🎄Mikulášska akcia! 20% na všetko nezľavnené do 11.12.+ 🎁 ku každému nákupu nad 40 € Kalcium 11 ml!

JAR V ZNAMENÍ ZELENEJ

26

Ak sa nemôžete dočkať, rovnako ako my, ako začnú kvitnúť kvety a stromy, môžete s nami jar troška oklamať, nechať sa inšpirovať a vytvoriť si na nechtoch túto jedinečnú atmosféru jari, ktorá v nás vyvoláva pocit šťastia, dodáva nám energiu a nabíja nás pozitívnou náladou.     

 Postup: 

 1.Vydezinfikujeme ruky a pripravíme prírodné nechty na modeláciu.  Pilníkom (hrubosť 180/180) zdrsníme nechtovú platničku, nechty odmastíme prípravkom Nail Prep

 2. Prichystáme si tipy cosmo square a lepidlo so štetcom. Vyberieme vhodnú veľkosť nechtového tipu a nalepíme, prebytočné množstvo lepidla zotrieme, tip skrátime a prepilujeme prechod, necht spilujeme do požadovaného tvaru. Aplikujeme Super stick - prilnávač gélu. 

 3. Nanesieme tenkú vrstvu podkladového UV gélu Base a necháme polymerizovať 2 minúty. 

 4. Vymodelujeme C oblúk pomocou Camouflage UV gélu a necháme dostatočne polymerizovať. 

 5. Na voľný okraj nechtu nanesieme tenkú vrstvu Magical UV gélu a jemne nanesieme vodorovne pod seba fliter č.27 a fliter č.30, ktorým vytvoríme francúzsku manikúru, ďalej aplikujeme 3D filtre kolieska č.11-02/204 C,  vytvrdíme v UV lampe.

 6. Na celý necht aplikujeme vrstvu stavebného gélu MAGICAL, vytvrdíme v UV lampe po dobu troch minút a zotrieme výpotok

 7. Nechty spilujeme do požadovaného tvaru, nazdobíme pomocou pečiatky Konad č. m98, nanesieme transfer fólie a pečiatkou Konad č. m26 natlačíme kvety. Použijeme vrchný UV gél Vždy Lesklý, ktorý vytvrdíme v UV lampe po dobu 2x tri minúty, zotrieme výpotok a aplikujeme klientke na kutikulu nechtový olejček. 

POSTUP PRI PRÁCI NA ŠABLÓNY

 1. Riadne vydezinfikujeme svoje nechty aj nechty klientky dezinfekciou, odstránime nechtovú kožičku - buď použitím brúsky, či odstraňovačom kožičky a necht zbrúsime pilníkom v hrúbke 180/180.

 2. Pripravíme si nechtovú šablónu - musí dôkladne sedieť na necht klientky, prípadne si ju upravíme nožnicami, sklon šablóny ide mierne hore.  

 3. Na prírodnú časť nechtu vmasírujeme malé množstvo BASE gélu, vytvrdíme v UV lampe po dobu dvoch minút. Tenkou vrstvou MAGICAL gélu si urobíme podklad nechtu, ktorý vytvrdíme v UV lampe po dobu 20 sekúnd a pinchovacou pinzetou pinchujeme do požadovaného tvaru. Necht vytvrdíme v UV lampe pomocou pinchovacej svorky.

 4. Svorku aj šablónu odstránime a  gélom Camouflage vymodelujeme nechtové lôžko - vytvrdíme v UV lampe po dobu 3 minút.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.