💅 15% Akcia na všetky Gél lak 5 ml - ideálna príležitosť ako vyskúšať nový odtieň + Silver Painting gél znovu skladom!

P-shine sada malá

Kód: EI 13-02
€13,40 €11,17 bez DPH
Skladom (>5 ks)

P-shine sada malá  - odporúčame ju ako metódu pri liečení oslabených nechtov po nechtovej modelácii. Je vhodná pre rozštiepené, lámavé a nerastúce nechty. Zároveň je prevenciou proti lámaniu a štiepeniu nechtov. 

Detailné informácie

Tisíce produktov
skladom

Doprava zadarmo
od 60 Euro

Akciová
ponuka

Expresne rýchle
odoslanie

Poradíme Vám
s výberom

Podrobný popis

P-shine sada malá  - odporúčame ju ako metódu pri liečení oslabených nechtov po nechtovej modelácii. Je vhodná pre rozštiepené, lámavé a nerastúce nechty. Nenáročné udržiavanie stáleho a vysokého lesku ošetreného nechtu. Väčšia pevnosť a pružnosť nechtu. Prevencia proti lámaniu a štiepeniu nechtov.

Prednosti P-Shine manikúry 

 
-dlhodobý účinok 
-nenáročné udržiavanie stáleho a vysokého lesku ošetreného nechtu 
- väčšia pevnosť a pružnosť nechtu 
-nenarušený metabolizmus nechtového koreňa a nechtového lôžka 
-prevencia proti lámaniu a štiepeniu nechtov. 
 
 Postup: 
 
1. Umyte si ruky mydlom a teplou vodou. Na začiatku je dôležité upraviť dĺžku a tvar nechtov, prípadne ošetriť okolitú kožtičku
 
 2. Povrch upravených a očistených nechtov najskôr zrovnáme mäkkým papierovým pilníčkom. Drsnejšou zelenou stranou použijeme na nechty výrazne ryhované a na upravenie tvaru. Hladká ružová plocha potom zjednotí a odmastí nechtové platničky.  
 
3. Pomocou zelenej leštičky s jelenicovým povrchom nanesieme na necht pastu obsahujúcu včelí vosk a kašičku. Naberieme na špachtličku zelenú pastu, prenesieme na zelenú leštičku a opatrne zapracujeme pastu do nechtu. Malé brúsne čiastočky sa postarajú o vyrovnanie prípadných nerovností. Zaleštujte vždy jedným smerom. Na nechtoch by totiž mohli vzniknúť nepekné mapy. Niektoré nechtová štúdia, ale naopak odporúčajú zaleštovat všetkými smermi, takže odporúčame proste vyskúšať, čo Vám bude lepšie vyhovovať. 
 
 4. Predposledným bodom je púder z drvených lastúr. Pomáha uchovávať lesk na dlhšiu dobu. Nanášajte ho pomocou ružovej jelenicovej leštičky - naberieme na špachtličku ružový púder, prenesieme na ružovú leštičku a opatrne zapracujeme do nechtu. Pokiaľ budete veľmi starostlivá, na nechte sa postupne vytvorí veľmi lesklá vrstva s ochrannými a vyživovacími účinkami. 
 
5. Nakoniec ošetríme pokožku okolo nechtového lôžka špeciálnym olejom s prísadou vitamínov. Aj keď sa metódu budete len učiť, určite u nej nestrávite viac než pol hodiny. Oproti neošetreným nechtom uvidíte väčší lesk a vitalitu. Nechty nie je vhodné lakovať ani bezfarebným lakom.
 
 
Neotvorené balenie: 3 až 10 rokov a viac, zloženie pasty a púder sa nemení veľmi dlhú dobu (samozrejme záleží na tom, či je výrobok v príliš suchom, alebo vlhkom prostredí). Keď pasta vysychá, výrobku pomaly končí dátum spotreby. 
 
Otvorené balenie:
pasta: 1 rok až do úplného spotrebovania 
púder: 3 a viac rokov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.