ŠPECIÁLNE PONOŽKY NAMIESTO PEDIKÚRY

24

V minulom čísle sme Vám predstavili unikátny systém starostlivosti o ruky a nohy BALBCARE od brazílskej spoločnosti BALPHARM.

Ide o produkt na jedno použitie, balený v sterilných podmienkach, ktorý poskytuje stopercentnú istotu z hľadiska bezpečnosti a hygieny práce. Bol navrhnutý tak, aby obsahoval všetko potrebné k vykonávaniu manikúry a pedikúry. Výhradným zástupcom firmy Balpharm na Slovensku a v Českej republike je spoločnosť ENII- -NAILS, zaoberajúca sa veľkoobchodným predajom nechtovej kozmetiky.

O rukaviciach BalbCare na manikúru ste sa dozvedeli maximum informácií pred mesiacom, teraz sa zameriame na ponožky, ktoré významne urýchlia a uľahčia starostlivosť o nohy vašich klientov.

Čo je BalbCare?
Pár ponožiek z polyetylénu s obsahom vysoko kvalitných vyživujúcich zložiek, jednorazový pilník na nechty a pomarančové drievko. Na vývoji tohto produktu sa podieľali najkvalifikovanejší odborníci a dermatológovia. Významne urýchľuje prácu a zároveň zvyšuje jej kvalitu. Neexistuje produkt, ktorý by fungoval tak jednoducho, a pritom spĺňal všetky normy bezpečnosti a čistoty.

Zloženie BalbCare:
Čajovníkový extrakt - má liečivé, výživné a antimykotické vlastnosti.

Kalcium (vápnik) - vyživuje prírodné nechty a je nesmierne dôležitý pre ich vzhľad.

Alantoín - má hojivé a protizápalové účinky.

Keratín - posilňuje nechty a podporuje ich rast.

Hamamelis - extrakt zo stromu známejšieho pod názvom hamamel má silne sťahujúce a protizápalové účinky.

Polymér R236 - nová látka vyvinutá v laboratóriách v Paraná je kombináciou zložiek umožňujúcich prírodným nechtom ochranu pred negatívnymi účinkami.

Zmäkčujúci zložka - je látka, ktorá pôsobí na nechtovú kožtičku.

Výhody BalbCare:

- Nepotrebujete vodu, ktorá obsahuje baktérie, aktívne zložky obsiahnuté v špeciálne pripravenej emulzii dokonale hydratujú pokožku na nohách.

- Nepotrebujete krémy, pretože emulzia v ponožkách BalbCare obsahuje všetky potrebné ingrediencie pre krásne nohy a nechty. Je obohatená aj o extrakty, ktoré zlepšujú krvný obeh, eliminujú krvácanie a nezafarbujú pokožku.

- Nepotrebujete peeling, pretože zložky v emulzii odstraňujú odumretú kožu bez poškodenia pokožky.

- Nepotrebujete zvláčňujúce tekutiny - výťažky v emulzii pokožku prirodzene zvláčňujú.

- Nepotrebujete uteráky, ktoré môžu byť zdrojom baktérií.

- Nepotrebujete parafín, pretože prísady plne hydratujú a vyživujú pokožku.

- Ďalšou výhodou je polymér R236, ktorý zvyšuje priľnavosť všetkých druhov lakov na nechty a predovšetkým chráni pred škodlivými látkami.

Pracovný postup pedikúry:

1. Odstráňte lak z nechtov a spilujte ich do požadovanej dĺžky priloženým pilníkom. Odstráňte prach z nechtov a nôh.

2. Nasaďte návlek na nohu. Uistite sa, že pokožka nôh vrátane nechtových kožtičiek je pokrytá emulziou obsiahnutou v návleku. Je veľmi dôležité, aby bola emulzia rovnomerne rozprestretá až do samotných končekov.

3. Postup opakujte aj na druhej nohe.

4. Vráťte sa k prvej nohe a krúživými pohybmi vmasírujte emulziu do končekov prstov. Zjemníte tak kožtičky v okolí nechtov a tým uľahčíte prácu s pedikúrnymi kliešťami.

5. Kliešťami na nechty alebo pedikúrnymi nožnicami odstráňte končeky prstov na návlekoch. Sledujte, ako rýchlo a ľahko je možné odstrániť nechtovú kožtičku. Dôvodom je to, že výrobok BalbCare obsahuje zložky, ktoré zjemňujú kožičku a tým ju pomáhajú rýchlejšie odstrániť.

6. Po dokončení pedikúry nechajte emulziu obsiahnutú v návlekoch pôsobiť na nohy, zaistíte tým dokonalú hydratáciu pokožky.Rovnaký postup aplikujte na druhej nohe.

7. Jemne stiahnite návleky z nôh - veľmi blízko pokožky zároveň s prebytočným množstvom emulzie. Je veľmi dôležité urobiť tento krok správne, aby ste si uľahčili očistenie pokožky nôh od emulzie. Ošetrenie môžete dokončiť masážou nôh pomocou zostávajúcej emulzie. Upozornenie: Masáž nikdy nerobte, ak je návlek na nohe, trenie plastu o pokožku by mohlo spôsobiť podráždenie alebo vyvolať alergickú reakciu.

8. Utrite nechty vatovými tampónmi s trochou acetónu. Tento proces chemicky aktivuje jedinečný polymér (primer), čím sa zvýši priľnavosť laku na nechty.

9. Následne aplikujte podkladový a farebný lak.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie