Doprava Zadarmo pri nákupe nad 20 Euro - Slovenská pošta!

VÍTANIE JARI A KRÁSNA VEĽKÁ NOC

28

Spoločnosť ENII-trade, s.r.o.. zaoberajúca sa predajom profesionálnej nechtovej kozmetiky značky ENII-NAILS pre Vás opäť pripravila jeden z radu fotopostupov. Tentoraz sa nechtová designérka Dita Fico zamerala na veľkonočný dizajn, ktorý pôsobí hravo a veselo rovnako ako prichádzajúca jar a s ňou spojená Veľká noc.

Ako hlavný stavebný materiál bol pre túto nechtovú modeláciu zvolený gélový systém, na ktorý sa značka ENII-NAILS špecializuje a neustále sa snaží dopĺňať svoj sortiment svetovými novinkami. Pre toto sezónne zdobenie designérka vybrala farebné pastelové gély a maľbu akrylovými aj akvarelovými farbami - Vašej fantázii sa medze nekladú.

 

POSTUP

 1. Svoje nechty i nechty klientky riadne vydezinfikujeme  dezinfekciou, odstraníme nechtovú kožičku – buď použitím brúsky, či odstraňovačom kožičky a necht zbrúsime pilníkom v hrúbke 180/180.

 2. Pripravíme si nechtovú šablónu – musí dôkladne sedieť na necht klientky, prípadne si ju upravíme manikurnymi nožnicami, sklon šablóny ide mierne hore.

 3. Na prírodnú časť nechtu vmasírujeme malé množstvo BASE gélu, vytvrdíme v UV lampe po dobu dvoch minút. Tenkou vrstvou MAGICAL gélu si urobíme podklad nechtu, ktorý vytvrdíme v UV lampe po dobu 20 sekúnd a pinchovacou pinzetou pinchujeme do požadovaného tvaru. Necht vytvrdíme  v UV lampe pomocou pinchovacej svorky.

 4. Svorku i šablónu odstránime a gélom Camouflage vymodelujeme nechtové lôžko – vytvrdíme v UV lampe po dobu 3 minút.

 5. Na voľný okraj nechtu použijeme gél  EXTRÉMNE BIELY, ktorým vytvoríme efekt francúzskej manikúry, vytvrdíme v UV lampe a na necht aplikujeme pastelovú farbu gélu, s ktorým vytvoríme tzv. OMBRE efekt. Nechty vytvrdíme v UV lampe po dobu dvoch minút.

 6. Na celý necht aplikujeme vrstvu stavebného gélu MAGICAL, vytvrdíme v UV lampe po dobu troch minút a zotrieme výpotok.

 7. Nechty spilujeme do požadovaného tvaru, nazdobíme pomocou akrylových farieb Polycolor a akvarelových farieb a ako záverečnú vrstvu, ktorá vytvorí na nechte nádherný lesk použijeme záverečný TOP gél, ktorý vytvrdíme v UV lampe po dobu 2x tri minúty, zotrieme výpotok a ako výživu aplikujeme klientke na kutikulu nechtový olejček.

 Použitý materiál: Dezinfekcia Lavosept, odstraňovač kožičky, pilník 180/180, base gél, nechtové šablóny, magical gél, cleaner, pinchovacie svorky a pinzeta, extrémne biely gél, pastelové farebné gély, pilník 100/100, penový pilník, akrylové farby Polycolor, akvarelové farby, Top gél, výživný olejček.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.