💅Letná 20% zľava na všetko nezľavnené! Zadajte kód: SUMMER20 Akcia platí do 20.6.!

ItalWax filmový zrnkový vosk ruža 1 kg

Kód: EI 16-58
€13,90 €11,58 bez DPH
Skladom (>5 ks)

Špeciálny vosk na depiláciu Ruža, ktorý sa rozohrieva v plechových nádobkách. Nanáša sa špachtľou vo veľmi tenkej vrstve. Po a pred depiláciou nezabúdajte používať podepilačné a preddepilačné prípravky. 

Detailné informácie

Tisíce produktov
skladom

Doprava zadarmo
od 60 Euro - Slovenská pošta

Akciová
ponuka

Expresne rýchle
odoslanie

Poradíme Vám
s výberom

Podrobný popis

Špeciálny vosk na depiláciu ruža, ktorý sa rozohrieva v plechových nádobkách. Nanáša sa špachtľou vo veľmi tenkej vrstve. Po a pred depiláciou nezabúdajte používať podepilačné a preddepilačné prípravky. 
 
Stredná hustota vosku s titan dioxidom. Vyznačuje sa vysokou plasticitou a zároveň nevytvára elastické nite. Nezanecháva podráždenie, alebo začervenanie na pokožke. Vhodný pre odstránenie silných a krátkych chĺpkov. Vosk v granuliach umožňuje kozmetičke kedykoľvek pridať požadované množstva vosku do nádoby a pokračovať v práci bez prerušenia. Priemerná spotreba na jedného zákazníka je 100 g. 
 
Postup depilácie pri filmwaxu:
1. Predhrejte vosk na pracovnú teplotu 45°C.
2. Použite preddepilačné tonikum na odmastenie pokožky a umyť drobné nečistoty  z pokožky - tento prípravok odmastí pokožku a odstráni všetky kozmetické prípravky použité počas dňa.
3. Naneste malé množstvo filmwaxu.
4. Nanáša sa špachtľou v tenkej vrstve, bez ohľadu na smer rastu chĺpkov. Na konci nechajte malé tzv "somárovo ucho", ktoré neskôr použijete ako úchyt pre odstránenie vosku. POZOR! Neponáhľajte sa počas aplikácie, vosk nanášajte tak, aby naozaj dobre priľnul na pokožku.
5. Vosk stvrdne behom 5-6 sekúnd. Počas tejto krátkej doby by sa na vosk mali uchytiť všetky chĺpky (pri dotyku by sa vám vosk nemal lepiť na prsty).
6. Pokožku natiahnite v opačnom smere depilácie, vďaka tomu vosk strhnete rýchlejšie.
7. Opakujte postup na ďalšie časti.
8. Po dokončení depilácie použite podepilačné bezolejové prípravky.
 
Chyby pri používaní filmwaxu:
1. Vosk sa tiahne ako karamel a jeho odstránenie je obtiažne. Dôvod: vosk nemal dostatok času k vytvrdeniu. Čo robiť: aplikujte na miesto znova malé množstvo vosku, počkajte 2-3 sekundy a odstráňte.
2. Po odstránení vosku niektoré chĺpky nie sú preč. Dôvod: vosk sa nanáša povrchovo, bez tlaku špachtle na pokožku, aby sa chĺpky nedostali do vrstvy vosku. Čo robiť: aplikujte vosk na oblasť pokožky kde vám chĺpky zostali a opakujte depiláciu.
3. Vosk nestvrdne. Dôvod: aplikovaná vrstva je veľmi hrubá, tento špeciálny vosk sa nanáša vo veľmi tenkej vrstve. Čo robiť: vosk dôkladne roztierajte po Vami zvolenej ploche a v budúcnosti použite tenšiu vrstvu.
4. Po odstránení zostáva kraj vosku na pokožke. Dôvod: nerovnomerná aplikácia vosku. Čo robiť: vosk musí byť nanášaný v rovnakej vrstve ako na krajoch, tak aj v prostriedku.
 

Dodatočné parametre

Kategória: Depilačný systém
Objem: 1 kg
Druh tovaru: Depilácia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz. (function (w,d,s,o,f,js,fjs) { w['ecm-widget']=o;w[o] = w[o] || function () { (w[o].q = w[o].q || []).push(arguments) }; js = d.createElement(s), fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; js.id = '3-b6fcc542fb021c84fdaff536dd0a74a1'; js.dataset.a = 'eniinailssk'; js.src = f; js.async = 1; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(window, document, 'script', 'ecmwidget', 'https://d70shl7vidtft.cloudfront.net/widget.js')); POP-UP SK ObsahNastavení POLE E-mail TYP POLE E-mail NADPIS PLACEHOLDER Zadajte Váš e-mail ODSAZENÍ SHORA A ZDOLA POVINNÉ POLE První krok Po odeslání (přihlášení nového kontaktu) Po odeslání (aktualizace existujícího kontaktu) Odoberajte novinky a získajte zľavu 6 € na prvý nákup Zadajte Váš e-mail Skryté pole Zľavu môžete využiť pri nákupe nad 20 €. Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov. Použít formulář Vložte tento kód do vaší stránky