WORKSHOP 18 FREE TOXICITY

V dnešnej dobe, ktorá prináša mnoho noviniek v rámci (ECO) ekologických a tiež (BIO) zdravotne neškodných výrobkov, sme sa rozhodli prísť na kozmetický trh s inováciou nášho gélového systému a samotného lakovania, ktoré nie je ovplyvnené umelým UV alebo LED žiarením a je zbavené škodlivých zložiek, ktoré bežné gélové systémy obsahujú ako napríklad Formaldehyd, toluén a veľmi obávané parabeny.

Zamerali sme sa na tvorbu portfólia, ktoré by prinieslo a zlúčilo tieto vlastnosti a zároveň spĺňalo tvrdé požiadavky na kvalitu, pokiaľ ide o vlastnosti pre profesionálnu prácu v nehtovej kozmetike, naše výrobky prechádzajú testovaním v laboratóriách a sú dôkladne preskúmané.

Na základe informácií, ktoré sme už vytvorili pre našich milovaných zákazníkov, WORKSHOP 18 FREE TOXICITY, ktorý sa uskutočnil 18.1.2020 v priestoroch Hodonínskej ACADEMY pod taktovkou našej školiteľky Andrei Budínovej.

1b7f0571-0ab0-4009-8bc6-ac7b36cb4fc0

V prvej časti tohto WORKSHOPU sa zákazníčky dozvedeli o samotnej stavbe nehtu, o tom, ako nechty samotné vnímajú a prijímajú chemické zložky, ktoré nám putujú ďalej do tela, a najmä o novinkách LUX LAC a LUX GEL LAC.

Lux_Gel_Lac_3_Daily_Make-Up

LUX LAC je našou netoxickou novinkou, ktorá by sa dala klasifikovať a špecifikovať ako AIR GEL, nanáša sa v troch základných vrstvách, ktoré na seba ihneď nadväzujú a vytvrdzujú sa na vzduchu bez použitia UV LED lampy. Výborné na lakovanie s týmto produktom je rýchlosť, vďaka vysokej pigmentácii a rýchlemu schnutiu vrstiev laku.

Po vytvrdení laku bez použitia UV alebo LED lampy je výsledkom gélový vzhľad. Je vhodný na profesionálne a domáce použitie..Životnosť tohto vegan laku vďaka samotnej priľnavosti je úctyhodných 10 dní a nie je potrebné ho tvrdiť v UV alebo LED lampe. Máme tiež obmedzenú originálnu edíciu pre slávnu Slovenskú Influencerku Lucid STYLE a jej sadu! :)

LUCID-Col-2

Lux GEL LAC je profesionálny gélový systém, ktorý má štyri kroky a je určený na vytvrdzovanie v LED lampe.

Lux GEL BASE - jedna vrstva, LUX GEL LAC - dve vrstvy, LUX GEL TOP - jedna vrstva.

Lux_Gel_Base (1)

Lux_Gel_Lac_5_First_Date

Lux_Gel_TOP

 

 

   

 

 

 

 

 

Dôležité je, aby sa každá vrstva LUX GEL LAC aplikovala vo veľmi tenkých vrstvách. Je to kvôli stiahnutiu pigmentových častíc počas polymerizácie. Mohlo by sa totiž stať, že sa materiál stiahne a urobí na nechte tzv. krustu. Tým si zbytočne prirobíme prácu, pretože budeme musieť odstrániť vytvrdený gél z nechtu. Tento systém LUX je veľmi priľnavý, stredne pružný a má dlhú výdrž bez bubliniek a odlučovania materiálu od samotného nechtu.

Profesionálny netoxický rad má vo svojom portfóliu aj LED lampy. Ponúka vám už štyri druhy vysokokvalitných UV-LED svetiel v dobrej cenovej relácii.

LUXRAY - L1 UV- LED LAMPA 48W 

13749-2

LUXRAY - L2 UV- LED LAMPA 48W  Profesionálne použitie (má displej)

13752-1

LUXRAY - L3 UV- LED LAMPA 18W   Na domáce použitie

Luxray-L3-lampa

LUXRAY - L4 UV- LED LAMPA  24W na domáce použitie

13758-1

Jednou z mnohých výhod tohto úžasného systému je široká škála farieb. Ponúka vám až 5000 + farebných odtieňov, ktoré môžete kombinovať a vytvoriť tak akýkoľvek dizajn nechtov.

Na odstránenie LUX GEL LAKU použite jemný pilník s maximálnou hrubosťou  150/150.1760

Dobrá správa je, že už vyvíjame odstraňovač, ktorý vám pomôže zjednodušiť samotné odstránenie.

Je dôležité dávať pozor, akou kozmetiku používame a aké výrobky sú aj na umývanie riadu vo vašej kuchyni. Obyčajné chemické saponáty a prípravky so sebou prinášajú zvýšené riziko ochorení, ako sú poruchy pigmentácie kože, praskanie kože, lámanie a štiepenie nechtov, depresia, bolesti hlavy, hormonálne zmeny a mnohé iné.

Skúste teda s nami otestovať produkty 18 FREE TOXICITY a lakujte profesionálne a zdravšie!

 

          

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.