💅Nové odtienky Rocklac 5 ml teraz v predaji a zľava 15% na gumovej báze!

LUX GEL LAC - NOVÁ KOLEKCIA

NAŠA PROFESIONÁLNA RADA 20 FREE LUX GEL LAC PRINÁŠA NOVÉ FARBY!!!

Väčšina z Vás už s našou profesionálnou nechtovou kozmetikou má nejakú skúsenosť a musíme povedať, že ohlasy sú veľmi kladné. Pre tých z vás, ktorí ešte váhate vyskúšať radu LUX zopakujeme dôležité informácie, prečo sa rozhodnúť práve pre tieto super gel laky

ENII NAILS priniesla nový koncept rady profesionálnej nechtovej kozmetiky, kde spája špičkovú kvalitu a 20FREE netoxicitu, kde materiál neobsahuje najtoxickejšie komponenty ako sú Parabény, Formaldehyd, Toluen, DBT, DBP, Xylen, Kafr, Sulfáty, Trifenylfosfáty, zvieracie deriváty, parfumácie, Oxychlorid bizmutitý, Ethyl-tosylamid, Methylisothiazolinone (MIT), Hydrochiononon Monomethyl Ether (MEHQ) a ďalšie.

Niektoré z týchto toxínov sú jednak známymi karcinogénmi, ale tiež môžu byť zodpovedné za nevysvetliteľné bolesti hlavy, očí, alergie, plesne, infekcie, poruchy endokrinných systémov, reprodukčného systému, poruchy hormonálnej rovnováhy, suchosť a zafarbenosť nechtov, spomalený rast nechtov, podráždenie kože alebo dýchacieho ústrojenstva a mnoho ďalšieho.

Nové produkty boli testované na základe mnoho záťažových faktorov. Jedným z nich bola požiadavka na dlhú trvanlivosť, odolnosť, tvrdosť a lesk.

111

UNIKÁTNA VÝŽIVA
Formule konceptu obsahujú úplne novú technológiu skvapalnenej výživnej zložky KERATIN, SWEET ALMOND PROTEIN, VITAMIN A Retinol, VITAMIN B5, VITAMIN E.

EXTRÉMNE DLHÁ VÝDRŽ
Nové produkty boli testované na základe mnoho záťažových faktorov. Jedným z nich bola požiadavka na dlhú trvanlivosť, odolnosť a tvrdosť.

DIAMANTOVÝ LESK+
Pri 20-toxicite dokážeme priniesť famózny lesk, ktorý behom dní alebo týždňov nielen vydrží, ale dokonca graduje.

KRÉMOVÁ VISKOZITA
Krémová konzistencia, s ktorou sa pracuje vynikajúcim spôsobom a ktorá dovoľuje pracovať i podľa najťažších techník nechtového dizajnu.

VÝNIMOČNÁ PIGMENTÁCIA
Silné farebné odtiene v nekompromisnej stálosti. 

VEGAN
Naše produkty ani ich farbivá neobsahujú žiadne zvieracie zložky a ani na zvieratách neboli testované.

STAROSTLIVOSŤ O NECHTY
Nechty nežltnú, neslabnú, nevysušujú sa, stávajú sa silnejšími a zrýchľuje sa ich rast, nie sú zaťažované a nie je im odoberaná ich prirodzená výživa bielkovinami, vápnikom a olejmi.

 

Zbožňujeme krásne upravené nechty, vlasy i make-up, ale zároveň chceme žiť zdravým životným štýlom a hľadáme cesty, ako minimalizovať množstvo toxínov a škodlivých látok vo všetkom, s čím náš organizmus prichádza do kontaktu a čo na neho pôsobí.

V kozmetickom svete sa objavujú označenia 3FREE, 5FREE, 7FREE a tiež 10FREE. Tieto označenia ukazujú na úroveň netoxicity v produktoch, ukazujú, koľko toxických zložiek v produkte nie je obsiahnuté.

Niektoré výrobky v nechtovej kozmetike obsahujú viac, než 10 veľmi toxických zložiek, ktoré pri každodennom používaní absorbuje naša pleť, vlasy i nechty (ide o zrohovatenú kožu s priestupnými pórmi).

Medzi 3 najtoxickejšie zložky v lakoch a gél lakoch na nechty patrí Toluen, Formaldehyd a Dibutyl-ftalát alebo DBT.

Existujú štúdie, ktoré preukazujú ich negatívny vplyv na kožu, oči, dýchacie ústrojenstvo a tiež reprodukčný systém. Je dôležité si uvedomiť, ako často si nechty lakujeme a akú dlhú dobu  na svoje telo nechávame tieto látky pôsobiť.

Viac sa o škodlivých látkach, ktoré naše Lux gel laky neobsahujú dočítate TU.

 

Čo naopak naša rada LUX obsahuje sú najnovšou technológiou skvapalnené výživné zložky.

KERATIN - Keratín je prírodným stavebným materiálom pre nechty - nechtovú platničku tvoria 3 keratínové vrstvy. Poškodenie, zoslabenie, dehydratácia čiže vysúšanie, lámavosť, žltnutie, slabnutie a zastavený rast, to všetko nám na nechte mohlo spôsobiť nešetrné prepilovanie nechtu, dlhoročné pôsobenie materiálov s toxickými zložkami alebo používanie drastických chemických removerov a narušilo nám keratínové vrstvy.

