato─Źn├ę teplo alebo je tenk├Ż a zni─Źen├Ż a pri─żnavos┼ą materi├ílu bola teda silnej┼íia.
 9. Po odstr├ínen├ş materi├ílu m├┤┼żeme e┼íte necht jemne prepilova┼ą bufferom a zotrie┼ą buni─Źinov├Żm tamp├│nom namo─Źen├Żm v removere.
 10. Pokia─ż nepostupujeme ─Ćalej, teda aplik├íciu ─Ćal┼íiu model├ície alebo gel laku (pred ktor├Żm by bolo nutn├ę necht odmasti┼ą ─Źisti─Źom), pokra─Źujeme aplik├íciou olej├ş─Źka alebo v├Ż┼żivn├ęho s├ęra na kutikuly a nechtovej plochy s mas├í┼żou (Care Concept)

Odstránenie pomocou brúsky

Zvol├şme vhodn├Ż typ fr├ęzky a opatrne odbr├║sime materi├íl. Tento sp├┤sob odstr├ínenia pou┼ż├şvame len, ak m├íme s elektrickou br├║skou dostatok sk├║senost├ş. Hroz├ş poranenie a prebr├║senie pr├şrodn├ęho nechtu. V├Żhoda - r├Żchlos┼ą. Nev├Żhoda - hroz├ş zni─Źenie nechtu. Viac inform├íci├ş, ak├║ fr├ęzku vybra┼ą, sa do─Ź├ştate v na┼íom ─Źl├ínku TU.

 

JAK DOSTAT CEL├Ł MATERI├üL Z TUBY

 

Tuba je ve─żmi praktick├í pri nan├í┼ían├ş materi├ílu, ale akon├íhle u┼ż nejde ni─Ź vytla─Źi┼ą, je zle. Existuj├║ r├┤zne vytl├í─Źa─Źe na tuby, ale m├íme sk├║senos┼ą, ┼że aj tak v tube zostane ve─ża materi├ílu. Preto je potreba zachova┼ą nejak├Ż star├Ż kel├şmok od g├ęlu alebo poly gelu a akon├íhle u┼ż z tuby ni─Ź nevytla─Ź├şme, tubu jednoducho rozstrihneme a ┼ípacht─żou vy┼íkrabeme cel├Ż ost├ívaj├║ci materi├íl a d├íme ho pr├íve do toho kel├şmku. Vyu┼żijeme tak v┼íetok materi├íl, ktor├Ż tuba schov├íva. 

 

BEZPE─îNOSTN├ë INFORM├üCIE

 1. Tento produkt nie je vhodn├Ż pre deti. Udr┼żujte mimo dosah det├ş.
 2. Vyhnete sa kontaktu s poko┼żkou. Produkt by nemal by┼ą aplikovan├Ż mimo necht, na okolit├║ ko┼żti─Źku. Pokia─ż sa tak stane, umyte pred vytvrden├şm vodou a mydlom. Pokia─ż by do┼ílo k podr├í┼żdeniu poko┼żky, nav┼ít├şvte lek├íra. Aj ke─Ć neobsahuje HEMA, m├┤┼że vznikn├║┼ą alergick├í reakcie na ak├║ko─żvek in├║ zlo┼żku.
 3. Vyhnete sa kontaktu s o─Źami. Pokia─ż sa tak stane, vymyte nieko─żkomin├║tov├Żm pr├║dom vody a ke─Ć je oko podr├í┼żden├ę, nav┼ít├şvte lek├íra
 4. Nepou┼ż├şvajte tento produkt, pokia─ż sa objav├ş alergick├í alebo in├í ne┼ítandardn├í reakcia.
 5. Profesion├íli, pou┼ż├şvajte pri aplik├ícii v┼żdy dezinfekciu a gumov├ę rukavice.
 6. Doporu─Źen├ę skladovanie: udr┼żujte pevne uzavret├ę, v pokojovej teplote, bez priameho slne─Źn├ęho svetla, pozor tie┼ż na priamy kontakt s UV alebo LED ┼żiarovkami nielen v lampe, ktor├ę materi├íl m├┤┼żu tie┼ż mierne vytvrdzova┼ą a potom sa zni┼żuje jeho funk─Źnos┼ą.
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.