UNIKÁTNY SYSTÉM - STAROSTLIVOSŤ O RUKY A NOHY

23

Spoločnosť BALPHARM, založená v roku 2005, ako prvá v Brazílii zaviedla unikátny systém starostlivosti o ruky a nohy PHC (Professional Care Hand). Jej filozofia je založená na princípe vytvárania produktov, ktoré sú v súlade s najnovšími vedeckými štandardmi.

BALBCARE od spoločnosti Balpharm predstavuje najvyššiu kvalitu v starostlivosti o nechty a pokožku rúk i nôh. Produkt na jedno použitie, balený v sterilných podmienkach, dáva stopercentnú istotu na bezpečnosť a hygienu. Bol navrhnutý tak, aby obsahoval všetko potrebné k vykonávaniu manikúry a pedikúry. 

Výhradným zástupcom firmy Balpharm na Slovensku a v Českej   republike je spoločnosť ENII, s.r.o., zaoberajúca sa veľkoobchodným predajom nechtovej kozmetiky. Teraz vám ponúka aj tento výnimočný produkt, ktorý zásadne zmení spôsob vykonávania manikúry a pedikúry vo vašom salóne.

Čo je BalbCare?
Pár rukavíc a ponožiek z polyetylénu s obsahom vysoko kvalitných vyživujúcich zložiek, jednorazový pilník na nechty a pomarančové drievko. Tento produkt zaznamenal obrovský úspech v Austrálii aj v USA a získal si milióny spokojných zákazníkov. Na jeho vývoji sa podieľali najkvalifikovanejší odborníci a dermatológovia. Významne urýchľuje prácu a zároveň zvyšuje jej kvalitu. Neexistuje produkt, ktorý by fungoval tak jednoducho, a pritom spĺňal všetky normy bezpečnosti a čistoty.

Zloženie BalbCare: 
Vstúpte do sveta BalbCare a ponúknite svojim zákazníkom jedinečnú výživnú starostlivosť. Tento jedinečný produkt obsahuje 7 aktívnych vyživujúcich látok pre krásne nechty, ruky a nohy.

 - Čajovníkový extrakt - má liečivé, výživné a antimykotické vlastnosti. Tea Tree Oil známy z čias austrálskych domorodcov sa používa v dermatológii, zvlášť pri liečbe kožného ochorenia. Je veľmi účinný proti plesňovým infekciám spôsobeným dermatofytmi. Používa sa na liečbu plesňového ochorenia a proti nadmernému poteniu nôh a rúk. V prípade zvýšeného potenia tiež eliminuje zápach. Ďalšou výhodou oleja Tea Tree je skutočnosť, že veľmi ľahko preniká do pokožky a má baktericídny účinok.

 - Kalcium (vápnik) - vyživuje prírodné nechty a je nesmierne dôležitý pre ich vzhľad. Zabraňuje vzniku akýchkoľvek škvŕn na nechtových lôžkach, posilňuje nechty a zabraňuje tak ich poškodeniu a štiepeniu. 

 - Alantoín - má hojivé a protizápalové účinky. Viaže vlhkosť a stimuluje bunkové delenie a rast nových buniek. V kozmetike je cenený pre svoje keratolytické vlastnosti (exfoliatívna dermatitída). Zrýchľuje regeneráciu pokožky a zmierňuje podráždenie. Okrem toho, zvláčňuje, zjemňuje a vyhladzuje hrubú pokožku a chráni ju pred vonkajšími škodlivými vplyvmi.

 - Keratín - je hlavnou bielkovinou, z ktorej sa tvoria nechty. Posilňuje nechty a podporuje ich rast. S keratínom sú hydratovanejšie, pružnejšie, posilnené a zdravo vyzerajúce.

 - Hamamelis - extrakt zo stromu známejšieho pod názvom hamamel,  bol používaný pôvodnými obyvateľmi Ameriky  na liečbu popálenín a zápalov a na zastavenie krvácania. Má silne sťahujúce vlastnosti. Obsahuje flavonoidy, ktoré podporujú antioxidačné a protizápalové vlastnosti. 

