P-shine profi sada

Kód: EI 13-01
41 hodnotení
€34,90 €29,08 bez DPH
Skladom (>5 ks)

Detailné informácie

Tisíce produktov
skladom

Doprava zdarma
od 60 Eur

Zľava až 10%
na ďalšie nákupy

Vrátenie a výmena tovaru
zdarma

Poradíme Vám
s výberom

Podrobný popis

P-shine profi sada obsahuje:
- pastu
- púder
- zelenú jelenicovú leštičku
- jelenicovú handričku
- ružovú jelenicovú leštičku
- 3 ks ružovo - zelený pilník
- špachtličku slúžiacu na nanášanie púdru a pasty na leštičku

P-shine profi sada - odporúčame ju ako metódu pri liečení oslabených nechtov po nechtovej modelácii. Je vhodná pre rozštiepené, lámavé i nerastúce nechty. 

Postup:

1. Pred samotnou aplikáciou kúry je veľmi dôležitá úprava nechtov. Nechty sa odlakujú a vydezinfikujú. Ružovou stranou jemného P-shine pilníka vyhladíme povrch nechtu, odstránime prírodný lesk. Necht musí byť úplne vybielený. Zelenou stranou upravíme tvar nechtu.

2. Špachtličkou nanesieme nepatrné množstvo pasty na celú plochu zeleného jelenicového pilníka. Jednosmernými ťahmi šúchajte necht až do vysokého lesku.

3. Rovnakým spôsobom postupujeme pri aplikácii púdru. Špachtličkou nanesieme nepatrné množstvo púdru na celú plochu ružového jelenicového pilníka a jedným ťahom aj smerom nechty doleštíme.

Odporúčanie:
Ak má klientka stenčené nechty nikdy necht nevyhladzujte, len naneste pastu a púder. Táto rada sa týka aj detských nechtov.
Od druhej aplikácie kúry, opakujte konečné nanášanie púdru dvakrát až trikrát týždenne. Nanášanie pasty opakujte dvakrát až trikrát mesačne, vždy pred konečným doleštením púdrom.
Pri odrastení nechtov vyhladzujte len novú časť nechtu, kam nanášate aj pastu. Púder na doleštenie nanášajte už na celú dĺžku nechta. Avšak ak nebol P-shine dlhšiu dobu aplikovaný, je nutné opakovať všetky tri základné kroky a pastu s púdrom nanášať na celý necht.
Ak neboli nechty po dlhú dobu udržiavané, sú rozdvojené a zničené, výrobca kúry odporúča nelakovať a nenanášať P-shine po dobu nasledujúcich troch mesiacov. Za pomoci krému na nechtové lôžko a ruky, zregenerujeme každodennou masážou plochu celej ruky. Pravidelná masáž podporí nechtový rast. Akonáhle sú nechty v poriadku, môže sa začať s aplikáciou P-shine.
P-shine je ideálny ako podklad pred samotným lakovaním. Zároveň však po aplikácii P-Shinu už nie je nutné lak nanášať, pretože nechty vyzerajú skvele.
Predstavovať P-shine (jediný originál v starostlivosti o prírodné nechty) našim manikérkam je dnes úplne zbytočná záležitosť, pretože táto technológia je na našom trhu známa už niekoľko rokov.
Málokto ale vie, že princíp leštenia nechtov vychádza z dávnej histórie japonských predkov, ktorí sa starali o svoje nechty už pred mnohými storočiami.
Kúra podporuje prekrvenie a zdravý rast nechtov. Musí sa pravidelne do 14 dní doplňovať. Hlavnými zložkami P-shinu je včelí peľ a kremičitá hlinka, ktoré sa nanášajú na nechty špeciálnou leštičkou a zalešťujú sa. Na nechtoch sa vytvorí ochranná vrstva, ktorá nechty vyživuje. Rozdiel je viditeľný ihneď po prvej aplikácii, nech získa veľmi vysoký lesk.

Neotvorené balenie:
3 až 10 rokov, zloženie pasty a púdru sa nemení veľmi dlhú dobu (samozrejme záleží na tom či je výrobok v suchom, alebo vlhkom prostredí).
Keď pasta vysychá, výrobku pomaly končí dátum spotreby.

Otvorené balenie:
Pasta: 1 rok až do úplného spotrebovania
Púder: 3 a viac rokov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.