💅15% zľava s kódom ceramic15 na všetky Gél lak Ceramic 293 odtieňov + Topy! Stavebné UV/LED gély a lampy teraz v akciovej ponuke!

JAR V ZNAMENÍ ZELENEJ

26

Ak sa nemôžete dočkať, rovnako ako my, ako začnú kvitnúť kvety a stromy, môžete s nami jar troška oklamať, nechať sa inšpirovať a vytvoriť si na nechtoch túto jedinečnú atmosféru jari, ktorá v nás vyvoláva pocit šťastia, dodáva nám energiu a nabíja nás pozitívnou náladou.     

 Postup: 

 1.Vydezinfikujeme ruky a pripravíme prírodné nechty na modeláciu.  Pilníkom (hrubosť 180/180) zdrsníme nechtovú platničku, nechty odmastíme prípravkom Nail Prep

 2. Prichystáme si tipy cosmo square a lepidlo so štetcom. Vyberieme vhodnú veľkosť nechtového tipu a nalepíme, prebytočné množstvo lepidla zotrieme, tip skrátime a prepilujeme prechod, necht spilujeme do požadovaného tvaru. Aplikujeme Super stick - prilnávač gélu. 

 3. Nanesieme tenkú vrstvu podkladového UV gélu Base a necháme polymerizovať 2 minúty. 

 4. Vymodelujeme C oblúk pomocou Camouflage UV gélu a necháme dostatočne polymerizovať. 

 5. Na voľný okraj nechtu nanesieme tenkú vrstvu Magical UV gélu a jemne nanesieme vodorovne pod seba fliter č.27 a fliter č.30, ktorým vytvoríme francúzsku manikúru, ďalej aplikujeme 3D filtre kolieska č.11-02/204 C,  vytvrdíme v UV lampe.

 6. Na celý necht aplikujeme vrstvu stavebného gélu MAGICAL, vytvrdíme v UV lampe po dobu troch minút a zotrieme výpotok

 7. Nechty spilujeme do požadovaného tvaru, nazdobíme pomocou pečiatky Konad č. m98, nanesieme transfer fólie a pečiatkou Konad č. m26 natlačíme kvety. Použijeme vrchný UV gél Vždy Lesklý, ktorý vytvrdíme v UV lampe po dobu 2x tri minúty, zotrieme výpotok a aplikujeme klientke na kutikulu nechtový olejček. 

POSTUP PRI PRÁCI NA ŠABLÓNY

 1. Riadne vydezinfikujeme svoje nechty aj nechty klientky dezinfekciou, odstránime nechtovú kožičku - buď použitím brúsky, či odstraňovačom kožičky a necht zbrúsime pilníkom v hrúbke 180/180.

 2. Pripravíme si nechtovú šablónu - musí dôkladne sedieť na necht klientky, prípadne si ju upravíme nožnicami, sklon šablóny ide mierne hore.  

 3. Na prírodnú časť nechtu vmasírujeme malé množstvo BASE gélu, vytvrdíme v UV lampe po dobu dvoch minút. Tenkou vrstvou MAGICAL gélu si urobíme podklad nechtu, ktorý vytvrdíme v UV lampe po dobu 20 sekúnd a pinchovacou pinzetou pinchujeme do požadovaného tvaru. Necht vytvrdíme v UV lampe pomocou pinchovacej svorky.

 4. Svorku aj šablónu odstránime a  gélom Camouflage vymodelujeme nechtové lôžko - vytvrdíme v UV lampe po dobu 3 minút.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz. (function (w,d,s,o,f,js,fjs) { w['ecm-widget']=o;w[o] = w[o] || function () { (w[o].q = w[o].q || []).push(arguments) }; js = d.createElement(s), fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; js.id = '3-b6fcc542fb021c84fdaff536dd0a74a1'; js.dataset.a = 'eniinailssk'; js.src = f; js.async = 1; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(window, document, 'script', 'ecmwidget', 'https://d70shl7vidtft.cloudfront.net/widget.js')); POP-UP SK ObsahNastavení POLE E-mail TYP POLE E-mail NADPIS PLACEHOLDER Zadajte Váš e-mail ODSAZENÍ SHORA A ZDOLA POVINNÉ POLE První krok Po odeslání (přihlášení nového kontaktu) Po odeslání (aktualizace existujícího kontaktu) Odoberajte novinky a získajte zľavu 6 € na prvý nákup Zadajte Váš e-mail Skryté pole Zľavu môžete využiť pri nákupe nad 20 €. Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov. Použít formulář Vložte tento kód do vaší stránky