🌼 zľava 15% na 5 ml Gél laky platí do 21.4.!

ItalWax filmový zrnkový vosk azulén 1 kg

Kód: EI 16-59
€13,90 €11,58 bez DPH
Skladom (4 ks)

Špeciálny vosk na depiláciu azulén, ktorý sa rozohrieva v plechových nádobkách. Nanáša sa špachtľou vo veľmi tenkej vrstve. Po a pred depiláciou nezabúdajte používať podepilačné a preddepilačné prípravky. 

 

Detailné informácie

Tisíce produktov
skladom

Doprava zadarmo
od 60 Euro

Akciová
ponuka

Expresne rýchle
odoslanie

Poradíme Vám
s výberom

Podrobný popis

Špeciálny vosk na depiláciu azulén, ktorý sa rozohrieva v plechových nádobkách. Nanáša sa špachtľou vo veľmi tenkej vrstve. Po a pred depiláciou nezabúdajte používať podepilačné a preddepilačné prípravky. 

 
Vosk AZULÉN
Vosk s obsahom prírodnej živice je zelený, ohrieva sa už pri teplote 40-45°C. Je veľmi vhodný na veľmi citlivé partie tela - podpazušie, bikiny, tvár a brazílsku depiláciu. Odstraňuje chĺpky už od dĺžky 1 mm a nie je potrebné dodržať smer rastu chĺpkov. Doba tuhnutia je 3-4 sekundy. Vďaka obsahu dioxidu titanu citlivo pôsobí na pokožku. Uvítajú ho najmä klientky s veľmi citlivou pokožkou a nízkym prahom tolerancie bolesti. Depilácia FILMWAX voskom je takmer BEZBOLESTNÁ.
 
Postup depilácie pri filmwaxu:
1. Predhrejte vosk na pracovnú teplotu 45°C.
2. Použite preddepilačné tonikum na odmastenie pokožky a umyť drobné nečistoty  z pokožky - tento prípravok odmastí pokožku a odstráni všetky kozmetické prípravky použité počas dňa.
3. Naneste malé množstvo filmwaxu.
4. Nanáša sa špachtľou v tenkej vrstve, bez ohľadu na smer rastu chĺpkov. Na konci nechajte malé tzv "somárovo ucho", ktoré neskôr použijete ako úchyt pre odstránenie vosku. POZOR! Neponáhľajte sa počas aplikácie, vosk nanášajte tak, aby naozaj dobre priľnul na pokožku.
5. Vosk stvrdne behom 5-6 sekúnd. Počas tejto krátkej doby by sa na vosk mali uchytiť všetky chĺpky (pri dotyku by sa vám vosk nemal lepiť na prsty).
6. Pokožku natiahnite v opačnom smere depilácie, vďaka tomu vosk strhnete rýchlejšie.
7. Opakujte postup na ďalšie časti.
8. Po dokončení depilácie použite podepilačné bezolejové prípravky.
 
Chyby pri používaní filmwaxu:
1. Vosk sa tiahne ako karamel a jeho odstránenie je obtiažne. Dôvod: vosk nemal dostatok času k vytvrdeniu. Čo robiť: aplikujte na miesto znova malé množstvo vosku, počkajte 2-3 sekundy a odstráňte.
2. Po odstránení vosku niektoré chĺpky nie sú preč. Dôvod: vosk sa nanáša povrchovo, bez tlaku špachtle na pokožku, aby sa chĺpky nedostali do vrstvy vosku. Čo robiť: aplikujte vosk na oblasť pokožky kde vám chĺpky zostali a opakujte depiláciu.
3. Vosk nestvrdne. Dôvod: aplikovaná vrstva je veľmi hrubá, tento špeciálny vosk sa nanáša vo veľmi tenkej vrstve. Čo robiť: vosk dôkladne roztierajte po Vami zvolenej ploche a v budúcnosti použite tenšiu vrstvu.
4. Po odstránení zostáva kraj vosku na pokožke. Dôvod: nerovnomerná aplikácia vosku. Čo robiť: vosk musí byť nanášaný v rovnakej vrstve ako na krajoch, tak aj v prostriedku.
 
 
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.