JAR V ZNAMENÍ ZELENEJ

26

Ak sa nemôžete dočkať, rovnako ako my, ako začnú kvitnúť kvety a stromy, môžete s nami jar troška oklamať, nechať sa inšpirovať a vytvoriť si na nechtoch túto jedinečnú atmosféru jari, ktorá v nás vyvoláva pocit šťastia, dodáva nám energiu a nabíja nás pozitívnou náladou.     

 Postup: 

 1.Vydezinfikujeme ruky a pripravíme prírodné nechty na modeláciu.  Pilníkom (hrubosť 180/180) zdrsníme nechtovú platničku, nechty odmastíme prípravkom Nail Prep

 2. Prichystáme si tipy cosmo square a lepidlo so štetcom. Vyberieme vhodnú veľkosť nechtového tipu a nalepíme, prebytočné množstvo lepidla zotrieme, tip skrátime a prepilujeme prechod, necht spilujeme do požadovaného tvaru. Aplikujeme Super stick - prilnávač gélu. 

 3. Nanesieme tenkú vrstvu podkladového UV gélu Base a necháme polymerizovať 2 minúty. 

 4. Vymodelujeme C oblúk pomocou Camouflage UV gélu a necháme dostatočne polymerizovať. 

 5. Na voľný okraj nechtu nanesieme tenkú vrstvu Magical UV gélu a jemne nanesieme vodorovne pod seba fliter č.27 a fliter č.30, ktorým vytvoríme francúzsku manikúru, ďalej aplikujeme 3D filtre kolieska č.11-02/204 C,  vytvrdíme v UV lampe.

 6. Na celý necht aplikujeme vrstvu stavebného gélu MAGICAL, vytvrdíme v UV lampe po dobu troch minút a zotrieme výpotok. 

 7. Nechty spilujeme do požadovaného tvaru, nazdobíme pomocou pečiatky Konad č. m98, nanesieme transfer fólie a pečiatkou Konad č. m26 natlačíme kvety. Použijeme vrchný UV gél Vždy Lesklý, ktorý vytvrdíme v UV lampe po dobu 2x tri minúty, zotrieme výpotok a aplikujeme klientke na kutikulu nechtový olejček. 

POSTUP PRI PRÁCI NA ŠABLÓNY: 

 1. Riadne vydezinfikujeme svoje nechty aj nechty klientky dezinfekciou, odstránime nechtovú kožičku - buď použitím brúsky, či odstraňovačom kožičky a necht zbrúsime pilníkom v hrúbke 180/180.

 2. Pripravíme si nechtovú šablónu - musí dôkladne sedieť na necht klientky, prípadne si ju upravíme nožnicami, sklon šablóny ide mierne hore.  

 3. Na prírodnú časť nechtu vmasírujeme malé množstvo BASE gélu, vytvrdíme v UV lampe po dobu dvoch minút. Tenkou vrstvou MAGICAL gélu si urobíme podklad nechtu, ktorý vytvrdíme v UV lampe po dobu 20 sekúnd a pinchovacou pinzetou pinchujeme do požadovaného tvaru. Necht vytvrdíme v UV lampe pomocou pinchovacej svorky.

 4. Svorku aj šablónu odstránime a  gélom Camouflage vymodelujeme nechtové lôžko - vytvrdíme v UV lampe po dobu 3 minút.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie