❤️ Zadajte kód MDZ40 a získajte zľavu 40% na všetky Lux Lak! Gumové bázy v akčnej zľave 15%

ŠPECIÁLNE PONOŽKY NAMIESTO PEDIKÚRY

24

V minulom čísle sme Vám predstavili unikátny systém starostlivosti o ruky a nohy BALBCARE od brazílskej spoločnosti BALPHARM.

Ide o produkt na jedno použitie, balený v sterilných podmienkach, ktorý poskytuje stopercentnú istotu z hľadiska bezpečnosti a hygieny práce. Bol navrhnutý tak, aby obsahoval všetko potrebné k vykonávaniu manikúry a pedikúry. Výhradným zástupcom firmy Balpharm na Slovensku a v Českej republike je spoločnosť ENII- -NAILS, zaoberajúca sa veľkoobchodným predajom nechtovej kozmetiky.

O rukaviciach BalbCare na manikúru ste sa dozvedeli maximum informácií pred mesiacom, teraz sa zameriame na ponožky, ktoré významne urýchlia a uľahčia starostlivosť o nohy vašich klientov.

Čo je BalbCare?
Pár ponožiek z polyetylénu s obsahom vysoko kvalitných vyživujúcich zložiek, jednorazový pilník na nechty a pomarančové drievko. Na vývoji tohto produktu sa podieľali najkvalifikovanejší odborníci a dermatológovia. Významne urýchľuje prácu a zároveň zvyšuje jej kvalitu. Neexistuje produkt, ktorý by fungoval tak jednoducho, a pritom spĺňal všetky normy bezpečnosti a čistoty.

Zloženie BalbCare:
Čajovníkový extrakt - má liečivé, výživné a antimykotické vlastnosti.

Kalcium (vápnik) - vyživuje prírodné nechty a je nesmierne dôležitý pre ich vzhľad.

Alantoín - má hojivé a protizápalové účinky.

Keratín - posilňuje nechty a podporuje ich rast.

Hamamelis - extrakt zo stromu známejšieho pod názvom hamamel má silne sťahujúce a protizápalové účinky.

Polymér R236 - nová látka vyvinutá v laboratóriách v Paraná je kombináciou zložiek umožňujúcich prírodným nechtom ochranu pred negatívnymi účinkami.

Zmäkčujúci zložka - je látka, ktorá pôsobí na nechtovú kožtičku.

Výhody BalbCare:

- Nepotrebujete vodu, ktorá obsahuje baktérie, aktívne zložky obsiahnuté v špeciálne pripravenej emulzii dokonale hydratujú pokožku na nohách.

- Nepotrebujete krémy, pretože emulzia v ponožkách BalbCare obsahuje všetky potrebné ingrediencie pre krásne nohy a nechty. Je obohatená aj o extrakty, ktoré zlepšujú krvný obeh, eliminujú krvácanie a nezafarbujú pokožku.

- Nepotrebujete peeling, pretože zložky v emulzii odstraňujú odumretú kožu bez poškodenia pokožky.

- Nepotrebujete zvláčňujúce tekutiny - výťažky v emulzii pokožku prirodzene zvláčňujú.

- Nepotrebujete uteráky, ktoré môžu byť zdrojom baktérií.

- Nepotrebujete parafín, pretože prísady plne hydratujú a vyživujú pokožku.

- Ďalšou výhodou je polymér R236, ktorý zvyšuje priľnavosť všetkých druhov lakov na nechty a predovšetkým chráni pred škodlivými látkami.

Pracovný postup pedikúry:

1. Odstráňte lak z nechtov a spilujte ich do požadovanej dĺžky priloženým pilníkom. Odstráňte prach z nechtov a nôh.

2. Nasaďte návlek na nohu. Uistite sa, že pokožka nôh vrátane nechtových kožtičiek je pokrytá emulziou obsiahnutou v návleku. Je veľmi dôležité, aby bola emulzia rovnomerne rozprestretá až do samotných končekov.

3. Postup opakujte aj na druhej nohe.

4. Vráťte sa k prvej nohe a krúživými pohybmi vmasírujte emulziu do končekov prstov. Zjemníte tak kožtičky v okolí nechtov a tým uľahčíte prácu s pedikúrnymi kliešťami.

5. Kliešťami na nechty alebo pedikúrnymi nožnicami odstráňte končeky prstov na návlekoch. Sledujte, ako rýchlo a ľahko je možné odstrániť nechtovú kožtičku. Dôvodom je to, že výrobok BalbCare obsahuje zložky, ktoré zjemňujú kožičku a tým ju pomáhajú rýchlejšie odstrániť.

6. Po dokončení pedikúry nechajte emulziu obsiahnutú v návlekoch pôsobiť na nohy, zaistíte tým dokonalú hydratáciu pokožky.Rovnaký postup aplikujte na druhej nohe.

7. Jemne stiahnite návleky z nôh - veľmi blízko pokožky zároveň s prebytočným množstvom emulzie. Je veľmi dôležité urobiť tento krok správne, aby ste si uľahčili očistenie pokožky nôh od emulzie. Ošetrenie môžete dokončiť masážou nôh pomocou zostávajúcej emulzie. Upozornenie: Masáž nikdy nerobte, ak je návlek na nohe, trenie plastu o pokožku by mohlo spôsobiť podráždenie alebo vyvolať alergickú reakciu.

8. Utrite nechty vatovými tampónmi s trochou acetónu. Tento proces chemicky aktivuje jedinečný polymér (primer), čím sa zvýši priľnavosť laku na nechty.

9. Následne aplikujte podkladový a farebný lak.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.