Preto je treba keratín nechtom dodať, doplniť a nechať dlhodobo pôsobiť.

Keratín ako vláknitá bielkovina hydratuje, vyživuje, posilňuje a hojí poškodenia nielen nechtovej platničky, ale aj nechtového lôžka - Matrixu.

Samotný keratín sa vytvára v keratinocytoch - bunkách nechtového lôžka a slúži k obnove nechtu. Tieto bunky majú schopnosť pri dostatočnej výžive rýchleho delenia, ale iba za okolností, keď majú dostatok výživy vo forme vitamínov a minerálov. Ak ich máme nedostatok, kvalita našich nechtov sa veľmi zhoršuje.

SWEET ALMOND PROTEIN - Proteín zo sladkej mandle je tiež bielkovinovou zložkou, ktorá dodáva nechtu pevnosť a pomáha udržiavať hydratáciu aj zdravú farbu a regeneruje.

VITAMÍN A Retinol - Vitamín A je dôležitým vitamínom, ktorý nechty hlboko vyživuje a pôsobí proti ich vysúšaniu a lámavosti.

VITAMÍN B5 - Vitamín B5 patrí do skupiny vitamínov B, ktoré sú dôležitou látkou pri tvorbe keratínu, stimuluje prirodzenú tvorbu keratínu nového.

VITAMÍN E - Vitamín E má schopnosť regenerovať, vyživovať, posilňovať, podporovať prekrvenie nechtovej platničky a pôsobí proti neprirodzeným farebným škvrnám na nechtovej platničke.

 

NOVINKY - pestrá kolekcia

K súčasným 6 farebným kolekciám, ktoré nájdete TU, sme pridali 11 nových farieb.

tyrkysová neonová červená neonová žlutá světle fialová 14695 růžová 

           růžová fialovátřpytky  nude glitrová  neonová červená

 

Krásne farby, ktoré sú výrazné, sýte, plné a očarujúce. Sú to farby, ktoré pristanú každej odvážne žene a netreba sa ich báť.

RUŽOVÁ - je prírodná farba vzniknutá zmiešaním červenej a bielej. Svoj názov získala podľa kvetín - ruží. Nenájdeme ju v spektre svetelného lúča, pretože nemá pripísanú vlnovú dĺžku. Ružová je farba miernosti, nehy a vyšších citov v láske, ale tiež nezrelosti a naivity. Je symbolom dievčat, ženskosti, nežnosti a lásky. K letu patria farby sýte a plné, ktoré symbolizujú voľnosť a zároveň energiu, čiže "nežná aktivita".

FIALOVÁ - je melancholická, osobitá, náročná, značí zastreté vzrušenie, skryté tajomstvá vyvolávajúce znepokojenie, zdržanlivú triezvosť, pokoru a skromnosť. Svetlo fialková pôsobí začarovane, rozpoltene, slabošsky, je to farba mágie, melanchólie a opojenia.

NEÓNOVÉ FARBY - jedni ich milujú, druhí nenávidia. Každopádne ale žiarivé farby patria k letu. Outfity vo svietivo zelenej, žltej alebo oranžovej vyzerajú skvele na opálenej pleti a sú ideálnou voľbou na dovolenku. Už roky sú tieto farby trendy a pravdepodobne nikdy nevyjdú z módy. Neónové farby slávili najväčší úspech v 90. rokoch minulého storočia a od tej doby sa vrátili do módy už niekoľkokrát. Preto aj ako doplnok v podobe manikúry je absolútne vhodný a rozhodne nešliapnete vedľa.

GLITROVÉ - Pre milovníčky trblietok sme zaradili aj dva gél laky s jemnými glitrami. Jeden priehľadný so zlatými veľmi jemnými glitrami, ktorý môžete použiť ako samostatne, tak na akúkoľvek farbu pre trblietavý efekt. A jeden v nude farbe s decentným glitrami pre jemný a elegantný dizajn.

 

Naša exkluzívna profesionálna rada Lux ​​gél lakov sa rozrástla na veľmi zaujímavú paletku farieb, kde si celkom iste vyberie každý. A môžeme vás ubezpečiť, že zďaleka nekončíme. Už na jeseň sa môžete tešiť na ďalšie.

112

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz. (function (w,d,s,o,f,js,fjs) { w['ecm-widget']=o;w[o] = w[o] || function () { (w[o].q = w[o].q || []).push(arguments) }; js = d.createElement(s), fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; js.id = '3-b6fcc542fb021c84fdaff536dd0a74a1'; js.dataset.a = 'eniinailssk'; js.src = f; js.async = 1; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(window, document, 'script', 'ecmwidget', 'https://d70shl7vidtft.cloudfront.net/widget.js')); POP-UP SK ObsahNastavení POLE E-mail TYP POLE E-mail NADPIS PLACEHOLDER Zadajte Váš e-mail ODSAZENÍ SHORA A ZDOLA POVINNÉ POLE První krok Po odeslání (přihlášení nového kontaktu) Po odeslání (aktualizace existujícího kontaktu) Odoberajte novinky a získajte zľavu 6 € na prvý nákup Zadajte Váš e-mail Skryté pole Zľavu môžete využiť pri nákupe nad 20 €. Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov. Použít formulář Vložte tento kód do vaší stránky