💅15% zľava s kódom ceramic15 na všetky Gél lak Ceramic 293 odtieňov + Topy! Stavebné UV/LED gély a lampy teraz v akciovej ponuke!

Parafín

V starostlivosti o nechty sa parafín často používa v parafínových kúpeľoch, kde pomáha hydratovať a vyživovať pokožku, zlepšuje pružnosť a môže tiež zmierniť bolesť kĺbov a svalov. Je ďalej široko využívaný v kozmetickom priemysle, vrátane starostlivosti o nechty a ruky.

Použitie v Nechtovej Modelácii

Parafínová kúpeľ je obľúbenou službou v nechtových salónoch a môže byť súčasťou komplexnej starostlivosti o ruky a nechty. Klienti ponoria svoje ruky do teplého parafínu, ktorý potom stuhne a vytvorí ochrannú vrstvu, umožňujúcu hlbokú hydratáciu. Parafínové kúpele môžu tiež zmierniť bolesť a nepohodlie spôsobené artritídou alebo preťažením.

Tipy, Rady a Triky

Pri používaní parafínu je dobré dodržiavať nasledujúce tipy a rady:

Bezpečnosť: Parafín by mal byť vždy zohrievaný v profesionálnom parafínovom ohrievači na správnu teplotu, aby nedošlo k popáleniu.

Hydratácia: Pred aplikáciou parafínu je dobré aplikovať na pokožku hydratačný krém. Parafín pomôže uzamknúť vlhkosť vnútri pokožky pre hlbokú hydratáciu.

Odstraňovanie: Po stuhnutí parafínu je možné ho ľahko odstrániť stiahnutím, bez poškodenia pokožky.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz. (function (w,d,s,o,f,js,fjs) { w['ecm-widget']=o;w[o] = w[o] || function () { (w[o].q = w[o].q || []).push(arguments) }; js = d.createElement(s), fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; js.id = '3-b6fcc542fb021c84fdaff536dd0a74a1'; js.dataset.a = 'eniinailssk'; js.src = f; js.async = 1; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(window, document, 'script', 'ecmwidget', 'https://d70shl7vidtft.cloudfront.net/widget.js')); POP-UP SK ObsahNastavení POLE E-mail TYP POLE E-mail NADPIS PLACEHOLDER Zadajte Váš e-mail ODSAZENÍ SHORA A ZDOLA POVINNÉ POLE První krok Po odeslání (přihlášení nového kontaktu) Po odeslání (aktualizace existujícího kontaktu) Odoberajte novinky a získajte zľavu 6 € na prvý nákup Zadajte Váš e-mail Skryté pole Zľavu môžete využiť pri nákupe nad 20 €. Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov. Použít formulář Vložte tento kód do vaší stránky