💅Letná 20% zľava na všetko nezľavnené! Zadajte kód: SUMMER20 Akcia platí do 20.6.!

ENII NAILS NA DUBAI BEAUTYWORLD MIDDLE EAST 2020

DUBAI BEAUTYWORLD MIDDLE EAST 2020
31/05 - 02/06 2020

DUBAI_BEAUTYWORLD_MIDDLEEAST2020Awards-2

Sme veľmi poctení pozvaním na BEAUTYWORLD MIDDLE EAST Dubai 2020 Awards. Naše výrobky dostali pozvánku do kategórií „Innovation of the Year / Inovatívny produkt roku“ a „Natural Product of the Year / natural produkt roku“. V súťaži sa stretne 30 svetových odborníkov z oblasti krásy a vône. Do boja sme nominovali naše najnovšie produkty z série ENII 18- TOXICITY LUX.

Lux_Gel_Base (1)

LUX BASE GEL 18-TOXICITY

Vysoko profesionálna báza pod gélom lak s výživou KERATIN, vitamín A Retinol, vitamín B5, vitamín E a proteín Sweet Almond

Lux_Gel_Lac_15._Pink_Mood
LUX LAC GEL 18-TOXICITY

Vysoko profesionálny gél lak s jedinečnou pigmentáciou, silnou samoniveláciou a výživou KERATIN, vitamín A Retinol, vitamín B5, vitamín E a Sweet Almond Protein

Lux_Gel_TOP


LUX TOP GEL 18-TOXICITY 

Vysoko profesionálny gél lakový top s diamantovým leskom a silnou väzbou po polymerizácii, pričom zaručuje týždne vo vysokom lesku a bez škrábancov.

ENII PROFESIONÁLNÍ NETOXICKÁ LINIE LUX

Línia ENII LUX 18-TOXICITY (teraz sme výrobok upravili a dokonca je to 20-Toxicita a pracujeme na výžive) vznikla v spolupráci s naším experimentálnym laboratóriom, kde sme chceli vyvinúť produkt nehatovacej budúcnosti, ktorý prinesie vysokú profesionálnu kvalitu, jedinečnú pigmentáciu a lesk, možnosť neskutočného výberu farieb - tiež vyberáme z viac ako 5000 farieb a môžeme nanovať bium a vitamíny, ktoré môžeme presne kombinovať, Celému konceptu dávame ešte ďalší rozmer: Recyklačný program, v ktorom dokážeme recyklovať sklo, používať recyklovaný papier a tiež s odpadom a všetkým materiálom zaobchádzame v mene prírody a vždy budeme zaobchádzať.

13371_natural-woman-nail-serum

ESSENTIAL NAIL SERUM & CUTICLES ANTI-AGING SERUM

Aromatherapy (ENII NATURAL)

Unikátne sérum pre nechty a nehtové kožičky na základe najluxusnejších esenciálnych olejov, hlboko vyživujúcich, v aromatickej kvalite a vďaka svojim olejom aj s antistatickým účinkom. Sérum patrí do salónového rituálu sedem krokov starostlivosti o ruky a nechty. ENII NATURAL línia neobsahuje ani kvapku vody a žiadne konzervačné látky, je teda 100% prírodná v bio kvalite (tieto veľmi zprominentné označenia, kde predajcovia používajú tieto označenia aj pre kozmetiku, kde sa nachádzajú aj len 2% prírodných zložiek, teda u nás 100% prírodného bio masla a olejov skutočne platí a na INCI- ingredience sme veľmi pyšní). Celý rad vznikol v srdci Moravského Toskánska, má jedinečnú vôňu ENII, ktorá je pretláčaná celou líniou a je ručnou prácou.

Tak na nás myslite, či sa nám podarí v Dubajskom hoteli Ritz Carlton 31 / 52020 stať sa pri slávnostnom ceremoniáli BEAUTYWORLD MIDDLE EAST Dubai 2020 Awards, ale už aj samotná nominácia je pre nás veľkou cťou. Ďakujeme všetkým, ktorí pracovali na našich výrobkoch a tešíme sa, keď sa s vami podelíme o naše zážitky a skúsenosti z tejto exotickej a veľmi zaujímavej destinácie na Arabskom polostrove.
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz. (function (w,d,s,o,f,js,fjs) { w['ecm-widget']=o;w[o] = w[o] || function () { (w[o].q = w[o].q || []).push(arguments) }; js = d.createElement(s), fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; js.id = '3-b6fcc542fb021c84fdaff536dd0a74a1'; js.dataset.a = 'eniinailssk'; js.src = f; js.async = 1; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(window, document, 'script', 'ecmwidget', 'https://d70shl7vidtft.cloudfront.net/widget.js')); POP-UP SK ObsahNastavení POLE E-mail TYP POLE E-mail NADPIS PLACEHOLDER Zadajte Váš e-mail ODSAZENÍ SHORA A ZDOLA POVINNÉ POLE První krok Po odeslání (přihlášení nového kontaktu) Po odeslání (aktualizace existujícího kontaktu) Odoberajte novinky a získajte zľavu 6 € na prvý nákup Zadajte Váš e-mail Skryté pole Zľavu môžete využiť pri nákupe nad 20 €. Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov. Použít formulář Vložte tento kód do vaší stránky