 - Polymer R236 - nová látka vyvinutá v laboratóriách v Paraná,  je kombináciou zložiek umožňujúcich prírodným nechtom ochranu pred negatívnymi účinkami. 

 - Zmäkčujúci zložka - je látka, ktorá pôsobí na nechtovú kožičku. 

Výhody BalbCare: 

 Od tejto chvíle nemusíte používať klasickú manikúru ani pedikúru: 
- Nepotrebujete vodu, ktorá obsahuje baktérie, aktívne zložky obsiahnuté v špeciálne pripravenej emulzii dokonale hydratujú pokožku na rukách aj nohách.
 -Nepotrebujete manikúrnu misku, pretože nepoužívate vodu. 
- Nepotrebujete krémy, pretože emulzia v ponožkách a rukaviciach BalbCare obsahuje všetky potrebné ingrediencie pre krásne ruky, nohy a nechty. Je obohatená aj o extrakty, ktoré zlepšujú krvný obeh, eliminujú krvácanie a nezafarbujú pokožku na rukách a nohách.
 -  Nepotrebujete peeling, pretože zložky v emulzii odstraňujú odumretú kožu bez poškodenia pokožky. 
 -  Nepotrebujete zvláčňujúce tekutiny - výťažky v emulzii prirodzene zvláčňujú pokožku.
 -  Nepotrebujete uteráky, ktoré môžu byť zdrojom baktérií. 
 -  Nepotrebujete parafín, pretože prísady plne hydratujú a vyživujú pokožku. 
- Ďalšou výhodou je polymér R236, ktorý zvyšuje priľnavosť všetkých druhov lakov na nechty a predovšetkým chráni pred škodlivými látkami.

 Pracovný postup manikúry: 
1. Odstráňte lak z nechtov a spilujte ich do požadovanej dĺžky priloženým pilníkom. Očistite prach z nechtov a rúk. 

2. Nasaďte rukavicu na ruku. Uistite sa, že je pokožka rúk vrátane nechtových kožtičiek pokrytá emulziou obsiahnutou v rukaviciach. Je veľmi dôležité, aby bola emulzia rovnomerne rozprestretá až do samotných končekov prstov. 

3. Postup opakujte aj na druhej ruke.

4. Vráťte sa späť k prvej ruke a krúživými pohybmi vmasírujte emulziu do končekov prstov. Zjemníte tak kožtičky v okolí nechtov a tým uľahčíte prácu s manikúrnymi kliešťami.

5. Kliešťami na nechty  alebo manikúrnymi nožnicami odstráňte končeky prstov na rukaviciach. Sledujte, ako rýchlo a ľahko je možné odstrániť nechtovú kožtičku. Dôvodom je to, že výrobok BalbCare obsahuje zložky, ktoré zjemňujú kožtičku a tým ju pomáhajú rýchlejšie odstrániť. 

6. Po dokončení manikúry nechajte emulziu obsiahnutú v rukavici pôsobiť na ruky, zaistíte tým dokonalú hydratáciu pokožky. Rovnaký postup vykonajte aj na druhej ruke. 

7. Jemne stiahnite rukavice z rúk - veľmi blízko pokožky zároveň s prebytočným množstvom emulzie. Je veľmi dôležité vykonať tento krok správne, aby ste si uľahčili očistenie pokožky rúk od emulzie. Ošetrenie môžete dokončiť masážou ruky pomocou zostávajúcej emulzie. Upozornenie: Masáž nikdy nerobte, ak je rukavica na ruke, trenie plastu o pokožku by mohlo spôsobiť podráždenie alebo vyvolať alergickú reakciu. 

8. Utrite nechty vatovými tampónmi s trochou acetónu. Tento proces chemicky aktivuje jedinečný polymér (primer), čím sa zvýši priľnavosť laku na nechty. 

9. Následne aplikujte podkladový a farebný lak.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie