VÍTANIE JARI A KRÁSNA VEĽKÁ NOC

28

Spoločnosť ENII-trade, s.r.o.. zaoberajúca sa predajom profesionálnej nechtovej kozmetiky značky ENII-NAILS pre Vás opäť pripravila jeden z radu fotopostupov. Tentoraz sa nechtová designérka Dita Fico zamerala na veľkonočný dizajn, ktorý pôsobí hravo a veselo rovnako ako prichádzajúca jar a s ňou spojená Veľká noc.

Ako hlavný stavebný materiál bol pre túto nechtovú modeláciu zvolený gélový systém, na ktorý sa značka ENII-NAILS špecializuje a neustále sa snaží dopĺňať svoj sortiment svetovými novinkami. Pre toto sezónne zdobenie designérka vybrala farebné pastelové gély a maľbu akrylovými aj akvarelovými farbami - Vašej fantázii sa medze nekladú.

 

POSTUP

 1. Svoje nechty i nechty klientky riadne vydezinfikujeme  dezinfekciou, odstraníme nechtovú kožičku – buď použitím brúsky, či odstraňovačom kožičky a necht zbrúsime pilníkom v hrúbke 180/180.

 2. Pripravíme si nechtovú šablónu – musí dôkladne sedieť na necht klientky, prípadne si ju upravíme manikurnymi nožnicami, sklon šablóny ide mierne hore.

 3. Na prírodnú časť nechtu vmasírujeme malé množstvo BASE gélu, vytvrdíme v UV lampe po dobu dvoch minút. Tenkou vrstvou MAGICAL gélu si urobíme podklad nechtu, ktorý vytvrdíme v UV lampe po dobu 20 sekúnd a pinchovacou pinzetou pinchujeme do požadovaného tvaru. Necht vytvrdíme  v UV lampe pomocou pinchovacej svorky.

 4. Svorku i šablónu odstránime a gélom Camouflage vymodelujeme nechtové lôžko – vytvrdíme v UV lampe po dobu 3 minút.

 5. Na voľný okraj nechtu použijeme gél  EXTRÉMNE BIELY, ktorým vytvoríme efekt francúzskej manikúry, vytvrdíme v UV lampe a na necht aplikujeme pastelovú farbu gélu, s ktorým vytvoríme tzv. OMBRE efekt. Nechty vytvrdíme v UV lampe po dobu dvoch minút.

 6. Na celý necht aplikujeme vrstvu stavebného gélu MAGICAL, vytvrdíme v UV lampe po dobu troch minút a zotrieme výpotok.

 7. Nechty spilujeme do požadovaného tvaru, nazdobíme pomocou akrylových farieb Polycolor a akvarelových farieb a ako záverečnú vrstvu, ktorá vytvorí na nechte nádherný lesk použijeme záverečný TOP gél, ktorý vytvrdíme v UV lampe po dobu 2x tri minúty, zotrieme výpotok a ako výživu aplikujeme klientke na kutikulu nechtový olejček.

 Použitý materiál: Dezinfekcia Lavosept, odstraňovač kožičky, pilník 180/180, base gél, nechtové šablóny, magical gél, cleaner, pinchovacie svorky a pinzeta, extrémne biely gél, pastelové farebné gély, pilník 100/100, penový pilník, akrylové farby Polycolor, akvarelové farby, Top gél, výživný olejček.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie