UNIKÁTNY SYSTÉM - STAROSTLIVOSŤ O RUKY A NOHY

23

Spoločnosť BALPHARM, založená v roku 2005, ako prvá v Brazílii zaviedla unikátny systém starostlivosti o ruky a nohy PHC (Professional Care Hand). Jej filozofia je založená na princípe vytvárania produktov, ktoré sú v súlade s najnovšími vedeckými štandardmi.

BALBCARE od spoločnosti Balpharm predstavuje najvyššiu kvalitu v starostlivosti o nechty a pokožku rúk i nôh. Produkt na jedno použitie, balený v sterilných podmienkach, dáva stopercentnú istotu na bezpečnosť a hygienu. Bol navrhnutý tak, aby obsahoval všetko potrebné k vykonávaniu manikúry a pedikúry. 

Výhradným zástupcom firmy Balpharm na Slovensku a v Českej   republike je spoločnosť ENII, s.r.o., zaoberajúca sa veľkoobchodným predajom nechtovej kozmetiky. Teraz vám ponúka aj tento výnimočný produkt, ktorý zásadne zmení spôsob vykonávania manikúry a pedikúry vo vašom salóne.

Čo je BalbCare?
Pár rukavíc a ponožiek z polyetylénu s obsahom vysoko kvalitných vyživujúcich zložiek, jednorazový pilník na nechty a pomarančové drievko. Tento produkt zaznamenal obrovský úspech v Austrálii aj v USA a získal si milióny spokojných zákazníkov. Na jeho vývoji sa podieľali najkvalifikovanejší odborníci a dermatológovia. Významne urýchľuje prácu a zároveň zvyšuje jej kvalitu. Neexistuje produkt, ktorý by fungoval tak jednoducho, a pritom spĺňal všetky normy bezpečnosti a čistoty.

Zloženie BalbCare: 
Vstúpte do sveta BalbCare a ponúknite svojim zákazníkom jedinečnú výživnú starostlivosť. Tento jedinečný produkt obsahuje 7 aktívnych vyživujúcich látok pre krásne nechty, ruky a nohy.

 - Čajovníkový extrakt - má liečivé, výživné a antimykotické vlastnosti. Tea Tree Oil známy z čias austrálskych domorodcov sa používa v dermatológii, zvlášť pri liečbe kožného ochorenia. Je veľmi účinný proti plesňovým infekciám spôsobeným dermatofytmi. Používa sa na liečbu plesňového ochorenia a proti nadmernému poteniu nôh a rúk. V prípade zvýšeného potenia tiež eliminuje zápach. Ďalšou výhodou oleja Tea Tree je skutočnosť, že veľmi ľahko preniká do pokožky a má baktericídny účinok.

 - Kalcium (vápnik) - vyživuje prírodné nechty a je nesmierne dôležitý pre ich vzhľad. Zabraňuje vzniku akýchkoľvek škvŕn na nechtových lôžkach, posilňuje nechty a zabraňuje tak ich poškodeniu a štiepeniu. 

 - Alantoín - má hojivé a protizápalové účinky. Viaže vlhkosť a stimuluje bunkové delenie a rast nových buniek. V kozmetike je cenený pre svoje keratolytické vlastnosti (exfoliatívna dermatitída). Zrýchľuje regeneráciu pokožky a zmierňuje podráždenie. Okrem toho, zvláčňuje, zjemňuje a vyhladzuje hrubú pokožku a chráni ju pred vonkajšími škodlivými vplyvmi.

 - Keratín - je hlavnou bielkovinou, z ktorej sa tvoria nechty. Posilňuje nechty a podporuje ich rast. S keratínom sú hydratovanejšie, pružnejšie, posilnené a zdravo vyzerajúce.

 - Hamamelis - extrakt zo stromu známejšieho pod názvom hamamel,  bol používaný pôvodnými obyvateľmi Ameriky  na liečbu popálenín a zápalov a na zastavenie krvácania. Má silne sťahujúce vlastnosti. Obsahuje flavonoidy, ktoré podporujú antioxidačné a protizápalové vlastnosti. 

 - Polymer R236 - nová látka vyvinutá v laboratóriách v Paraná,  je kombináciou zložiek umožňujúcich prírodným nechtom ochranu pred negatívnymi účinkami. 

 - Zmäkčujúci zložka - je látka, ktorá pôsobí na nechtovú kožičku. 

Výhody BalbCare: 

 Od tejto chvíle nemusíte používať klasickú manikúru ani pedikúru: 
- Nepotrebujete vodu, ktorá obsahuje baktérie, aktívne zložky obsiahnuté v špeciálne pripravenej emulzii dokonale hydratujú pokožku na rukách aj nohách.
 -Nepotrebujete manikúrnu misku, pretože nepoužívate vodu. 
- Nepotrebujete krémy, pretože emulzia v ponožkách a rukaviciach BalbCare obsahuje všetky potrebné ingrediencie pre krásne ruky, nohy a nechty. Je obohatená aj o extrakty, ktoré zlepšujú krvný obeh, eliminujú krvácanie a nezafarbujú pokožku na rukách a nohách.
 -  Nepotrebujete peeling, pretože zložky v emulzii odstraňujú odumretú kožu bez poškodenia pokožky. 
 -  Nepotrebujete zvláčňujúce tekutiny - výťažky v emulzii prirodzene zvláčňujú pokožku.
 -  Nepotrebujete uteráky, ktoré môžu byť zdrojom baktérií. 
 -  Nepotrebujete parafín, pretože prísady plne hydratujú a vyživujú pokožku. 
- Ďalšou výhodou je polymér R236, ktorý zvyšuje priľnavosť všetkých druhov lakov na nechty a predovšetkým chráni pred škodlivými látkami.

 Pracovný postup manikúry: 
1. Odstráňte lak z nechtov a spilujte ich do požadovanej dĺžky priloženým pilníkom. Očistite prach z nechtov a rúk. 

2. Nasaďte rukavicu na ruku. Uistite sa, že je pokožka rúk vrátane nechtových kožtičiek pokrytá emulziou obsiahnutou v rukaviciach. Je veľmi dôležité, aby bola emulzia rovnomerne rozprestretá až do samotných končekov prstov. 

3. Postup opakujte aj na druhej ruke.

4. Vráťte sa späť k prvej ruke a krúživými pohybmi vmasírujte emulziu do končekov prstov. Zjemníte tak kožtičky v okolí nechtov a tým uľahčíte prácu s manikúrnymi kliešťami.

5. Kliešťami na nechty  alebo manikúrnymi nožnicami odstráňte končeky prstov na rukaviciach. Sledujte, ako rýchlo a ľahko je možné odstrániť nechtovú kožtičku. Dôvodom je to, že výrobok BalbCare obsahuje zložky, ktoré zjemňujú kožtičku a tým ju pomáhajú rýchlejšie odstrániť. 

6. Po dokončení manikúry nechajte emulziu obsiahnutú v rukavici pôsobiť na ruky, zaistíte tým dokonalú hydratáciu pokožky. Rovnaký postup vykonajte aj na druhej ruke. 

7. Jemne stiahnite rukavice z rúk - veľmi blízko pokožky zároveň s prebytočným množstvom emulzie. Je veľmi dôležité vykonať tento krok správne, aby ste si uľahčili očistenie pokožky rúk od emulzie. Ošetrenie môžete dokončiť masážou ruky pomocou zostávajúcej emulzie. Upozornenie: Masáž nikdy nerobte, ak je rukavica na ruke, trenie plastu o pokožku by mohlo spôsobiť podráždenie alebo vyvolať alergickú reakciu. 

8. Utrite nechty vatovými tampónmi s trochou acetónu. Tento proces chemicky aktivuje jedinečný polymér (primer), čím sa zvýši priľnavosť laku na nechty. 

9. Následne aplikujte podkladový a farebný lak.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.