💅15% zľava s kódom ceramic15 na všetky Gél lak Ceramic 293 odtieňov + Topy! Stavebné UV/LED gély a lampy teraz v akciovej ponuke!

DEPILAČNÝ PROGRAM

25

Jedná sa komplexný depilačný program, v ktorom Vám ponúkame pestrú škálu kvalitných depilačných produktov. Jedná sa o rôzne druhy depilačných voskov (prírodný, ružový, aloe vera, zinkový, levanduľový a ďalšie...) ďalej tiež depilačné papiereohrievače depilačných voskov, rôzne oleje a krémy po a pred depiláciou, ale tiež kompletné depilačné sady.

Trápia Vás neustále narastajúce pichľavé a žiletkou oholené chĺpky na Vašom tele? A ešte horšie zarastajúce chĺpky? V tom prípade STOP Vašim problémom. Vyskúšajte teplý depilačný vosk a Vašim problémom je koniec! Milé dámy, nič sa predsa nevyrovná tomu, keď si prejdete rukou po svojej koži a tá je na dotyk tak hladká a navyše bez nepríjemných chĺpkov, že máte pocit, ako by ste sa vznášali v oblakoch.   

A Ešte lepšie je to vtedy, keď koža vydrží bez nepríjemne pichľavých chĺpkov dlhšiu dobu než je pre Vás zvyčajne zvykom. Ak už Vás nebaví každodenné holenie žiletkou, vyskúšajte efektívnu depiláciu teplým voskom, ktorá odstraňuje chĺpky aj s korienkami a s pomocou podepilačného oleja zaručuje jemnú kožu ihneď po aplikácii.

Výhodou je ľahká a rýchla aplikácia v pohodlí Vášho domova. 

Behom pár minút získate hladkú pokožku na 3 až 8 týždňov. Koža tak vydrží bez nepríjemne pichľavých chĺpkov dlhšiu dobu než je pre Vás zvyčajne zvykom.

Vyhoďte teda nepotrebné žiletky a vsaďte na depilačný vosk, pre pokožku jemnú na dotyk. 

POSTUP DEPILÁCIE TEPLÝM VOSKOM

V prvom rade si pripravíme a rozohrejeme vosk. Ten rozohrejeme tak, že ho vložíme do depilačného prístroja a necháme cca 45 minút rozohriať. Správne rozohriaty vosk  spoznáme tak, že ním skúsime prejsť depilačným papierikom a pokiaľ ide prechádzanie Roll-onu hladko, môžeme začať depilovať. Ak nie, necháme ešte chvíľu rozohriať, tak aby bol vosk úplne rozpustený a v prchavom stave.  

 1. Najprv pokožku očistíme a odmastíme preddepilačným tonikom alebo vydezinfikujeme dezinfekciou na kožu.   

 2. Nahriaty vosk nanesieme po smere rastu chĺpkov,  priložíme depilačný pásik a proti smere rastu chĺpkov rýchlo strhneme. Takto pokračujeme na všetkých miestach, kde sa chceme nežiaduceho ochlpenia zbaviť.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz. (function (w,d,s,o,f,js,fjs) { w['ecm-widget']=o;w[o] = w[o] || function () { (w[o].q = w[o].q || []).push(arguments) }; js = d.createElement(s), fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; js.id = '3-b6fcc542fb021c84fdaff536dd0a74a1'; js.dataset.a = 'eniinailssk'; js.src = f; js.async = 1; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(window, document, 'script', 'ecmwidget', 'https://d70shl7vidtft.cloudfront.net/widget.js')); POP-UP SK ObsahNastavení POLE E-mail TYP POLE E-mail NADPIS PLACEHOLDER Zadajte Váš e-mail ODSAZENÍ SHORA A ZDOLA POVINNÉ POLE První krok Po odeslání (přihlášení nového kontaktu) Po odeslání (aktualizace existujícího kontaktu) Odoberajte novinky a získajte zľavu 6 € na prvý nákup Zadajte Váš e-mail Skryté pole Zľavu môžete využiť pri nákupe nad 20 €. Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov. Použít formulář Vložte tento kód do vaší stránky