ENII NAILS NA DUBAI BEAUTYWORLD MIDDLE EAST 2020

DUBAI BEAUTYWORLD MIDDLE EAST 2020
31/05 - 02/06 2020

DUBAI_BEAUTYWORLD_MIDDLEEAST2020Awards-2

Sme veľmi poctení pozvaním na BEAUTYWORLD MIDDLE EAST Dubai 2020 Awards. Naše výrobky dostali pozvánku do kategórií „Innovation of the Year / Inovatívny produkt roku“ a „Natural Product of the Year / natural produkt roku“. V súťaži sa stretne 30 svetových odborníkov z oblasti krásy a vône. Do boja sme nominovali naše najnovšie produkty z série ENII 18- TOXICITY LUX.

Lux_Gel_Base (1)

LUX BASE GEL 18-TOXICITY

Vysoko profesionálna báza pod gélom lak s výživou KERATIN, vitamín A Retinol, vitamín B5, vitamín E a proteín Sweet Almond

Lux_Gel_Lac_15._Pink_Mood
LUX LAC GEL 18-TOXICITY

Vysoko profesionálny gél lak s jedinečnou pigmentáciou, silnou samoniveláciou a výživou KERATIN, vitamín A Retinol, vitamín B5, vitamín E a Sweet Almond Protein

Lux_Gel_TOP


LUX TOP GEL 18-TOXICITY 

Vysoko profesionálny gél lakový top s diamantovým leskom a silnou väzbou po polymerizácii, pričom zaručuje týždne vo vysokom lesku a bez škrábancov.

ENII PROFESIONÁLNÍ NETOXICKÁ LINIE LUX

Línia ENII LUX 18-TOXICITY (teraz sme výrobok upravili a dokonca je to 20-Toxicita a pracujeme na výžive) vznikla v spolupráci s naším experimentálnym laboratóriom, kde sme chceli vyvinúť produkt nehatovacej budúcnosti, ktorý prinesie vysokú profesionálnu kvalitu, jedinečnú pigmentáciu a lesk, možnosť neskutočného výberu farieb - tiež vyberáme z viac ako 5000 farieb a môžeme nanovať bium a vitamíny, ktoré môžeme presne kombinovať, Celému konceptu dávame ešte ďalší rozmer: Recyklačný program, v ktorom dokážeme recyklovať sklo, používať recyklovaný papier a tiež s odpadom a všetkým materiálom zaobchádzame v mene prírody a vždy budeme zaobchádzať.

13371_natural-woman-nail-serum

ESSENTIAL NAIL SERUM & CUTICLES ANTI-AGING SERUM

Aromatherapy (ENII NATURAL)

Unikátne sérum pre nechty a nehtové kožičky na základe najluxusnejších esenciálnych olejov, hlboko vyživujúcich, v aromatickej kvalite a vďaka svojim olejom aj s antistatickým účinkom. Sérum patrí do salónového rituálu sedem krokov starostlivosti o ruky a nechty. ENII NATURAL línia neobsahuje ani kvapku vody a žiadne konzervačné látky, je teda 100% prírodná v bio kvalite (tieto veľmi zprominentné označenia, kde predajcovia používajú tieto označenia aj pre kozmetiku, kde sa nachádzajú aj len 2% prírodných zložiek, teda u nás 100% prírodného bio masla a olejov skutočne platí a na INCI- ingredience sme veľmi pyšní). Celý rad vznikol v srdci Moravského Toskánska, má jedinečnú vôňu ENII, ktorá je pretláčaná celou líniou a je ručnou prácou.

Tak na nás myslite, či sa nám podarí v Dubajskom hoteli Ritz Carlton 31 / 52020 stať sa pri slávnostnom ceremoniáli BEAUTYWORLD MIDDLE EAST Dubai 2020 Awards, ale už aj samotná nominácia je pre nás veľkou cťou. Ďakujeme všetkým, ktorí pracovali na našich výrobkoch a tešíme sa, keď sa s vami podelíme o naše zážitky a skúsenosti z tejto exotickej a veľmi zaujímavej destinácie na Arabskom polostrove.
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie