ūüíÖ Akcia! PouŇĺite k√≥d: enii18 a z√≠skajte zńĺavu 18% na vŇ°etky Rocklac 11ml, Ultra Strong Fiber a Eniigmatic G√©l.

ENII NAILS NA DUBAI BEAUTYWORLD MIDDLE EAST 2020

DUBAI BEAUTYWORLD MIDDLE EAST 2020
31/05 - 02/06 2020

DUBAI_BEAUTYWORLD_MIDDLEEAST2020Awards-2

Sme veńĺmi pocten√≠ pozvan√≠m na BEAUTYWORLD MIDDLE EAST Dubai 2020 Awards. NaŇ°e v√Ĺrobky dostali pozv√°nku do kateg√≥ri√≠ ‚ÄěInnovation of the Year / Inovat√≠vny produkt roku‚Äú a ‚ÄěNatural Product of the Year / natural produkt roku‚Äú. V s√ļŇ•aŇĺi sa stretne 30 svetov√Ĺch odborn√≠kov z oblasti kr√°sy a v√īne. Do boja sme nominovali naŇ°e najnovŇ°ie produkty z s√©rie ENII 18- TOXICITY LUX.

Lux_Gel_Base (1)

LUX BASE GEL 18-TOXICITY

Vysoko profesion√°lna b√°za pod g√©lom lak s v√ĹŇĺivou KERATIN, vitam√≠n A Retinol, vitam√≠n B5, vitam√≠n E a prote√≠n Sweet Almond

Lux_Gel_Lac_15._Pink_Mood
LUX LAC GEL 18-TOXICITY

Vysoko profesion√°lny g√©l lak s jedineńćnou pigment√°ciou, silnou samonivel√°ciou a v√ĹŇĺivou KERATIN, vitam√≠n A Retinol, vitam√≠n B5, vitam√≠n E a Sweet Almond Protein

Lux_Gel_TOP


LUX TOP GEL 18-TOXICITY 

Vysoko profesion√°lny g√©l lakov√Ĺ top s diamantov√Ĺm leskom a silnou v√§zbou po polymeriz√°cii, prińćom zaruńćuje t√ĹŇĺdne vo vysokom lesku a bez Ň°kr√°bancov.

ENII PROFESION√ĀLN√ć NETOXICK√Ā LINIE LUX

L√≠nia ENII LUX 18-TOXICITY (teraz sme v√Ĺrobok upravili a dokonca je to 20-Toxicita a pracujeme na v√ĹŇĺive) vznikla v spolupr√°ci s naŇ°√≠m experiment√°lnym laborat√≥riom, kde sme chceli vyvin√ļŇ• produkt nehatovacej bud√ļcnosti, ktor√Ĺ prinesie vysok√ļ profesion√°lnu kvalitu, jedineńćn√ļ pigment√°ciu a lesk, moŇĺnosŇ• neskutońćn√©ho v√Ĺberu farieb - tieŇĺ vyber√°me z viac ako 5000 farieb a m√īŇĺeme nanovaŇ• bium a vitam√≠ny, ktor√© m√īŇĺeme presne kombinovaŇ•, Cel√©mu konceptu d√°vame eŇ°te ńŹalŇ°√≠ rozmer: Recyklańćn√Ĺ program, v ktorom dok√°Ňĺeme recyklovaŇ• sklo, pouŇĺ√≠vaŇ• recyklovan√Ĺ papier a tieŇĺ s odpadom a vŇ°etk√Ĺm materi√°lom zaobch√°dzame v mene pr√≠rody a vŇĺdy budeme zaobch√°dzaŇ•.

13371_natural-woman-nail-serum

ESSENTIAL NAIL SERUM & CUTICLES ANTI-AGING SERUM

Aromatherapy (ENII NATURAL)

Unik√°tne s√©rum pre nechty a nehtov√© koŇĺińćky na z√°klade najluxusnejŇ°√≠ch esenci√°lnych olejov, hlboko vyŇĺivuj√ļcich, v aromatickej kvalite a vńŹaka svojim olejom aj s antistatick√Ĺm √ļńćinkom. S√©rum patr√≠ do sal√≥nov√©ho ritu√°lu sedem krokov starostlivosti o ruky a nechty. ENII NATURAL l√≠nia neobsahuje ani kvapku vody a Ňĺiadne konzervańćn√© l√°tky, je teda 100% pr√≠rodn√° v bio kvalite (tieto veńĺmi zprominentn√© oznańćenia, kde predajcovia pouŇĺ√≠vaj√ļ tieto oznańćenia aj pre kozmetiku, kde sa nach√°dzaj√ļ aj len 2% pr√≠rodn√Ĺch zloŇĺiek, teda u n√°s 100% pr√≠rodn√©ho bio masla a olejov skutońćne plat√≠ a na INCI- ingredience sme veńĺmi pyŇ°n√≠). Cel√Ĺ rad vznikol v srdci Moravsk√©ho Tosk√°nska, m√° jedineńćn√ļ v√īŇąu ENII, ktor√° je pretl√°ńćan√° celou l√≠niou a je ruńćnou pr√°cou.

Tak na n√°s myslite, ńći sa n√°m podar√≠ v Dubajskom hoteli Ritz Carlton 31 / 52020 staŇ• sa pri sl√°vnostnom ceremoni√°li BEAUTYWORLD MIDDLE EAST Dubai 2020 Awards, ale uŇĺ aj samotn√° nomin√°cia je pre n√°s veńĺkou cŇ•ou. ńéakujeme vŇ°etk√Ĺm, ktor√≠ pracovali na naŇ°ich v√Ĺrobkoch a teŇ°√≠me sa, keńŹ sa s vami podel√≠me o naŇ°e z√°Ňĺitky a sk√ļsenosti z tejto exotickej a veńĺmi zauj√≠mavej destin√°cie na Arabskom polostrove.
VytvoŇôil Shoptet | Design Shoptetak.cz.